Karta atleta

Export do excelu
  • Nováček Šimon
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.64 Frýdek-Místek 16.06.2016
60 m 07.51 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
100 m 11.81 Šumperk 01.07.2017
150 m 19.39 Ostrava 09.06.2015
150 m 18.40 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 24.37 Hranice 03.06.2017
200 m 24.26 h Ostrava 08.02.2018
300 m 38.85 Brno 05.09.2016
300 m 39.12 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 56.62 Ostrava 19.09.2018
400 m 58.34 h Ostrava 07.01.2017
800 m 2:35.44 Frýdek-Místek 29.05.2014
800 m 2:50.11 h Ostrava 17.02.2013
1000 m 3:19.30 Třinec 08.05.2015
1000 m 3:15.36 h Ostrava 23.01.2016
1500 m 5:14.33 Ostrava 06.05.2015
60 m překážek 10.65 Frýdek-Místek 07.09.2014
60 m překážek 09.15 h Ostrava 29.01.2016
100 m překážek 15.08 Třinec 12.06.2016
200 m překážek 28.97 Frýdek-Místek 16.06.2016
sprintérský trojboj 1409 Ostrava-Poruba 10.10.2015
středoškolský pohár 1653 Ostrava 18.09.2019
pětiboj 1609 Třinec 07.06.2014
sedmiboj hala 2966 h Praha-Stromovka 12.02.2016
devítiboj 3206 Třinec 08.05.2015
hod diskem 1kg 20.42 Třinec 08.05.2015
hod oštěpem 600g 21.71 Třinec 08.05.2015
hod kriketovým míčkem 41.73 Ostrava 16.04.2014
vrh koulí 4kg 08.38 Třinec 08.05.2015
vrh koulí 4kg 08.41 h Olomouc 24.01.2015
skok daleký 4.65 Třinec 08.05.2015
skok daleký 5.14 h Praha-Stromovka 12.02.2016
skok o tyči 0 h Olomouc 24.01.2015
skok vysoký 1.51 Třinec 08.05.2015
skok vysoký 1.45 h Praha-Stromovka 12.02.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Ostrava (Vladimír Černý, vladek.cerny@centrum.cz, 731152426) strPohar/Dci 16 Ostrava 1206
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Ostrava (Vladimír Černý, vladek.cerny@centrum.cz, 731152426) 60 m/Dci/B03 1 Ostrava 07.63
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Ostrava (Vladimír Černý, vladek.cerny@centrum.cz, 731152426) 400 m/Dci/B02 1 Ostrava 56.62
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dci/R04 5 Ostrava - Vítkovice 11.99
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B03 1 Ostrava - Vítkovice 24.59
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/B03 3 Hranice 11.85
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B06 1 Hranice 24.86
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m/M/B05 1 Olomouc 12.00
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 200 m/M/B05 1 Olomouc 24.31
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B1 6 Ostrava 25.01
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B4 5 Ostrava 24.26
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B4 4 Ostrava 24.64
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B5 3 Ostrava 24.44
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R5 1 Ostrava - Vítkovice 07.54
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/F 8 Ostrava - Vítkovice 07.54
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dci/B5 4 Ostrava - Vítkovice 18.40