Karta atleta

Export do excelu
  • Tobiáš Dvorský
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér: Kliner Jiří
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2017: EYOF-100 m/SF, 200 m/6., 4x100 m/R-DNF; 2018: ME17-10boj/DNF
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 2 - 1 1 -
- - - - - - - - - - 2 - 1 1 -
- - - - - - - - - 1 - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.28 Třebíč 10.05.2016
60 m 06.97 h Ostrava 24.02.2018
60 m 07.06 Třebíč 04.06.2020
100 m 10.90 Olomouc 26.05.2017
150 m 17.15 h Praha-Stromovka 06.03.2016
150 m 16.89 Jihlava 30.04.2016
200 m 21.91 Třebíč 18.06.2017
200 m 22.03 h Ostrava 25.02.2018
300 m 36.44 Praha - Děkanka 05.06.2016
400 m 54.74 h Praha - Stromovka 29.01.2017
400 m 50.21 Třebíč 05.05.2018
800 m 2:30.27 Třebíč 28.09.2014
1000 m 2:50.10 Praha-Eden 21.05.2016
1000 m 2:52.83 h Praha - Stromovka 11.02.2018
1500 m 4:46.77 Třebíč 06.05.2018
60 m překážek (0.76) 09.86 Třebíč 28.09.2014
60 m překážek (0.91) 08.23 h Ostrava 14.01.2018
60 m překážek (0.99) 08.58 h Praha - Stromovka 10.02.2019
100 m překážek (0.84) 13.82 Praha - Děkanka 05.06.2016
110 m překážek (0.91) 14.34 Praha - Juliska 05.06.2017
skok vysoký 1.81 h Praha - Stromovka 11.02.2017
skok vysoký 1.84 Třebíč 11.05.2019
skok o tyči 3.40 Olomouc 27.05.2017
skok o tyči 3.25 h Ostrava 14.01.2018
skok daleký 6.94 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok daleký 6.97 Třebíč 11.05.2019
vrh koulí 3kg 07.60 Humpolec 24.05.2014
vrh koulí 4kg 12.78 Praha-Eden 21.05.2016
vrh koulí 5kg 12.36 Olomouc 26.05.2017
vrh koulí 5kg 12.67 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 6kg 11.22 h Praha - Strahov 20.01.2019
vrh koulí 6kg 11.78 Třebíč 11.05.2019
hod diskem 1kg 32.52 Praha-Eden 20.05.2016
hod diskem 1,5kg 30.37 Třebíč 06.05.2018
hod kladivem 4kg 22.89 Pacov 03.09.2016
hod kladivem 5kg 19.92 Třebíč 27.04.2017
hod oštěpem 600g 46.87 Jihlava 07.05.2016
hod oštěpem 700g 48.01 Třebíč 06.05.2018
hod oštěpem 800g 39.87 Třebíč 08.05.2019
hod kriketovým míčkem 55.10 Třebíč 23.09.2015
pohár rozhlasu 1539 Třebíč 17.05.2017
středoškolský pohár 1492 Atletický stadion 20.09.2018
pětiboj 2235 Třebíč 28.09.2014
čtyřboj 2508 Třebíč 27.09.2016
sedmiboj hala [Dci] 4866 h Praha - Stromovka 11.02.2018
sedmiboj hala [J] 3136 h Cardiff 27.01.2019
devítiboj 5433 Praha-Eden 21.05.2016
desetiboj [Dci] 6644 Třebíč 06.05.2018
sprintérský trojboj 2210 Třebíč 11.09.2018
vrhačský trojboj 1282 Třebíč 05.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.97 h Ostrava 24.02.2018
60 m 07.20 Atletický stadion 20.09.2018
100 m 10.94 Třebíč 05.05.2018
200 m 22.03 h Ostrava 25.02.2018
200 m 22.67 Kolín 19.05.2018
400 m 50.21 Třebíč 05.05.2018
1000 m 2:52.83 h Praha - Stromovka 11.02.2018
1500 m 4:46.77 Třebíč 06.05.2018
60 m překážek (0.91) 08.23 h Ostrava 14.01.2018
110 m překážek (0.91) 15.71 Třebíč 12.05.2018
skok vysoký 1.75 h Praha - Stromovka 10.02.2018
skok vysoký 1.79 Třebíč 05.05.2018
skok o tyči 3.25 h Ostrava 14.01.2018
skok o tyči 3.30 Třebíč 06.05.2018
skok daleký 6.69 h Praha - Stromovka 10.02.2018
skok daleký 6.83 Třebíč 05.05.2018
vrh koulí 5kg 12.67 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 5kg 12.13 Györ 07.07.2018
hod diskem 1,5kg 30.37 Třebíč 06.05.2018
hod oštěpem 700g 48.01 Třebíč 06.05.2018
středoškolský pohár 1492 Atletický stadion 20.09.2018
sedmiboj hala [Dci] 4866 h Praha - Stromovka 11.02.2018
desetiboj [Dci] 6644 Třebíč 06.05.2018
sprintérský trojboj 2210 Třebíč 11.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Třebíč (ŠSK při gymnáziu Třebíč, Karel Janík, janikk007@seznam.cz) středoškolský pohár/Dci 4 Atletický stadion 1492
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Třebíč (ŠSK při gymnáziu Třebíč, Karel Janík, janikk007@seznam.cz) 60 m/Dci/B01 1 Atletický stadion 07.20
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Třebíč (ŠSK při gymnáziu Třebíč, Karel Janík, janikk007@seznam.cz) skok daleký/Dci/F Atletický stadion 6.42
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/M/F Pacov 6.67
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B02 2 Pacov 23.18
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R03 1 Pacov 11.39
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/FA 4 Pacov 11.42
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dci/F 10 Jablonec nad Nisou 6.03
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/R01 1 Jablonec nad Nisou 11.26
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/FA Jablonec nad Nisou 11.21
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) sprintérský trojboj/M Třebíč 2210
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/M/B01 3 Třebíč 07.34
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/M/B01 2 Třebíč 11.38
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/M/B01 4 Třebíč 24.29
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R02 Jablonec nad Nisou NM
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/FB 6 Jablonec nad Nisou 11.65
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B02 Jablonec nad Nisou DNS
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M/F 16 Jablonec nad Nisou 6.13
07.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET skok vysoký/Dci 10= Györ 1.76
07.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET 100 m/Dci/B5 3 Györ 10.88
07.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET skok daleký/Dci Györ 7.04
07.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET vrh koulí 5kg/Dci 12 Györ 12.13
07.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET 400 m/Dci/B4 Györ DNF
08.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET desetiboj [Dci]/Dci Györ DNF
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) skok daleký/M/F 19 Mladá Boleslav 5.72
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/FA 6 Mladá Boleslav 11.44
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/R02 2 Mladá Boleslav 11.15
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B02 4 Mladá Boleslav 24.01
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) desetiboj [Dci]/Dci/F Kolín DNF
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/B1 1 Kolín 11.07
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dci Kolín 6.75
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 5kg/Dci 7 Kolín 11.47
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dci 5 Kolín 1.78
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B1 Kolín DNS
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dci/B01 Pacov DNS
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Dci/B01 1 Pacov 22.88
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M/F 10 Kolín 6.61
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B01 5 Kolín 22.67
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R03 2 Kolín 11.00
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FA 5 Kolín 11.07
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dci/F Třebíč DNS
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Třebíč 15.71
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dci/F Třebíč 6.14
06.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) desetiboj [Dci]/Dci Třebíč 6644
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/F Třebíč 10.94
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dci/F Třebíč 50.21
06.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/Dci/F Třebíč 4:46.77
06.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Třebíč 14.89
06.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 1,5kg/Dci/F Třebíč 30.37
06.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 700g/Dci/F Třebíč 48.01
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 5kg/Dci/F Třebíč 12.05
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dci/F Třebíč 6.83
06.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok o tyči/Dci/F Třebíč 3.30
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Dci/F Třebíč 1.79
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/R2 1 Ostrava 07.09
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/F Ostrava 06.97
25.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/R2 1 Ostrava 22.11
25.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/F Ostrava 22.03
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek skok daleký/Dci 5 Ostrava 6.55
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R1 8 Praha - Stromovka 07.15
18.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 200 m/M/R3 4 Praha - Stromovka 22.44
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/B1 1 Praha - Stromovka 07.02
11.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Dci 4 Praha - Stromovka 2:52.83
11.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 1 Praha - Stromovka 08.26
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dci 5 Praha - Stromovka 1.75
11.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dci Praha - Stromovka 3.10
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dci Praha - Stromovka 6.69
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci 4 Praha - Stromovka 12.40
11.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [Dci]/Dci/F Praha - Stromovka 4866
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Dci/B1 1 Praha - Strahov 22.36
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Dci/F Praha - Strahov 07.01
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Dci/R1 1 Praha - Strahov 07.05
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) skok daleký/Dci/F Praha - Strahov 6.52
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) sedmiboj hala [Dci]/Dci Ostrava 4809
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/B1 1 Ostrava 07.07
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dci Ostrava 6.52
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci Ostrava 12.67
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Dci Ostrava 1.74
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 1 Ostrava 08.23
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Dci 3= Ostrava 3.25
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 1000 m/Dci Ostrava 2:58.20