Karta atleta

Export do excelu
  • Novotný Jakub
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Jindřich Šimánek
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.71 Kolín 30.6.2016
60 m 07.52 h Praha - Strahov 19.1.2019
100 m 11.56 Praha - Eden 5.7.2019
150 m 18.03 Praha - Děkanka 25.5.2016
150 m 17.37 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 22.86 Opava 28.9.2018
200 m 23.14 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 36.41 Praha - Eden 7.5.2019
300 m 36.42 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 50.00 Kolín 22.6.2019
400 m 51.29 h Praha - Stromovka 23.2.2019
600 m 1:49.93 Praha 22.5.2014
800 m 2:16.30 Bílina 10.9.2016
800 m 2:19.47 h Praha-Strahov 18.2.2015
1000 m 3:08.88 h Praha 6.12.2014
1500 m 4:34.55 Praha - Eden 6.10.2018
1500 m 5:24.78 h Praha-Stromovka 8.3.2014
60 m překážek 10.70 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
60 m překážek 08.36 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m překážek 14.92 Praha-Juliska 22.6.2016
110 m překážek 14.44 Jablonec nad Nisou 15.9.2018
200 m překážek 27.33 Opava 1.10.2016
300 m překážek 38.15 Opava 28.9.2018
400 m překážek 53.96 Olomouc 28.6.2019
pětiboj 1938 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
desetiboj 5612 Praha - Eden 6.10.2018
hod diskem 1kg 28.84 Praha - Kotlářka 8.6.2016
hod diskem 1,5kg 26.52 Praha - Podvinný mlýn 22.8.2017
hod oštěpem 600g 19.56 Praha-Kotlářka 18.10.2014
hod oštěpem 700g 30.80 Praha - Eden 6.10.2018
hod kriketovým míčkem 40.21 Praha 22.5.2014
vrh koulí 3kg 07.33 Praha-Eden 5.6.2014
vrh koulí 4kg 06.47 h Praha-Strahov 30.1.2015
vrh koulí 5kg 11.00 Praha - Eden 6.10.2018
skok daleký 5.99 Praha - Eden 6.10.2018
skok daleký 5.37 h Praha-Strahov 29.1.2016
skok o tyči 2.60 Praha - Eden 6.10.2018
skok vysoký 1.65 Praha - Eden 6.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.52 h Praha - Strahov 19.1.2019
100 m 11.56 Praha - Eden 5.7.2019
150 m 17.37 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 22.87 Praha - Eden 5.7.2019
200 m 23.14 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 36.41 Praha - Eden 7.5.2019
300 m 36.42 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 50.00 Kolín 22.6.2019
400 m 51.29 h Praha - Stromovka 23.2.2019
60 m překážek 08.36 h Praha - Stromovka 2.2.2019
110 m překážek 14.80 Praha - Eden 25.5.2019
300 m překážek 38.84 Praha - Eden 7.5.2019
400 m překážek 53.96 Olomouc 28.6.2019
skok daleký 5.79 Praha - Děkanka 15.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci Praha - Eden 5612
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Dci 4 Praha - Eden 5.99
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B01 1 Praha - Eden 50.89
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci Praha - Eden 4:34.55
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci 19 Praha - Eden 21.92
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 15 Praha - Eden 30.80
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci 8 Praha - Eden 11.00
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) tyč/Dci 17 Praha - Eden 2.60
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Dci 6 Praha - Eden 1.65
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B02 1 Praha - Eden 14.54
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B01 3 Praha - Eden 11.75
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 200 m/Dci/B02 1 Opava 22.86
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 300 m př./Dci/B01 2 Opava 38.15
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 110 m př./Dci/B01 4 Opava 14.95
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m př./Dci/B01 3 Jablonec nad Nisou 14.44
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m př./Dci/B01 2 Jablonec nad Nisou 39.01
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dci/B02 1 Praha - Přátelství 23.83
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 110 m př./Dci/B01 3 Praha - Přátelství 14.85
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m př./U23M/R2 Ostrava DQ
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B02 1 Praha - Eden 11.78
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B01 2 Praha - Eden 38.69
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R2 7 Kladno 12.03
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B3 3 Kladno 23.88
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B01 5 Praha - Eden 52.02
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B05 1 Praha - Eden 23.47
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B02 4 Liberec 23.59
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/M/B01 4 Liberec 51.70
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m př./Dci/R3 1 Praha-Juliska 39.24
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m př./Dci/F Praha-Juliska 38.39
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 400 m př./Dci/F Praha - Eden 55.45
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B02 5 Praha - Juliska 11.89
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B03 3 Praha - Juliska 23.60
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 400 m př./M/B02 1 Praha - Eden 56.52
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 110 m př./Dci 4 Praha 14.89
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B01 Praha - Eden DNS
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B01 Praha - Eden DNS
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B01 6 Praha-Stromovka 11.73
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m př./M/B02 2 Bílina 58.47
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/M/B05 4 Praha - Přátelství 23.89
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m/M/B05 2 Praha - Přátelství 52.12
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B02 Praha - Juliska DNS
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/B01 5 Praha - Juliska 15.25
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B02 5 Praha - Eden 37.30
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B01 2 Praha - Eden 38.99
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/R1 5 Ostrava 23.45
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dci Ostrava 51.65
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B2 Praha-Stromovka DNS
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B1 2 Praha-Stromovka 51.66
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci Praha-Stromovka 08.55
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B12 1 Praha-Stromovka 23.47
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B7 3 Praha - Strahov 17.54
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B5 1 Praha - Strahov 36.75
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/B1 3 Praha-Stromovka 08.51
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B8 3 Praha-Stromovka 07.54
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B18 1 Praha - Strahov 17.59
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B8 1 Praha - Strahov 36.93
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Dci Jablonec nad Nisou 08.56
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 400 m/M/B2 2 Jablonec nad Nisou 51.83