Karta atleta

Export do excelu
  • Beno Ronald
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.66 Beroun 17.6.2016
100 m 11.97 Praha - Děkanka 20.5.2018
150 m 18.11 Praha - Eden 4.5.2018
200 m 24.11 Praha - Juliska 14.6.2018
300 m 38.54 Praha-Juliska 1.5.2018
400 m 54.37 Praha-Stromovka 22.5.2018
1000 m 3:24.04 h Praha - Stromovka 18.2.2017
středoškolský pohár 0551 Praha - Kotlářka 5.10.2018
hod diskem 1kg 29.09 Beroun 17.6.2016
vrh koulí 4kg 10.03 Kolín 26.8.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 strPohar/Dci 61 Praha - Kotlářka 0551
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 400 m/Dci/B05 3 Praha - Kotlářka 56.20
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Dci/B02 Praha - Přátelství DNS
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dci/B02 Praha - Přátelství DNS
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B01 6 Praha - Eden 55.49
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B03 Praha - Juliska DQ
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B04 1 Praha - Juliska 24.11
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/B03 4 Plzeň 54.39
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B03 4 Praha - Eden 24.80
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B03 2 Praha-Stromovka 54.37
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/M/R03 5 Praha - Děkanka 11.97
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 200 m/M/B03 5 Praha - Děkanka 24.91
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B03 5 Praha - Juliska 12.26
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B08 1 Praha - Juliska 24.59
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B03 6 Praha - Eden 18.11
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/M/B01 6 Praha-Juliska 38.54