Karta atleta

Export do excelu
  • Matulka Adam
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.67 Stříbro 27.05.2017
60 m 09.65 h Praha 06.12.2014
150 m 20.52 Nýřany 30.08.2017
150 m 21.45 h Praha-Stromovka 03.12.2016
200 m 26.29 Písek 25.05.2019
200 m 26.37 h Praha - Stromovka 26.01.2019
300 m 42.97 Nýřany 29.08.2018
300 m 51.44 h Praha-Stromovka 05.12.2015
400 m 57.14 Karlovy Vary 08.05.2019
400 m 65.68 h Praha - Stromovka 18.02.2017
500 m 1:50.98 Cheb 05.07.2013
500 m 1:54.43 h Praha-Stromovka 05.01.2013
600 m 1:35.69 Nýřany 29.08.2018
800 m 2:04.42 Neustadt an der Waldnaab 09.08.2019
800 m 2:25.55 h Praha-Strahov 17.12.2016
1000 m 2:44.92 Cheb 20.08.2019
1000 m 3:34.01 h Praha 06.12.2014
1500 m 4:16.51 Domažlice 17.08.2019
1500 m 4:29.11 h Praha - Stromovka 02.02.2019
1 anglická míle 5:24.15 Bělá nad Radbuzou 14.09.2017
2000 m 7:32.99 Praha - Děkanka 05.06.2016
2000 m 6:48.54 h Praha - Strahov 13.01.2017
3000 m 10:10.93 Neustadt 03.08.2018
3000 m 09:55.35 h Praha - Stromovka 20.01.2019
5000 m 17:31.65 Regensburg 29.05.2019
60 m překážek 13.36 Plzeň 01.07.2014
2000 m překážek 6:50.17 Jablonec nad Nisou 15.09.2018
3000 m překážek 10:34.92 Plzeň 28.09.2019
pohár rozhlasu 0572 Stříbro 11.05.2017
středoškolský pohár 1289 Domažlice 01.10.2019
pětiboj 0805 Plzeň 01.07.2014
hod kladivem 4kg 18.13 Stříbro 18.06.2016
hod oštěpem 600g 21.80 Plzeň 08.05.2015
hod kriketovým míčkem 43.22 Domažlice 09.09.2014
vrh koulí 3kg 05.57 Stříbro 28.05.2014
skok daleký 5.46 Písek 31.08.2019
skok daleký 3.16 h Praha-Stromovka 05.01.2013
trojskok 11.10 Písek 08.09.2018
skok vysoký 1.68 Domažlice 01.10.2019
chůze dráha 3000 m 17:54.27 Jablonec nad Nisou 17.09.2016
chůze dráha 5000 m 26:44.55 Hodonín 07.09.2019
chůze dráha 5000 m 29:43.21 h Praha - Stromovka 11.02.2018
Přespolní běh 0:07:27 Skalnice u Střelských Hoštic 15.03.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 26.29 Písek 25.05.2019
200 m 26.37 h Praha - Stromovka 26.01.2019
400 m 57.14 Karlovy Vary 08.05.2019
800 m 2:04.42 Neustadt an der Waldnaab 09.08.2019
1000 m 2:44.92 Cheb 20.08.2019
1500 m 4:16.51 Domažlice 17.08.2019
1500 m 4:29.11 h Praha - Stromovka 02.02.2019
3000 m 09:55.35 h Praha - Stromovka 20.01.2019
5000 m 17:31.65 Regensburg 29.05.2019
3000 m překážek 10:34.92 Plzeň 28.09.2019
středoškolský pohár 1289 Domažlice 01.10.2019
skok daleký 5.46 Písek 31.08.2019
skok vysoký 1.68 Domažlice 01.10.2019
chůze dráha 5000 m 26:44.55 Hodonín 07.09.2019
Přespolní běh 0:19:22 Bělá nad Radbuzou 13.04.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2018 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Jan Andrle, AnderleJan@seznam.cz, 776 588 686) strPohar/Dci 13 Domažlice 1215
27.09.2018 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Jan Andrle, AnderleJan@seznam.cz, 776 588 686) 1500 m/Dci/F 4 Domažlice 4:32.62
27.09.2018 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Jan Andrle, AnderleJan@seznam.cz, 776 588 686) výška/Dci/F 5= Domažlice 1.63
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 1500 m/M/F 7 Stříbro 4:31.75
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 2000 m př./Dci/F Jablonec nad Nisou 6:50.17
12.09.2018 Okresní kolo Středoškolského atletického poháru (Roman Mužík, muzik@ddm-stribro.cz, 602 101 561) strPohar/Dci 14 Stříbro 0680
12.09.2018 Okresní kolo Středoškolského atletického poháru (Roman Mužík, muzik@ddm-stribro.cz, 602 101 561) 1500 m/Dci/B 2 Stříbro 4:40.0
12.09.2018 Okresní kolo Středoškolského atletického poháru (Roman Mužík, muzik@ddm-stribro.cz, 602 101 561) výška/Dci 3= Stříbro 1.64
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) trojskok/Dci/F Písek 11.10
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 1500 m/Dci/F Písek 4:29.25
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 300 m/M/F Nýřany 42.97
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 600 m/M/F Nýřany 1:35.69
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/M Stříbro 2:13.39
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) výška/M 3= Stříbro 1.56
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 1500 m/Dci 6 Domažlice 4:31.74
03.08.2018 31. Neustädter Läufermeeting 1500 m/M/B2 13 Neustadt 4:41.96
03.08.2018 31. Neustädter Läufermeeting 3000 m/M/B2 12 Neustadt 10:10.93
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) trojskok/M/F Nýřany 10.89
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 1500 m/M/F 5 Nýřany 4:53.20
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 2000 m př./Dci 12 Praha-Juliska 7:00.58
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 2000 m př./Dci/F Sušice 7:06.44
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) výška/M Plzeň 1.61
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M Plzeň 2:24.36
02.06.2018 Laufnacht und Sparkassen Gala 800 m/M/B6 9 Regensburg 2:19.30
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 1500 m/Dci/F Domažlice 4:44.48
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 3000 m/M/F 5 Nýřany 10:48.60
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) výška/M 7 Nýřany 1.61
13.05.2018 Rolf-Watter-Sportfest 2018 1500 m/M 21 Regensburg 4:47.30
09.05.2018 Veřejné závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro, spolek) 600 m/M/F 5 Stříbro 1:40.15
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Dci 34 Dolní Dobrouč 15:21
11.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha, z.s.) chůze 5000m/Dci 4 Praha - Stromovka 29:43.21
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 1500 m/Dci/F 5 Praha - Stromovka 4:52.98
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dci/B03 4 Praha - Stromovka 27.90
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 200 m/Dci/B6 MS Praha - Stromovka 27.42
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 3000 m/M Praha - Stromovka DNS