Karta atleta

Export do excelu
  • Žák Jakub
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: ATLETIK RUDNÁ
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.71 Praha - Strahov 05.10.2018
60 m 07.68 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 12.16 Kladno 11.05.2019
200 m 24.75 Praha - Přátelství 06.09.2018
200 m 25.10 h Praha - Strahov 20.01.2019
300 m 41.74 h Praha - Strahov 10.12.2017
400 m 57.30 Praha-Stromovka 22.05.2018
400 m 57.40 h Praha-Stromovka 03.02.2018
800 m 2:27.4 Rudná 25.04.2018
60 m překážek 09.48 h Praha - Strahov 20.01.2019
středoškolský pohár 2345 Praha - Strahov 05.10.2018
vrh koulí 5kg 10.10 Rudná 25.04.2018
skok daleký 5.37 Beroun 02.06.2018
trojskok 11.66 Kladno 11.05.2019
skok vysoký 1.68 Praha - Eden 25.05.2018
skok vysoký 1.70 h Praha - Strahov 13.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.68 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 12.16 Kladno 11.05.2019
200 m 25.10 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m překážek 09.48 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok daleký 5.31 Praha - Eden 25.05.2019
trojskok 11.66 Kladno 11.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 strPohar/Dci Praha - Strahov 2345
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 60 m/Dci/B01 2 Praha - Strahov 07.71
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 výška/Dci/F 6 Praha - Strahov 1.68
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Dci 14 Praha - Přátelství 4.95
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dci/B04 1 Praha - Přátelství 24.75
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Dci 6 Praha - Přátelství 1.58
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B02 6 Praha - Juliska 24.79
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) dálka/Dci 18 Praha - Juliska 5.07
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) výška/Dci 6 Praha - Juliska 1.65
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/M/B04 MS Beroun 12.17
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) výška/M/F 3= Beroun 1.65
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/M/F MS Beroun 5.37
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B04 Praha - Eden DNS
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) výška/Dci 7 Praha - Eden 1.68
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B07 MS Praha-Stromovka 12.17
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B05 MS Praha-Stromovka 57.30
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/B02 Praha - Juliska DNS
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) koule 5kg/Dci 15 Praha - Juliska 09.27
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) výška/Dci 4 Praha - Juliska 1.66
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) výška/Dci Kolín DNS
25.04.2018 Jarní kontrolní závod - mladší, starší žactvo a dorost (ATLETIK RUDNÁ) 800 m/Dci Rudná 2:27.4
25.04.2018 Jarní kontrolní závod - mladší, starší žactvo a dorost (ATLETIK RUDNÁ) dálka/Dci Rudná 5.03
25.04.2018 Jarní kontrolní závod - mladší, starší žactvo a dorost (ATLETIK RUDNÁ) koule 5kg/Dci Rudná 10.10
25.04.2018 Jarní kontrolní závod - mladší, starší žactvo a dorost (ATLETIK RUDNÁ) výška/Dci Rudná 1.62
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) výška/M/F Jablonec nad Nisou NM
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B4 4 Praha-Stromovka 57.40
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/FB 4 Praha-Stromovka 09.75
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/R3 4 Praha-Stromovka 09.75
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dci 7 Praha-Stromovka 1.65
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/M/B10 2 Praha-Strahov 07.88
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m/M/B4 3 Praha-Strahov 58.79
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Dci/F 4 Praha - Strahov 11.03
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Dci/F MS Praha - Strahov 1.70
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dci/R4 MS Praha - Strahov 08.04