Karta atleta

Export do excelu
  • Marek Řehák
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Morávek Antonín
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1816 950
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 2 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 06.92 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
60 m 07.02 Kolín 12.05.2020
100 m 10.79 Kolín 01.06.2020
150 m 16.70 h Praha - Strahov 07.12.2019
150 m 16.50 Kolín 20.05.2020
200 m 22.05 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 22.24 Kolín 11.07.2020
300 m 38.40 Brno 07.09.2016
300 m 37.78 h Praha - Strahov 08.12.2018
1000 m 3:46.92 Kolín 08.07.2016
100 m překážek (0.84) 16.64 Kolín 08.07.2016
skok vysoký 1.30 h Velký Osek 15.03.2016
skok vysoký 1.49 Kolín 08.07.2016
skok o tyči 2.00 Kolín 08.07.2016
skok daleký 5.46 Kolín 03.10.2017
skok daleký 5.82 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
vrh koulí 4kg 10.49 Kolín 08.07.2016
vrh koulí 5kg 10.51 h Praha - Strahov 10.12.2017
vrh koulí 5kg 11.20 Kolín 07.10.2019
vrh koulí 6kg 09.40 h Praha - Strahov 07.12.2019
hod diskem 1kg 19.08 Kolín 08.07.2016
hod oštěpem 600g 27.41 Brno 06.09.2016
hod oštěpem 700g 33.97 Kladno 26.05.2018
hod oštěpem 800g 32.93 Kladno 04.05.2019
pohár rozhlasu 1373 Nymburk 16.05.2017
středoškolský pohár 2655 Kolín 07.10.2019
středoškolský pohár 2617 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
devítiboj 3505 Kolín 08.07.2016
sprintérský trojboj 2567 Kolín 12.05.2020
chůze dráha 3000 m 20:01.30 Stará Boleslav 03.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.12 Sportovní centrum Nymburk 19.09.2018
60 m 07.15 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
100 m 11.04 Praha - Eden 28.09.2018
150 m 16.93 Kutná Hora 04.09.2018
200 m 23.31 h Chemnitz 06.01.2018
200 m 23.19 Kolín 08.05.2018
300 m 37.78 h Praha - Strahov 08.12.2018
skok daleký 5.92 Sportovní centrum Nymburk 19.09.2018
skok daleký 5.82 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
hod oštěpem 700g 33.97 Kladno 26.05.2018
středoškolský pohár 1409 Sportovní centrum Nymburk 19.09.2018
středoškolský pohár 1378 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
sprintérský trojboj 2276 Kolín 22.08.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) středoškolský pohár/Dci 24 Ostrava - Vítkovice 1378
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) skok daleký/Dci/F 18 Ostrava - Vítkovice 5.82
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/B01 3 Ostrava - Vítkovice 07.15
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/FA Praha - Strahov 07.26
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/R01 2 Praha - Strahov 07.21
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/J/B02 1 Praha - Strahov 37.78
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) středoškolský pohár/Dci 18 Kolín 1343
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Dci 9 Kolín 5.64
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Dci/B01 3 Kolín 07.14
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R03 4 Praha - Eden 11.04
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/FB Praha - Eden 11.05
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, ) středoškolský pohár/Dci 4 Sportovní centrum Nymburk 1409
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, ) skok daleký/Dci/F Sportovní centrum Nymburk 5.92
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, ) 60 m/Dci/B02 2 Sportovní centrum Nymburk 07.12
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/J/B03 1 Hradec Králové 23.25
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/FA 4 Hradec Králové 11.23
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/R01 2 Hradec Králové 11.29
04.09.2018 HESU meeting Zuzany Hejnové (HESU Sportovní akademie Zuzany Hejnové) 150 m/M/B01 3 Kutná Hora 16.93
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/U23M/R1 5 Ostrava 11.34
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R02 Jablonec nad Nisou NM
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/FB Jablonec nad Nisou 11.19
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/M Kolín 2276
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B1 4 Kolín 11.45
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B1 3 Kolín 23.23
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B1 5 Kolín 07.39
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R2 6 Kladno 11.25
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/R02 Mladá Boleslav DNS
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B02 Mladá Boleslav DNS
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/R3 1 Praha-Juliska 11.06
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/F 4 Praha-Juliska 11.15
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/R1 5 Praha-Juliska 22.74
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B01 MS Praha - Juliska 11.22
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) 100 m/M/B3 3 Turnov 11.40
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/B01 1 Kladno 11.34
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 700g/Dci 6 Kladno 33.97
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R03 5 Kolín 11.24
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 200 m/Dci/B01 1 Kolín 23.19
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/J/FA Stará Boleslav NM
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/J/R1 1 Stará Boleslav 11.24
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/J/B1 4 Stará Boleslav 23.37
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/M/F Kolín 11.39
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/M/R01 3 Kolín 11.36
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/R3 6 Ostrava 07.38
25.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/R4 4 Ostrava 23.81
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m/M/R04 MS Jablonec nad Nisou 07.26
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B1 7 Jablonec nad Nisou 07.31
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B10 4 Jablonec nad Nisou 07.35
20.01.2018 Jablonecká hala 2018 (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/R01 Jablonec nad Nisou DNF
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dci/F Praha - Strahov 07.20
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dci/R5 1 Praha - Strahov 07.23
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Dci/R2 1 Chemnitz 07.16
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Dci/F Chemnitz 07.18
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 200 m/Dci/B8 2 Chemnitz 23.31