Karta atleta

Export do excelu
  • Macháček Filip
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér Tomáš Nakládal
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.50 Praha - Děkanka 26.04.2018
60 m 07.04 Praha - Eden 04.05.2018
60 m 07.18 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 11.17 Praha - Eden 25.05.2018
150 m 16.85 Praha - Eden 04.05.2018
150 m 17.56 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 23.05 Praha - Eden 25.05.2018
200 m 23.57 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m 54.20 Praha 09.10.2013
300 m 38.73 h Praha-Strahov 11.01.2019
400 m 54.62 Praha - Eden 10.09.2018
800 m 2:52.40 Praha - Kotlářka 06.09.2016
1000 m 3:43.39 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
60 m překážek 11.90 Praha-Děkanka 14.04.2014
sprintérský trojboj 2368 Praha - Děkanka 03.07.2018
středoškolský pohár 2374 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj 1076 Praha-Děkanka 14.04.2014
devítiboj 2854 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
vrhačský trojboj 1123 Praha - Děkanka 19.09.2017
vrhačský čtyřboj 1212 Praha - Děkanka 19.09.2017
čtyřboj 0933 Praha 03.06.2014
hod diskem 1kg 29.71 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
hod diskem 1,5kg 23.93 Praha - Děkanka 19.09.2017
hod kladivem 5kg 13.23 Praha - Děkanka 19.09.2017
hod oštěpem 600g 26.60 Praha - Děkanka 28.09.2016
hod oštěpem 800g 30.68 Praha - Eden 29.08.2017
hod kriketovým míčkem 45.64 Praha-Juliska 09.06.2014
vrh koulí 3kg 07.04 Praha 17.09.2013
vrh koulí 4kg 10.25 Praha - Děkanka 01.10.2016
vrh koulí 5kg 11.14 Praha - Eden 02.10.2019
vrh koulí 7,26kg 08.70 Praha-Děkanka 03.09.2018
skok daleký 4.65 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
skok daleký 3.70 h Praha 15.12.2013
skok o tyči 2.57 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
skok vysoký 1.30 Praha - Děkanka 28.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.34 Kolín 21.08.2019
60 m 07.18 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 11.31 Kolín 01.05.2019
150 m 17.56 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 23.57 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m 38.73 h Praha-Strahov 11.01.2019
sprintérský trojboj 1488 Kolín 21.08.2019
středoškolský pohár 2374 Praha - Eden 02.10.2019
vrh koulí 5kg 11.14 Praha - Eden 02.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Muži - Ženy 2018 (Spartak Praha 4) 100 y/M/B01 2 Praha - Děkanka 10.51
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R01 4 Praha - Eden 00.0
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B03 3 Praha - Eden 23.08
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/FB 5 Praha - Eden 11.23
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/J/B03 3 Hradec Králové 23.43
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/FB Hradec Králové 11.26
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/R01 3 Hradec Králové 11.47
10.09.2018 13. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B01 5 Praha - Eden 54.62
10.09.2018 13. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B04 1 Praha - Eden 11.35
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/J/B01 4 Praha - Přátelství 11.35
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/J/B02 3 Praha - Přátelství 23.40
03.09.2018 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) koule 7,26kg/M 5 Praha-Děkanka 08.70
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/U23M/R2 5 Ostrava 11.26
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B01 6 Praha - Eden 11.36
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J Praha - Eden DNS
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/R01 3 Stará Boleslav 11.42
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/FA 5 Stará Boleslav 11.32
22.08.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/M/B01 1 Stará Boleslav 07.25
22.08.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/M/B03 1 Stará Boleslav 07.23
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) sprint. tr/M 7 Bílina 2259
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B01 6 Bílina 07.29
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B02 2 Bílina 11.43
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B02 2 Bílina 23.81
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R2 7 Kladno 11.25
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) sprint. tr/M Praha - Děkanka 2368
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B01 1 Praha - Děkanka 07.20
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/M/B01 2 Praha - Děkanka 11.29
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/M/B01 1 Praha - Děkanka 23.29
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B02 4 Pacov 23.62
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R01 2 Pacov 11.45
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/FA 4 Pacov 11.49
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/R2 2 Praha-Juliska 11.35
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/F 5 Praha-Juliska 11.28
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/R3 5 Praha-Juliska 23.10
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/J/B01 6 Praha - Juliska 23.16
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B01 2 Praha - Juliska 11.42
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 100 m/M/B3 5 Ostrava - Vítkovice 11.38
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R02 3 Praha - Eden 11.31
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/FB Praha - Eden 11.40
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/FA Praha - Eden 11.17
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R04 1 Praha - Eden 11.28
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B01 4 Praha - Eden 23.05
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) oštěp 700g/Dci Praha-Stromovka DNS
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B01 3 Praha-Stromovka 11.23
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R02 5 Kladno 11.31
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B03 4 Kladno 23.24
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/M/B07 1 Praha - Přátelství 23.91
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/M/R04 1 Praha - Přátelství 11.49
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/M/FA 4 Praha - Přátelství 11.36
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B04 1 Praha - Juliska 23.16
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B01 3 Praha - Juliska 11.38
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B02 3 Praha - Eden 16.85
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B08 1 Praha - Eden 07.04
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B04 1 Praha - Eden 07.12
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B01 3 Praha - Děkanka 07.36
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 y/M/B01 1 Praha - Děkanka 10.50
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/M/B01 Praha - Děkanka DNF
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/R2 5 Ostrava 07.31
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B10 3 Jablonec nad Nisou 07.35
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B01 7 Jablonec nad Nisou 07.40
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B5 4 Praha-Stromovka 24.53
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/FB Praha-Stromovka 07.41
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R3 2 Praha-Stromovka 07.42
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dci/B08 MS Praha - Stromovka 24.59
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/M/B3 2 Praha-Strahov 07.52
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/M/B12 2 Praha-Strahov 07.44
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B4 2 Praha-Stromovka 07.68
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B15 5 Praha-Stromovka 07.53
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B20 2 Praha - Strahov 18.01
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 8 Praha - Stromovka 07.57
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B9 3 Praha - Stromovka 07.56