Karta atleta

Export do excelu
  • Nezval Jakub
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.36 Šumperk 26.05.2016
60 m 07.37 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
100 m 11.41 Hranice 09.06.2018
150 m 17.60 Olomouc 24.08.2016
150 m 18.03 h Praha-Stromovka 05.03.2016
200 m 23.38 Ostrava - Vítkovice 15.09.2018
1000 m 3:37.1 Šumperk 26.05.2016
sprintérský trojboj 2189 Přerov 01.05.2018
středoškolský pohár 1112 Stadion RG a ZŠ města Prostějova 18.09.2018
čtyřboj 2034 Šumperk 26.05.2016
vrh koulí 3kg 09.12 h Olomouc 12.12.2014
vrh koulí 4kg 10.41 Prostějov 20.09.2016
skok daleký 5.73 Prostějov 04.09.2018
skok daleký 4.47 h Olomouc 12.12.2014
skok vysoký 1.72 Prostějov 19.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Prostějov (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, ) strPohar/Dci 10 Stadion RG a ZŠ města Prostějova 1112
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Prostějov (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, ) 60 m/Dci/B02 1 Stadion RG a ZŠ města Prostějova 07.47
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Prostějov (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, ) výška/Dci 7= Stadion RG a ZŠ města Prostějova 1.50
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dci/B1 6 Ostrava - Vítkovice 11.85
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B3 1 Ostrava - Vítkovice 23.38
11.09.2018 Prostějovská výška (Atletický klub Prostějov, z. s.) výška/Dci 5 Prostějov 1.50
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/M/B01 2 Prostějov 07.47
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/M Prostějov 5.73
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) výška/M Prostějov 1.60
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/B01 3 Šumperk 11.55
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/M/B01 3 Šumperk 23.63
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/M/B02 Přerov DNS
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/M/B01 3 Přerov 07.43
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/B06 1 Hranice 11.41
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B02 6 Hranice 27.00
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) dálka/Dci Olomouc DNS
02.05.2018 Okresní přebor (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/M/B01 Prostějov DNS
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/M 9 Přerov 2189
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B02 2 Přerov 07.41
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B02 3 Přerov 11.65
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B02 2 Přerov 23.64
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R3 1 Ostrava 07.50
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dci/R02 Olomouc DNS