Karta atleta

Export do excelu
  • Baše Roman
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér Veronika Purmanová/Tomáš Purman
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.79 Praha - Podvinný mlýn 16.9.2018
60 m 07.40 h Praha - Stromovka 8.2.2019
100 m 11.73 Praha-Stromovka 22.5.2018
150 m 17.68 Praha - Eden 4.5.2018
150 m 19.74 h Praha-Stromovka 23.1.2016
200 m 23.56 Praha - Juliska 9.5.2018
200 m 23.34 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 37.53 Praha - Eden 3.5.2019
300 m 42.44 h Praha-Stromovka 5.12.2015
400 m 51.62 Praha - Přátelství 12.5.2018
400 m 51.58 h Praha - Stromovka 22.1.2019
1000 m 2:59.04 Praha-Eden 20.5.2016
1000 m 2:47.01 h Praha - Stromovka 8.2.2019
1500 m 4:49.35 Praha - Eden 30.9.2017
60 m překážek 08.52 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m překážek 14.93 Brno 5.9.2016
110 m překážek 15.03 Kolín 1.6.2018
200 m překážek 29.41 Praha - Přátelství 6.6.2017
300 m překážek 41.50 Praha - Eden 28.8.2018
sedmiboj hala 4811 h Praha - Stromovka 8.2.2019
devítiboj 4621 Jihlava 7.5.2016
desetiboj 6070 Kolín 1.6.2018
hod diskem 1kg 33.28 Jihlava 7.5.2016
hod diskem 1,5kg 29.30 Kolín 1.6.2018
hod diskem 1,75kg 24.54 Praha - Děkanka 15.5.2019
hod oštěpem 600g 35.57 Jihlava 7.5.2016
hod oštěpem 700g 30.30 Kolín 1.6.2018
hod oštěpem 800g 36.42 Praha - Eden 7.5.2019
vrh koulí 4kg 10.43 Praha-Eden 20.5.2016
vrh koulí 5kg 11.93 Kolín 1.6.2018
vrh koulí 5kg 12.02 h Praha - Stromovka 9.2.2018
vrh koulí 6kg 11.23 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 6.43 Praha - Eden 7.5.2019
skok daleký 6.26 h Praha - Stromovka 8.2.2019
trojskok 13.39 Praha - Eden 25.5.2018
skok o tyči 3.78 Třebíč 18.5.2019
skok o tyči 4.00 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok vysoký 1.93 Praha - Eden 28.9.2017
skok vysoký 1.91 h Praha - Stromovka 2.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.40 h Praha - Stromovka 8.2.2019
100 m 12.06 Praha - Děkanka 15.5.2019
150 m 17.79 Praha - Eden 3.5.2019
200 m 23.86 Praha - Juliska 11.5.2019
200 m 23.34 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 37.53 Praha - Eden 3.5.2019
400 m 52.40 Praha - Juliska 11.5.2019
400 m 51.58 h Praha - Stromovka 22.1.2019
1000 m 2:47.01 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 08.52 h Praha - Stromovka 23.2.2019
sedmiboj hala 4811 h Praha - Stromovka 8.2.2019
hod diskem 1,75kg 24.54 Praha - Děkanka 15.5.2019
hod oštěpem 800g 36.42 Praha - Eden 7.5.2019
vrh koulí 6kg 11.23 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 6.43 Praha - Eden 7.5.2019
skok daleký 6.26 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok o tyči 3.78 Třebíč 18.5.2019
skok o tyči 4.00 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok vysoký 1.87 Třebíč 18.5.2019
skok vysoký 1.91 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.10.2018 Víceboj rodič a dítě a víceboj smíšených dvojic (SK Kotlářka Praha, z.s.) 110 m př./Dci Praha - Kotlářka 16.02
14.10.2018 Víceboj rodič a dítě a víceboj smíšených dvojic (SK Kotlářka Praha, z.s.) výška/Dci Praha - Kotlářka 1.88
14.10.2018 Víceboj rodič a dítě a víceboj smíšených dvojic (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Dci Praha - Kotlářka 6.16
07.10.2018 Memoriál Ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém a Vrhačské odpoledne (TJ VS Tábor) výška/M/F 5 Tábor 1.86
16.09.2018 Uzavřené oddílové závody (A. C. Sparta Praha) 300 m př./M/F Praha - Podvinný mlýn 42.10
16.09.2018 Uzavřené oddílové závody (A. C. Sparta Praha) 150 m/M/F Praha - Podvinný mlýn 18.10
16.09.2018 Uzavřené oddílové závody (A. C. Sparta Praha) 60 m/M/F Praha - Podvinný mlýn 07.79
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) výška/M/F MS Praha - Podvinný mlýn 1.84
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Dci 4 Praha - Přátelství 6.07
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Dci Praha - Přátelství 1.88
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 110 m př./Dci/B01 5 Praha - Přátelství 15.68
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) výška/U23M 15 Ostrava 1.88
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/U23M Ostrava NM
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B02 1 Praha - Eden 41.50
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) výška/Dci Praha - Eden 1.88
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dci Praha - Eden 12.54
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/M 8 Stará Boleslav 12.54
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/M 7 Stará Boleslav 1.83
16.08.2018 Závody na soustředění Plzeň 2018 koule 5kg/Dci Plzeň 11.29
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/R3 Praha-Juliska 15.80
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) výška/Dci 6= Praha-Juliska 1.84
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) trojskok/Dci 7 Praha-Juliska 13.26
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/B01 4 Praha - Juliska 15.30
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) dálka/Dci Praha - Juliska 6.09
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) výška/Dci Praha - Juliska 1.85
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/M 11 Praha - Eden 6.16
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 6 Praha - Eden 23.75
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) desetiboj/Dci/F 4 Kolín 6070
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/B1 5 Kolín 11.76
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dci 6 Kolín 6.25
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 5kg/Dci 6 Kolín 11.93
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Dci Kolín 1.93
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B1 3 Kolín 53.36
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Dci Kolín 4:51.02
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./Dci/B1 1 Kolín 15.03
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Dci Kolín 3.60
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1,5kg/Dci 9 Kolín 29.30
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 700g/Dci/F 12 Kolín 30.30
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/R02 3 Praha - Eden 15.75
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B02 5 Praha - Eden 23.58
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/F Praha - Eden DNS
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) trojskok/Dci Praha - Eden 13.39
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) výška/Dci Praha - Eden 1.83
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Dci Praha-Stromovka 13.01
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B05 1 Praha-Stromovka 11.73
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) výška/M 5 Kladno 1.86
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/M/F 6 Praha - Přátelství 1.87
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m/M/B04 2 Praha - Přátelství 51.62
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B03 2 Praha - Juliska 23.56
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/B01 Praha - Juliska DNS
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) výška/Dci Praha - Juliska 1.87
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B05 6 Praha - Eden 17.68
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B04 3 Praha - Eden 07.52
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek výška/Dci 4= Ostrava 1.83
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/B2 5 Praha - Stromovka 07.62
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Dci 5 Praha - Stromovka 2:53.71
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci/B1 4 Praha - Stromovka 08.58
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Dci Praha - Stromovka 1.90
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) tyč/Dci 5 Praha - Stromovka 3.10
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Dci 9 Praha - Stromovka 6.14
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 5kg/Dci 5 Praha - Stromovka 12.02
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj h/Dci/F Praha - Stromovka 4563
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/FA 4 Praha-Stromovka 08.54
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/R3 2 Praha-Stromovka 08.72
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dci Praha-Stromovka 1.84
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/M 6= Praha-Stromovka 3.05
27.01.2018 Hustopečské skákání AGROTEC 2018 (SK Atletika Hustopeče, z.s.) výška/Dci Hustopeče 1.85
24.01.2018 Oddílové závody A. C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) dálka/Dci/F Nehvizdy 6.20
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B18 3 Praha-Stromovka 24.41
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/M/F2 13 Praha-Stromovka 5.93
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B2 3 Jablonec nad Nisou 3:01.34
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B2 2 Jablonec nad Nisou 07.59
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dci/B2 4 Jablonec nad Nisou 09.04
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dci 10 Jablonec nad Nisou 5.89
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 5kg/Dci 10 Jablonec nad Nisou 10.97
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj h/Dci 7 Jablonec nad Nisou 4271
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Dci 7 Jablonec nad Nisou 3.30
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dci/FB Jablonec nad Nisou 1.84
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B3 6 Praha - Stromovka 07.65
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B9 5 Praha - Stromovka 07.73