Karta atleta

Export do excelu
  • Procházka Jan
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.46 Sušice 10.5.2016
60 m 07.12 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 11.02 Plzeň 18.5.2019
150 m 17.62 Jablonec nad Nisou 17.9.2016
150 m 17.33 h Praha - Strahov 13.1.2017
200 m 22.61 Praha - Eden 15.6.2019
200 m 22.39 h Praha - Stromovka 23.2.2019
300 m 36.87 Domažlice 18.8.2018
300 m 38.14 h Praha-Stromovka 5.3.2016
400 m 51.61 h Praha - Stromovka 4.2.2017
800 m 3:03.47 Plzeň 1.7.2014
1000 m 3:54.14 Plzeň 2.7.2016
60 m překážek 11.36 Plzeň 1.10.2014
60 m překážek 11.46 h Plzeň 24.1.2016
100 m překážek 16.95 Plzeň 2.7.2016
pětiboj 1401 Plzeň 1.10.2014
devítiboj 2857 Plzeň 2.7.2016
hod diskem 1kg 19.66 Plzeň 2.7.2016
hod oštěpem 600g 23.55 Klatovy 1.5.2015
hod kriketovým míčkem 44.10 Plzeň 1.10.2014
vrh koulí 3kg 06.82 Klatovy 29.5.2014
vrh koulí 4kg 08.32 Plzeň 2.7.2016
skok daleký 4.30 Plzeň 1.7.2014
skok daleký 4.77 h Plzeň 24.1.2016
skok vysoký 1.41 Plzeň 2.7.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.12 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 11.02 Plzeň 18.5.2019
200 m 22.61 Praha - Eden 15.6.2019
200 m 22.39 h Praha - Stromovka 23.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B02 6 Praha - Eden 23.10
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R02 5 Praha - Eden 11.37
25.09.2018 XXXIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, X. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 100 m/M/B01 1 Mariánské Lázně 11.41
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/J/B02 Hradec Králové DQ
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/FB Hradec Králové 11.47
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/R01 4 Hradec Králové 11.64
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/J/F Písek DNS
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/U23M/R2 4 Ostrava 22.82
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 300 m/M/B03 2 Domažlice 36.87
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B3 4 Ostrava - Vítkovice 23.38
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/R2 3 Praha-Juliska 23.11
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m/J/FA Sušice 11.53
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 200 m/J/B01 3 Sušice 23.31
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m/J/R02 2 Sušice 11.52
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R03 MS Plzeň 11.72
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B01 Plzeň DQ
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B4 5 Praha - Juliska 24.14
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/R2 3 Ostrava 07.22
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/F 6 Ostrava 07.23
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/R4 2 Ostrava 22.71
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/F 4 Ostrava 23.17
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B1 MS Praha-Stromovka 22.73
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/FA MS Praha-Stromovka 07.24
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R2 MS Praha-Stromovka 07.25
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dci/B01 1 Praha - Stromovka 22.76
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Dci/R01 1 Praha - Stromovka 07.26
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Dci/F Praha - Stromovka 07.18
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 400 m/M/B2 Jablonec nad Nisou DNS
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m/M/FB Jablonec nad Nisou DNS
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m/M/R2 3 Jablonec nad Nisou 07.48