Karta atleta

Export do excelu
  • Lipový Ondřej
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.05 Praha 29.6.2016
60 m 07.83 h Praha-Stromovka 10.2.2016
100 m 12.90 Praha - Eden 30.9.2017
150 m 19.68 Praha-Děkanka 25.4.2016
150 m 18.85 h Praha-Stromovka 10.2.2016
200 m 27.44 Praha 18.10.2015
300 m 47.38 Praha 27.4.2015
300 m 42.41 h Praha - Strahov 19.12.2015
400 m 68.98 Praha - Eden 30.9.2017
600 m 2:06.00 Praha-Stromovka 29.5.2014
800 m 2:54.87 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
1000 m 3:21.0 Stadion mládeže 3.6.2016
60 m překážek 12.14 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
60 m překážek 11.73 h Praha-Juliska 8.1.2015
100 m překážek 17.63 Praha-Jeseniova 2.5.2016
pětiboj 1284 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
devítiboj 3720 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
vrhačský trojboj 1327 Praha 22.9.2015
čtyřboj 2011 Stadion mládeže 3.6.2016
hod diskem 1kg 34.96 Stará Boleslav 31.8.2016
hod diskem 1,5kg 35.17 Jablonec nad Nisou 15.9.2018
hod diskem 1,75kg 28.63 Praha - Stromovka 12.6.2019
hod kladivem 4kg 38.00 Bílina 10.9.2016
hod kladivem 5kg 42.78 Pardubice 5.6.2018
hod oštěpem 600g 34.16 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
hod oštěpem 700g 36.89 Jablonec nad Nisou 14.6.2017
hod kriketovým míčkem 47.72 Praha, Eden 19.5.2015
vrh koulí 3kg 10.76 Praha 25.9.2014
vrh koulí 3kg 08.00 h Praha-Stromovka 12.2.2014
vrh koulí 4kg 12.60 Bílina 10.9.2016
vrh koulí 4kg 12.34 h Praha-Stromovka 3.12.2016
vrh koulí 5kg 13.21 Liberec 16.6.2018
vrh koulí 5kg 13.75 h Praha-Stromovka 3.2.2018
vrh koulí 6kg 11.59 Praha - Stromovka 12.6.2019
vrh koulí 6kg 12.80 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok daleký 5.48 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
skok daleký 5.34 h Praha-Strahov 24.2.2016
skok o tyči 1.87 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
skok vysoký 1.46 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 1,75kg 28.63 Praha - Stromovka 12.6.2019
vrh koulí 6kg 11.59 Praha - Stromovka 12.6.2019
vrh koulí 6kg 12.80 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) kladivo 5kg/Dci 6 Opava 42.72
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) disk 1,5kg/Dci 11 Opava 32.54
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) koule 5kg/Dci 11 Opava 11.49
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) disk 1,5kg/Dci/F 6 Jablonec nad Nisou 35.17
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) kladivo 5kg/Dci/F Jablonec nad Nisou 42.52
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 5kg/Dci/F 4 Jablonec nad Nisou 13.10
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 5kg/Dci 4 Praha - Přátelství 12.31
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) disk 1,5kg/Dci 4 Praha - Přátelství 33.58
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) kladivo 5kg/Dci Praha - Eden 37.35
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci 4 Praha - Eden 13.13
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 12 Praha - Eden 32.90
27.06.2018 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 5kg/Dci/F Praha-Vinohrady 40.55
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) koule 5kg/Dci 11 Praha-Juliska 13.13
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) kladivo 5kg/Dci 13 Praha-Juliska 38.35
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) koule 5kg/Dci MS Liberec 13.21
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) kladivo 5kg/Dci MS Liberec 40.59
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) disk 1,5kg/Dci 5 Praha - Juliska 34.34
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) koule 5kg/Dci 4 Praha - Juliska 12.95
05.06.2018 Veřejné závody (Hvězda pardubice) koule 5kg/Dci Pardubice 13.12
05.06.2018 Veřejné závody (Hvězda pardubice) kladivo 5kg/Dci 4 Pardubice 42.78
02.06.2018 Krajský pohár mládeže v hodu kladivem - 2. kolo (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) kladivo 5kg/Dci/F Ústí nad Labem 39.91
02.06.2018 Veřejné závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) koule 5kg/Dci/F Ústí nad Labem 12.36
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci 5 Praha - Eden 12.59
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci 7 Praha - Eden 32.44
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 5 Praha-Stromovka 12.11
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B08 4 Praha-Stromovka 13.17
18.05.2018 Veřejné závody staršího žactva + vložený závod dospělých, juniorů a dorostu v chůzi na 3000m (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 5kg/Dci/F Praha-Vinohrady 39.49
18.05.2018 Veřejné závody staršího žactva + vložený závod dospělých, juniorů a dorostu v chůzi na 3000m (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) disk 1,5kg/Dci/F Praha-Vinohrady 32.68
15.05.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) kladivo 5kg/Dci Pardubice 35.88
15.05.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) disk 1,5kg/Dci Pardubice 32.26
15.05.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) koule 5kg/Dci Pardubice 11.87
11.05.2018 Přebor Prahy v hodu kladivem všech kategorií (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 5kg/Dci/F 4 Praha - Vinohrady 36.00
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) disk 1,5kg/Dci 6 Praha - Juliska 33.21
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) koule 5kg/Dci 4 Praha - Juliska 12.35
05.05.2018 3. ročník Memoriálu Josefa Hájka v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) kladivo 5kg/Dci Kolín 34.56
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci Praha - Eden 33.72
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci Praha - Eden 12.50
30.04.2018 Kladivo na Čarodějnice (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 5kg/Dci/F Praha-Vinohrady 35.82
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek koule 5kg/Dci 15 Ostrava 11.91
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 5kg/Dci/F Jablonec nad Nisou 13.09
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci Praha-Stromovka 13.75
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) koule 5kg/Dci/F MS Praha - Stromovka 12.54
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B13 1 Praha-Stromovka 08.00
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci Praha-Stromovka 12.51
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) koule 5kg/Dci/F Praha - Strahov 12.85
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B9 8 Praha-Stromovka 08.05
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci Praha-Stromovka 12.50