Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Hudeček
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK Kroměříž
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.76 h Olomouc 28.01.2017
60 m 07.35 Kroměříž 17.09.2019
100 m 11.34 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
150 m 18.33 Uherské Hradiště 04.05.2016
150 m 18.01 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 23.31 Znojmo 10.06.2018
200 m 23.48 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
300 m 39.18 Olomouc 23.08.2017
300 m 38.28 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 52.48 Praha-Juliska 23.06.2018
400 m 52.94 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
600 m 1:31.20 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
1000 m 3:07.3 Kroměříž 25.04.2017
1500 m 4:55.76 Uherské Hradiště 17.05.2017
skok daleký 4.88 Kroměříž 25.04.2017
hod diskem 1kg 20.38 Zlín 08.06.2016
hod oštěpem 600g 27.69 Uherské Hradiště 04.05.2016
hod oštěpem 700g 24.48 Břeclav 06.05.2017
hod oštěpem 800g 23.40 Olomouc 25.05.2019
středoškolský pohár 1434 Kroměříž 17.09.2019
sprintérský trojboj 2043 Přerov 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.2 atletický stadion Kroměříž 18.09.2018
100 m 11.34 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
150 m 18.01 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 23.89 h Ostrava 08.02.2018
200 m 23.31 Znojmo 10.06.2018
300 m 38.64 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
400 m 54.08 h Ostrava 24.02.2018
400 m 52.48 Praha-Juliska 23.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Kroměříž (Aleš Pergl, pergl@gymkrom.cz, 573 339 330) středoškolský pohár/Dci atletický stadion Kroměříž DNS
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Kroměříž (Aleš Pergl, pergl@gymkrom.cz, 573 339 330) 400 m/Dci atletický stadion Kroměříž DNS
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Kroměříž (Aleš Pergl, pergl@gymkrom.cz, 573 339 330) 60 m/Dci/R atletický stadion Kroměříž 07.2
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B1 4 Ostrava - Vítkovice 53.24
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Dci/F Ostrava - Vítkovice DNF
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 100 m/M/B02 3 Zlín 11.89
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 200 m/M/B03 Zlín DNS
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 400 m/M/B01 3 Hodonín 52.66
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 100 m/M/R01 2 Hodonín 12.02
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 100 m/M/FB Hodonín 11.69
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/R3 5 Praha-Juliska 11.44
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/Dci/R1 5 Praha-Juliska 52.48
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dci/R01 2 Ostrava - Vítkovice 11.34
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B01 4 Ostrava - Vítkovice 23.35
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dci/F Ostrava - Vítkovice 11.59
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/R04 1 Znojmo 11.44
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/M/B02 4 Znojmo 23.31
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/FA 5 Znojmo 11.43
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dci/F Ostrava - Vítkovice 11.39
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dci/B01 4 Břeclav 53.03
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/B01 1 Břeclav 11.44
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 200 m/M 5 Jihlava 23.34
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m/M Jihlava 53.38
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/R01 2 Uherské Hradiště 11.52
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B01 3 Uherské Hradiště 23.97
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/F Uherské Hradiště 11.53
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 400 m/Dci/B02 2 Olomouc 53.91
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Dci/B01 4 Olomouc 11.32
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/M Přerov DNF
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B03 1 Přerov 11.58
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B03 2 Přerov 23.35
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dci 6 Ostrava 54.08
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B7 1 Ostrava 23.89
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B2 4 Ostrava 54.24
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B2 5 Ostrava 54.27
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B4 Ostrava DNS
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B6 1 Ostrava - Vítkovice 38.64
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dci/B5 2 Ostrava - Vítkovice 18.01