Karta atleta

Export do excelu
  • Večeřa Aleš Walter
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.80 Frýdek Místek 27.05.2016
60 m 07.50 h Ostrava 03.02.2018
100 m 11.80 Šumperk 25.08.2018
150 m 22.85 Opava 16.09.2014
150 m 18.33 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 24.46 h Ostrava 08.02.2018
300 m 49.56 Frýdek-Místek 07.09.2014
300 m 39.15 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
400 m 55.99 Šumperk 25.08.2018
800 m 2:48.59 Ostrava 30.09.2014
800 m 3:08.42 h Ostrava 16.01.2014
1000 m 3:21.75 Frýdek Místek 27.05.2016
1500 m 5:15.31 Ostrava 18.05.2016
60 m překážek 11.62 Frýdek-Místek 07.09.2014
60 m překážek 09.27 h Ostrava 08.02.2018
pohár rozhlasu 1315 Opava 18.05.2017
pětiboj 1066 Ostrava 30.09.2014
hod diskem 1kg 27.73 Bielsko - Biala 18.06.2016
hod kladivem 4kg 30.39 Ostrava 01.09.2016
hod kladivem 5kg 24.87 Rybnik 24.09.2016
hod oštěpem 600g 43.36 Rybnik 24.09.2016
hod oštěpem 700g 49.32 Ostrava - Vítkovice 15.09.2018
hod oštěpem 800g 46.48 Hranice 30.06.2018
hod kriketovým míčkem 42.50 Opava 16.09.2014
vrh koulí 3kg 06.60 h Ostrava 21.02.2014
vrh koulí 4kg 12.50 Opava 18.05.2017
vrh koulí 4kg 10.74 h Ostrava 23.02.2016
vrh koulí 5kg 10.43 Ostrava-Martinov 20.05.2018
vrh koulí 5kg 10.23 h Ostrava 04.02.2017
skok daleký 4.27 Ostrava 18.05.2016
skok daleký 3.19 h Ostrava 16.01.2014
skok vysoký 0 h atletický tunel Ostrava 29.01.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 700g/Dci/F MB Ostrava - Vítkovice 49.32
28.08.2018 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 700g/Dci Ostrava - Vítkovice 48.38
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/M/B03 4 Šumperk 55.99
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/B05 1 Šumperk 11.80
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 800g/M/F Šumperk 45.08
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) oštěp 800g/M/F 6 Hranice 46.48
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) oštěp 700g/Dci/F Třinec 44.03
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 700g/Dci/F 5 Ostrava - Vítkovice 48.21
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) oštěp 800g/M/F 7 Hranice 44.22
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/B06 2 Hranice 11.92
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B06 Hranice DNS
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) oštěp 700g/Dci Ostrava-Martinov 45.97
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) koule 5kg/Dci 5 Ostrava-Martinov 10.43
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) oštěp 800g/M 5 Olomouc 43.18
28.04.2018 Krajský vrhačský pohár mládeže (TJ Sokol Opava) oštěp 700g/Dci Opava 46.27
07.04.2018 Velikonoční házení Ostrava (Atletika Poruba z.s.) oštěp 700g/Dci Ostrava-Martinov 45.36
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/R1 7 Ostrava 10.10
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B8 2 Ostrava 24.46
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/F 5 Ostrava 09.27
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R2 5 Ostrava 07.50
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B3 3 Ostrava 24.49
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R2 5 Ostrava 07.59
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B6 3 Ostrava 25.02
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R5 2 Ostrava - Vítkovice 07.55
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/F 7 Ostrava - Vítkovice 07.53
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B6 2 Ostrava - Vítkovice 39.15
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dci/B5 3 Ostrava - Vítkovice 18.33