Karta atleta

Export do excelu
  • Hettlerová Linda
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.84 Stříbro 23.5.2015
60 m 07.60 h Ostrava 16.2.2019
100 m 12.05 Plzeň 18.5.2019
150 m 18.35 Klatovy 10.5.2018
150 m 19.00 h Praha-Stromovka 5.3.2016
200 m 24.42 Praha-Juliska 23.6.2018
200 m 24.08 h Praha - Stromovka 23.2.2019
300 m 40.68 Klatovy 10.5.2018
300 m 41.75 h Praha - Strahov 10.1.2017
400 m 57.31 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
800 m 2:47.72 Plzeň 1.7.2014
60 m překážek 09.55 Praha 12.7.2014
60 m překážek 08.81 h Praha - Strahov 29.1.2017
100 m překážek 14.49 Klatovy 6.9.2016
200 m překážek 29.27 Stříbro 18.6.2016
300 m překážek 43.05 Domažlice 26.5.2018
pětiboj 2796 Plzeň 1.7.2014
čtyřboj 1926 Praha 3.6.2014
hod kriketovým míčkem 40.02 Plzeň 1.7.2014
vrh koulí 2kg 09.95 Domažlice 9.9.2014
vrh koulí 3kg 08.04 Karlovy Vary 3.5.2015
skok daleký 5.10 Pacov 20.8.2016
skok daleký 5.11 h Praha-Strahov 7.2.2015
skok vysoký 1.30 Nýřany 15.5.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.60 h Ostrava 16.2.2019
100 m 12.05 Plzeň 18.5.2019
200 m 24.74 Plzeň 18.5.2019
200 m 24.08 h Praha - Stromovka 23.2.2019
400 m 57.31 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B01 4 Praha - Eden 25.24
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 100 m/Ž/R2 5 Uherské Hradiště 12.57
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 100 m/Ž/FB 4 Uherské Hradiště 12.56
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 200 m/Ž/B1 7 Uherské Hradiště 25.94
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/R2 1 Praha-Juliska 24.45
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/F Praha-Juliska 24.42
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 200 m/Jky/B01 1 Sušice 24.73
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 100 m/Ž/B1 6= Ostrava - Vítkovice 12.28
09.06.2018 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 100 m/Dky/B1 2 Ptuj 12.36
09.06.2018 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 200 m/Dky/B1 3 Ptuj 24.88
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) 200 m/Ž/B3 1 Turnov 25.05
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m/Ž/F Domažlice 12.24
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m/Ž/R02 1 Domažlice 12.56
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 300 m př./Dky/B01 1 Domažlice 43.05
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/R2 5 Praha - Juliska 12.12
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/FB 4 Praha - Juliska 12.07
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B2 2 Praha - Juliska 24.65
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Ž/B01 Praha - Přátelství DNS
10.05.2018 Velká cena města Klatov (Atletika Klatovy) 300 m/Ž/B01 2 Klatovy 40.68
10.05.2018 Velká cena města Klatov (Atletika Klatovy) 150 m/Ž/B01 1 Klatovy 18.35
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/R2 1 Ostrava 07.69
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/F Ostrava 07.67
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dky/R2 1 Ostrava 24.74
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dky/F Ostrava 24.27
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B1 MS Praha-Stromovka 24.68
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/FA MS Praha-Stromovka 07.75
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R1 MS Praha-Stromovka 07.78
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dky/B01 1 Praha - Stromovka 24.80
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Dky/R01 1 Praha - Stromovka 07.87
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Dky/F Praha - Stromovka 07.76
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B4 1 Praha-Stromovka 24.95
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m př./Dky/B2 Jablonec nad Nisou DNS
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/FA Jablonec nad Nisou 07.78
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/R1 2 Jablonec nad Nisou 07.79