Karta atleta

Export do excelu
  • Šťastná Kateřina
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.49 Praha-Jeseniova 2.5.2016
60 m 08.50 h Praha-Strahov 26.1.2018
100 m 13.23 Praha - Děkanka 12.6.2016
150 m 19.82 Praha-Děkanka 11.5.2016
150 m 20.21 h Praha-Strahov 17.12.2016
200 m 26.54 Praha - Eden 30.9.2017
200 m 27.26 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m 42.38 Kolín 30.6.2016
300 m 43.60 h Praha-Stromovka 5.3.2016
400 m 60.23 Praha - Eden 29.8.2017
400 m 60.84 h Ostrava 18.2.2017
600 m 1:54.54 Praha-Jeseniova 5.6.2014
600 m 1:56.34 h Praha-Stromovka 12.2.2014
800 m 2:30.58 Praha - Eden 30.9.2017
800 m 2:38.72 h Praha-Stromovka 8.3.2014
60 m překážek 10.90 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
60 m překážek 09.62 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m překážek 15.67 Praha - Eden 30.9.2017
200 m překážek 30.34 Kolín 30.6.2016
300 m překážek 46.14 Praha - Eden 29.8.2017
400 m překážek 66.08 Praha - Eden 3.9.2019
pětiboj 2279 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
sedmiboj 4399 Praha - Eden 30.9.2017
hod diskem 0,75kg 18.51 Praha-Strahov 8.6.2016
hod diskem 1kg 29.05 Praha - Eden 25.5.2019
hod oštěpem 500g 43.01 Praha - Eden 25.5.2018
hod oštěpem 600g 42.19 Praha - Eden 25.5.2019
hod kriketovým míčkem 44.58 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
vrh koulí 2kg 06.52 h Praha 31.1.2014
vrh koulí 3kg 10.49 Praha - Přátelství 6.9.2018
vrh koulí 3kg 10.61 h Praha-Stromovka 3.2.2018
vrh koulí 4kg 08.29 Praha - Stromovka 12.6.2019
skok daleký 4.84 Praha - Eden 30.9.2017
skok daleký 4.31 h Praha-Stromovka 13.1.2016
skok vysoký 1.50 Praha-Jeseniova 2.5.2016
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 4.2.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m překážek 16.05 Kolín 15.9.2019
400 m překážek 66.08 Praha - Eden 3.9.2019
hod diskem 1kg 29.05 Praha - Eden 25.5.2019
hod oštěpem 600g 42.19 Praha - Eden 25.5.2019
vrh koulí 4kg 08.29 Praha - Stromovka 12.6.2019
skok vysoký 1.33 Praha - Děkanka 15.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Dky Opava 42.60
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 100 m př./Dky/B03 1 Opava 15.99
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 300 m př./Dky/B02 2 Opava 47.63
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) oštěp 500g/Dky/F Jablonec nad Nisou 39.09
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Dky/B02 6 Jablonec nad Nisou 16.88
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m př./Dky/B02 3 Jablonec nad Nisou 47.75
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Dky/B02 1 Praha - Přátelství 16.44
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 3kg/Dky 9 Praha - Přátelství 10.49
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dky/B02 3 Praha - Přátelství 27.87
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky Praha - Eden 42.03
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky 9 Praha - Eden 10.35
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) výška/Dky 9 Praha - Eden 1.43
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B2 3 Kladno 28.34
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Ž 6 Kladno 33.13
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) oštěp 500g/Dky 7 Praha-Juliska 42.33
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) 300 m př./Dky/B02 MS Liberec 46.57
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) disk 1kg/Dky 13 Praha - Juliska 21.42
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Dky 12 Praha - Juliska 09.54
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) oštěp 600g/Ž Praha - Eden 37.32
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 200 m/Ž/B02 5 Praha - Eden 27.30
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky Praha - Eden 43.01
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Dky 11 Praha - Eden 19.52
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dky/B01 Praha - Eden DNS
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) oštěp 500g/Dky Praha-Stromovka 37.50
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m př./Dky/B04 1 Praha-Stromovka 46.64
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/Ž/B03 1 Bílina 27.50
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) oštěp 600g/Ž/F Bílina 36.88
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) disk 1kg/Ž/F 11 Bílina 25.62
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) disk 1kg/Dky Praha - Juliska 27.56
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Dky 12 Praha - Juliska 09.42
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) oštěp 500g/Dky Kolín 42.68
25.04.2018 Zahajovací závody všech kategorií (AC Mladá Boleslav) oštěp 500g/Dky Mladá Boleslav 42.42
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B4 5 Praha-Stromovka 27.26
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/R3 3 Praha-Stromovka 09.70
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky 8 Praha-Stromovka 10.61
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dky 11= Praha-Stromovka 1.40
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m př./Dky/B2 4 Praha-Strahov 09.63
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Ž/B8 1 Praha-Strahov 08.50
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Ž 8 Praha-Strahov 1.40
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/B3 4 Praha-Stromovka 09.85
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky 7 Praha-Stromovka 10.38
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky 10 Praha-Stromovka 09.39