Karta atleta

Export do excelu
  • Rabiňáková Nikola
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.24 Praha-Strahov 8.6.2016
60 m 08.23 h Praha-Stromovka 23.1.2018
100 m 13.02 Praha - Přátelství 19.5.2017
150 m 19.99 Praha - Děkanka 25.5.2016
150 m 19.97 h Praha - Strahov 19.1.2018
200 m 27.18 Praha - Juliska 14.6.2018
200 m 26.75 h Praha-Stromovka 23.1.2018
300 m 43.65 Praha - Eden 4.5.2018
300 m 43.76 h Praha-Stromovka 16.1.2018
400 m 63.62 Praha-Stromovka 22.5.2018
800 m 3:02.40 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
60 m překážek 11.33 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
sprintérský trojboj 2096 Praha - Děkanka 19.6.2017
pětiboj 1846 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
hod kriketovým míčkem 25.82 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
vrh koulí 2kg 07.02 Praha 29.5.2014
skok daleký 4.19 Praha 13.5.2015
skok daleký 4.44 h Praha-Stromovka 3.2.2016
trojskok 10.42 Ústí nad Labem 16.9.2018
trojskok 10.15 h Praha - Strahov 19.1.2018
skok vysoký 1.41 Praha 25.9.2014
skok vysoký 1.40 h Praha-Strahov 18.2.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.51 Sušice 19.5.2019
200 m 27.64 Sušice 19.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Muži - Ženy 2018 (Spartak Praha 4) dálka/Ž 4 Praha - Děkanka 4.41
06.10.2018 Muži - Ženy 2018 (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B02 3 Praha - Děkanka 28.39
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) trojskok/Ž/F 8 Ústí nad Labem 10.42
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Jky/B02 5 Praha - Přátelství 28.83
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/B02 6 Praha - Eden 13.78
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Jky 7 Praha - Eden 10.07
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Jky/B02 1 Praha - Juliska 27.18
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Jky/B01 7 Praha - Juliska 13.34
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R04 2 Praha - Eden 13.37
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B01 5 Praha - Eden 64.03
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B02 6 Praha - Eden 27.63
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FB Praha - Eden 13.24
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dky/B02 3 Praha-Stromovka 13.13
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dky/B02 2 Praha-Stromovka 63.62
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B3 5 Praha - Juliska 26.99
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Ž/B06 3 Praha - Přátelství 27.68
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Ž/R03 3 Praha - Přátelství 13.45
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/B02 Praha - Juliska DNS
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/B01 6 Praha - Juliska 27.45
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B03 3 Praha - Eden 19.79
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B03 2 Praha - Eden 43.65
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/Ž/B02 1 Praha-Juliska 44.02
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/Ž/B01 5 Praha-Juliska 20.23
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B1 3 Praha-Stromovka 26.83
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/FB 5 Praha-Stromovka 08.28
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R6 2 Praha-Stromovka 08.26
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dky/B09 Praha - Stromovka DNS
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Ž/B3 2 Praha-Strahov 08.27
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Ž/B13 2 Praha-Strahov 08.29
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B2 4 Praha-Stromovka 08.23
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B13 4 Praha-Stromovka 08.29
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B4 3 Praha-Stromovka 26.75
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Ž/B4 3 Praha - Strahov 19.97
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) trojskok/Dky Praha - Strahov 10.15
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B6 5 Praha-Stromovka 08.45
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Ž/B7 2 Praha-Stromovka 43.76
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Ž/B8 1 Praha - Strahov 20.07
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B2 2 Praha - Stromovka 08.37
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Ž/B2 Praha - Stromovka DQ