Karta atleta

Export do excelu
  • Marková Tereza
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Ladislav Strnad
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.94 Praha - Eden 7.5.2019
60 m 07.79 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.06 Praha-Juliska 23.6.2018
150 m 18.79 Praha - Eden 3.5.2019
150 m 18.99 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 24.94 Praha-Juliska 23.6.2018
200 m 25.15 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 40.64 Praha - Eden 4.5.2018
300 m 42.32 h Praha - Strahov 12.1.2018
400 m 58.76 Kolín 17.9.2017
600 m 1:46.18 Kolín 21.6.2014
600 m 1:49.72 h Praha 6.12.2014
800 m 2:29.9 Praha - Kotlářka 8.6.2016
800 m 2:52.32 h Praha-Stromovka 13.1.2015
60 m překážek 12.70 Olomouc 16.10.2013
pětiboj 1217 Olomouc 16.10.2013
hod kriketovým míčkem 24.75 Olomouc 16.10.2013
vrh koulí 2kg 06.35 Praha 22.5.2014
skok daleký 4.88 Praha - Eden 27.8.2017
skok vysoký 1.15 Praha-Eden 5.6.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.94 Praha - Eden 7.5.2019
60 m 07.79 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.08 Olomouc 28.6.2019
150 m 18.79 Praha - Eden 3.5.2019
150 m 18.99 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 25.25 Olomouc 28.6.2019
200 m 25.15 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 42.04 Praha - Eden 3.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2018 LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE 100 m/Dky/R1 4 Buenos Aires 12.44
11.10.2018 LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE 100 m/Dky/FB 8 Buenos Aires 12.13
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 100 m/Dky/R02 1 Opava 12.36
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 100 m/Dky/FA Opava 12.22
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 200 m/Dky/B01 2 Opava 25.22
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/Ž/R02 2 Ústí nad Labem 12.69
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/Ž/FA Ústí nad Labem 12.36
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/B01 2 Jablonec nad Nisou 25.38
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dky/R02 1 Jablonec nad Nisou 12.63
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dky/FA Jablonec nad Nisou 12.15
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/U23Z/R3 2 Ostrava 12.20
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/U23Z/F 4 Ostrava 12.11
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B01 1 Praha - Eden 12.14
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/R02 1 Stará Boleslav 12.57
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/FA Stará Boleslav 12.43
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Stará Boleslav 25.73
05.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET 100 m/Dky/R6 3 Györ 12.25
05.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET 100 m/Dky/S3 8 Györ 11.99
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B01 3 Pacov 25.71
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/R1 1 Praha-Juliska 12.18
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/F Praha-Juliska 12.06
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/R2 3 Praha-Juliska 25.14
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/F 5 Praha-Juliska 24.94
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/B01 1 Praha - Juliska 12.38
09.06.2018 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 100 m/Dky/B1 2 Ptuj 12.33
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 25.20
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/R01 1 Jablonec nad Nisou 12.25
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/FB Jablonec nad Nisou 12.20
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B01 1 Praha - Eden 12.38
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FA Praha - Eden 12.12
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B01 2 Praha - Eden 25.31
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R01 1 Praha - Eden 12.42
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dky/B01 1 Praha-Stromovka 12.24
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FA 4 Kladno 12.33
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B01 4 Kladno 25.49
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R03 2 Kladno 12.49
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Ž/R02 1 Praha - Přátelství 12.33
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Ž/FA 4 Praha - Přátelství 12.49
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/B01 2 Praha - Juliska 12.30
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/B01 1 Praha - Juliska 25.59
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B01 4 Praha - Eden 18.25
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B01 3 Praha - Eden 40.64
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/R1 3 Ostrava 07.87
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/F 5 Ostrava 07.81
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dky/R3 Ostrava DQ
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/R4 3 Praha - Stromovka 25.45
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B1 2 Praha-Stromovka 25.54
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/FA Praha-Stromovka 07.88
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R4 1 Praha-Stromovka 07.94
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B3 2 Praha-Stromovka 08.00
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B7 1 Praha-Stromovka 25.77
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B2 2 Praha - Strahov 19.30
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B12 1 Praha - Strahov 19.46
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B1 8 Praha-Stromovka 08.09
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B15 4 Praha-Stromovka 08.07
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B6 2 Praha - Strahov 19.22
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B2 2 Praha - Strahov 42.32