Karta atleta

Export do excelu
  • Čechová Lenka
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.73 Stará Boleslav 11.10.2014
150 m 19.41 Kolín 26.8.2016
200 m 26.16 Kladno 19.5.2018
300 m 43.46 Stará Boleslav 19.8.2015
300 m 44.99 h Praha-Strahov 30.1.2015
400 m 56.73 Stará Boleslav 6.5.2017
400 m 57.48 h Praha - Strahov 29.1.2017
500 m 1:16.19 Stará Boleslav 7.9.2016
600 m 1:33.54 Kolín 1.5.2018
600 m 1:35.12 h Praha - Strahov 13.1.2017
800 m 2:10.09 Kladno 26.5.2018
800 m 2:14.80 h Praha - Stromovka 25.2.2017
1000 m 3:01.89 h Praha-Strahov 18.1.2019
1500 m 4:45.53 Stará Boleslav 5.9.2018
3000 m 13:10.91 Beroun 14.6.2015
5000 m 21:41.99 Praha - Eden 27.8.2017
60 m překážek 11.90 Stará Boleslav 11.10.2014
60 m překážek 09.27 h Praha - Stromovka 21.1.2017
100 m překážek 14.76 Praha-Eden 20.5.2016
200 m překážek 30.1 Kolín 7.5.2016
pětiboj 2636 Stará Boleslav 11.10.2014
pětiboj hala 2895 h Praha-Stromovka 12.2.2016
sedmiboj 4542 Praha-Eden 20.5.2016
hod oštěpem 500g 38.38 Stará Boleslav 9.9.2015
hod oštěpem 600g 34.95 Čáslav 30.8.2017
hod kriketovým míčkem 54.52 Stará Boleslav 19.9.2014
vrh koulí 3kg 08.39 Stará Boleslav 10.10.2015
vrh koulí 3kg 08.69 h Praha-Stromovka 12.2.2016
skok daleký 5.01 Praha-Eden 20.5.2016
skok daleký 5.13 h Praha-Stromovka 12.2.2016
skok vysoký 1.37 Stará Boleslav 10.10.2015
skok vysoký 1.30 h Praha-Stromovka 12.2.2016
Přespolní běh 13:26 Dolní Dobrouč 24.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:15.29 h Praha - Strahov 12.1.2019
1000 m 3:01.89 h Praha-Strahov 18.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m/Ž Stará Boleslav 4:45.53
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/U23Z/R3 2 Ostrava 2:12.60
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/U23Z/F Ostrava 2:12.37
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Ž/F Stará Boleslav 2:13.48
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/R1 2 Kladno 2:18.81
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/F 7 Kladno 2:16.50
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) 800 m/Ž/BA 5 Tábor 2:14.08
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/Ž/F 5 Pacov 4:49.81
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky/R3 1 Praha-Juliska 2:19.24
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky/F 4 Praha-Juliska 2:14.13
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 800 m/Ž 5 Ostrava - Vítkovice 2:12.94
09.06.2018 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 800 m/Dky 4 Ptuj 2:15.28
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 800 m/Ž 4 Praha 2:11.72
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dky/F Kladno 2:10.09
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/B01 2 Kladno 2:13.61
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B04 4 Kladno 26.16
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Ž/F Praha - Přátelství 2:12.86
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m/Jky/F Stará Boleslav 5:15.58
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Jky/B1 Stará Boleslav 58.53
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 600 m/Ž/F Kolín 1:33.54
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Dky 23 Dolní Dobrouč 13:26