Karta atleta

Export do excelu
  • Tamchynová Kateřina
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér Pavel Baar
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.15 Břeclav 17.6.2016
60 m 07.8 h Pardubice 19.1.2019
100 m 12.88 Hradec Králové 3.9.2019
150 m 19.60 Ústí nad Orlicí 1.10.2016
150 m 20.73 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
200 m 26.37 Pardubice 9.6.2018
200 m 26.34 h Praha-Stromovka 23.1.2018
300 m 58.7 Chrudim 25.5.2011
300 m 44.81 h Praha-Strahov 13.2.2016
800 m 2:28.90 Kolín 1.6.2018
800 m 2:28.01 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 09.8 Chrudim 28.5.2014
60 m překážek 08.6 h Pardubice 19.1.2019
100 m překážek 14.06 Praha-Juliska 23.6.2018
200 m překážek 30.21 Litomyšl 4.9.2016
sprintérský trojboj 2327 Hradec Králové 3.9.2019
středoškolský pohár 2648 Pardubice 18.9.2019
středoškolský pohár 2740 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj 2368 Litomyšl 20.9.2014
pětiboj hala 3741 h Praha - Stromovka 8.2.2019
sedmiboj 4669 Kolín 1.6.2018
hod oštěpem 500g 27.73 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 37.78 Litomyšl 20.9.2014
vrh koulí 3kg 11.43 Pardubice 18.9.2019
vrh koulí 3kg 11.34 h Praha - Stromovka 9.2.2018
vrh koulí 4kg 09.80 Chrudim 31.8.2019
vrh koulí 4kg 10.47 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 5.68 Nové Město nad Metují 26.5.2018
skok daleký 5.74 h Pardubice 19.1.2019
skok vysoký 1.56 Ústí nad Orlicí 1.10.2016
skok vysoký 1.65 h Praha - Stromovka 8.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.15 Hradec Králové 3.9.2019
60 m 07.8 h Pardubice 19.1.2019
100 m 12.88 Hradec Králové 3.9.2019
200 m 27.67 Chrudim 31.8.2019
800 m 2:28.01 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 08.6 h Pardubice 19.1.2019
100 m překážek 14.78 Kolín 15.9.2019
sprintérský trojboj 2327 Hradec Králové 3.9.2019
středoškolský pohár 2648 Pardubice 18.9.2019
pětiboj hala 3741 h Praha - Stromovka 8.2.2019
vrh koulí 3kg 11.43 Pardubice 18.9.2019
vrh koulí 4kg 09.80 Chrudim 31.8.2019
vrh koulí 4kg 10.47 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 5.31 Čáslav 25.8.2019
skok daleký 5.74 h Pardubice 19.1.2019
skok vysoký 1.65 h Praha - Stromovka 8.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) koule 3kg/Dky/F 7 Ostrava - Vítkovice 11.13
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dky 4 Ostrava - Vítkovice 2740
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) dálka/Dky/F Ostrava - Vítkovice 5.72
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 100 m př./Dky/B01 3 Opava 14.23
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) dálka/Dky 10 Opava 5.34
25.09.2018 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Iva Toušová , ivatousova@seznam.cz, 775907122) strPohar/Dky 11 Pardubice 1248
25.09.2018 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Iva Toušová , ivatousova@seznam.cz, 775907122) koule 3kg/Dky/F Pardubice 10.81
25.09.2018 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Iva Toušová , ivatousova@seznam.cz, 775907122) dálka/Dky/F Pardubice 5.38
17.09.2018 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) strPohar/Dky 6 Městský stadion Pardubice, Dukla 1266
17.09.2018 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) dálka/Dky/F Městský stadion Pardubice, Dukla 5.40
17.09.2018 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) koule 3kg/Dky/F Městský stadion Pardubice, Dukla 11.00
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m př./Dky/B01 Jablonec nad Nisou DNF
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dky/F Jablonec nad Nisou 5.53
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/Ž/B01 5 Ústí nad Orlicí 26.61
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) výška/Ž 6= Ústí nad Orlicí 1.46
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) dálka/Ž Ústí nad Orlicí 5.49
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m př./Dky/R1 2 Praha-Juliska 14.06
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m př./Dky/F 6 Praha-Juliska 14.18
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) dálka/Dky Praha-Juliska 5.71
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 100 m př./Dky Ústí nad Orlicí 14.23
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Ž/B01 5 Pardubice 26.37
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) výška/Ž/F 6 Pardubice 1.52
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Ž/F Pardubice 5.61
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) sedmiboj/Dky/F 5 Kolín 4669
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/B1 4 Kolín 14.26
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Dky 8 Kolín 1.54
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Dky 15 Kolín 09.48
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B2 3 Kolín 26.52
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dky 4 Kolín 5.63
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Dky 14 Kolín 24.29
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dky/B2 3 Kolín 2:28.90
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) dálka/Dky/F Nové Město nad Metují 5.68
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) koule 3kg/Dky/F 13 Nové Město nad Metují 09.95
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dky/B02 2 Nové Město nad Metují 27.20
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Ž Litomyšl 5.67
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) výška/Ž 9 Litomyšl 1.50
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) sedmiboj/Dky/F Ústí nad Orlicí 4306
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 200 m/Dky 5 Ústí nad Orlicí 27.17
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 800 m/Dky Ústí nad Orlicí 2:47.69
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 100 m př./Dky Ústí nad Orlicí 14.53
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) oštěp 500g/Dky Ústí nad Orlicí 27.73
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) koule 3kg/Dky 5 Ústí nad Orlicí 09.93
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) dálka/Dky Ústí nad Orlicí 5.39
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) výška/Dky 4= Ústí nad Orlicí 1.47
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Dky/F Pardubice 5.39
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m př./Dky/B01 2 Pardubice 14.53
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Dky/B2 3 Praha - Stromovka 2:32.46
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/B1 4 Praha - Stromovka 08.73
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Dky 15 Praha - Stromovka 1.48
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Dky 6 Praha - Stromovka 5.60
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Dky 6 Praha - Stromovka 11.34
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj h/Dky/F 6 Praha - Stromovka 3575
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) dálka/Ž/F Jablonec nad Nisou 5.38
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m př./Dky/F Jablonec nad Nisou 08.80
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) koule 3kg/Dky/F Jablonec nad Nisou 11.05
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/B1 2 Praha-Stromovka 08.82
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B5 2 Praha-Stromovka 26.34
20.01.2018 Veřejné halové závody - skoky (AC Pardubice) výška/Ž 4 Pardubice 1.56
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Dky Ostrava 3454
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/B1 3 Ostrava 08.79
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Dky 9= Ostrava 1.53
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky 7 Ostrava 10.39
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky Ostrava 5.39
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B1 6 Ostrava 2:35.78