Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Sádlová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SK Nové Město nad Metují
  • Trenér: Žďárský Aleš
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 466 1012
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.73 h Jablonec nad Nisou 30.01.2016
60 m 08.41 Trutnov 18.06.2016
100 m 13.28 Pardubice 06.05.2017
150 m 21.13 h Jablonec nad Nisou 31.01.2015
150 m 20.10 Trutnov 18.06.2016
200 m 26.92 SK Nové Město nad Metují 22.08.2017
300 m 43.65 h Jablonec nad Nisou 30.01.2016
300 m 42.60 Nové Město nad Metují 30.04.2016
400 m 62.12 h Jablonec nad Nisou 16.01.2016
400 m 56.33 Praha - Eden 26.06.2020
600 m 1:40.13 h Jablonec nad Nisou 17.02.2016
600 m 1:35.19 Pliezhausen 13.05.2018
800 m 2:18.45 h Ostrava 08.02.2018
800 m 2:08.89 Ostrava 20.06.2019
1500 m 4:55.53 Mladá Boleslav 24.08.2019
300 m překážek (0.76) 47.71 SK Nové Město nad Metují 22.08.2017
400 m překážek (0.76) 68.99 Hradec Králové 15.09.2018
skok vysoký 1.31 Hradec Králové 22.05.2014
středoškolský pohár 2432 Dvůr Králové n/L 20.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.26 TJ Lokomotiva Trutnov 26.09.2018
400 m 57.78 Nové Město nad Metují 09.06.2018
600 m 1:35.19 Pliezhausen 13.05.2018
800 m 2:18.45 h Ostrava 08.02.2018
800 m 2:12.17 Ostrava - Vítkovice 13.06.2018
1500 m 4:57.17 Mladá Boleslav 30.06.2018
400 m překážek (0.76) 68.99 Hradec Králové 15.09.2018
středoškolský pohár 0690 TJ Lokomotiva Trutnov 26.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky/B01 5 Praha - Eden 58.91
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/Jky/B01 6 Praha - Eden 2:15.14
26.09.2018 Okresní kolo SAP - Trutnov + Náchod (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz) středoškolský pohár/Dky 21 TJ Lokomotiva Trutnov 0690
26.09.2018 Okresní kolo SAP - Trutnov + Náchod (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz) 200 m/Dky/B03 1 TJ Lokomotiva Trutnov 27.26
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m překážek (0.76)/Jky/B04 1 Hradec Králové 68.99
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/Jky/B01 1 Hradec Králové 59.42
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Ž/B01 4 Jablonec nad Nisou 2:21.55
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Ž/B01 Jablonec nad Nisou DNS
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/R1 5 Kladno 2:22.04
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Ž/B3 1 Nové Město nad Metují 57.81
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 1500 m/Ž/F Mladá Boleslav 4:57.17
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky/R2 2 Praha-Juliska 2:21.22
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky/F 5 Praha-Juliska 2:15.00
13.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 800 m/Ž Ostrava - Vítkovice 2:12.17
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 400 m/Ž/B02 1 Nové Město nad Metují 57.78
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 800 m/Ž/F Nové Město nad Metují 2:16.25
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) 800 m/Ž/B1 8 Turnov 2:13.47
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Ž/B01 2 Kolín 2:16.13
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B02 5 Kolín 59.75
13.05.2018 28. Internationales Läufermeeting 600 m/Ž/B2 6 Pliezhausen 1:35.19
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Dky/B01 MS Pardubice 58.85
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Dky 10 Dolní Dobrouč 12:18
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B1 4 Ostrava 2:18.45