Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Francouzová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.07 h Praha - Strahov 19.12.2015
60 m 08.97 Bílina 28.04.2018
100 m 14.45 Chomutov 06.09.2018
150 m 22.99 Brno 08.09.2014
150 m 22.09 h Praha-Strahov 29.01.2016
200 m 29.36 Praha - Eden 30.09.2017
300 m 47.18 Bílina 28.04.2018
400 m 72.80 Praha-Eden 10.08.2019
800 m 2:38.84 Praha - Eden 07.10.2018
800 m 2:41.38 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
1500 m 6:28.41 Praha - Eden 12.08.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.55 Meziboří 15.06.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 10.81 h Praha - Stromovka 27.01.2018
60 m překážek (0.84) 09.76 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 17.43 Česká Lípa 12.05.2018
100 m překážek (0.84) 17.78 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek (0.76) 37.73 Děčín 07.06.2016
300 m překážek (0.76) 51.59 Děčín 05.06.2018
400 m překážek (0.76) 72.55 Rumburk 22.06.2019
skok vysoký 1.59 Bílina 26.05.2018
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok o tyči 2.70 Bílina 19.05.2018
skok o tyči 2.70 h Praha - Stromovka 23.02.2019
skok daleký 4.37 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok daleký 4.98 Praha - Juliska 13.10.2019
trojskok 08.75 Litvínov 07.09.2017
vrh koulí 3kg 08.10 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
vrh koulí 3kg 08.49 Bílina 05.05.2018
vrh koulí 4kg 07.50 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
vrh koulí 4kg 08.09 Bílina 27.04.2019
hod diskem 1kg 18.03 Praha-Eden 11.08.2019
hod oštěpem 500g 22.77 Praha - Eden 07.10.2018
hod oštěpem 600g 22.18 Bílina 05.05.2019
hod kriketovým míčkem 36.93 Bílina 29.09.2016
středoškolský pohár 1103 Městský stadion Krupka 26.09.2019
pětiboj 1332 Meziboří 15.06.2014
pětiboj hala [Zky] 1963 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
pětiboj hala [Dky] 2399 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
pětiboj hala [Z] 2618 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sedmiboj [Zky] 2319 Stará Boleslav 08.10.2016
sedmiboj [Dky] 3447 Praha - Eden 07.10.2018
sedmiboj [Z] 3342 Praha - Juliska 13.10.2019
desetiboj 3663 Praha - Eden 12.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.97 Bílina 28.04.2018
100 m 14.45 Chomutov 06.09.2018
200 m 29.39 Bílina 05.05.2018
300 m 47.18 Bílina 28.04.2018
400 m 73.23 Praha - Eden 11.08.2018
800 m 2:50.14 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
800 m 2:38.84 Praha - Eden 07.10.2018
1500 m 6:28.41 Praha - Eden 12.08.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 10.81 h Praha - Stromovka 27.01.2018
60 m překážek (0.84) 09.76 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 17.43 Česká Lípa 12.05.2018
100 m překážek (0.84) 17.80 Bílina 19.05.2018
300 m překážek (0.76) 51.59 Děčín 05.06.2018
400 m překážek (0.76) 74.43 Liberec 01.07.2018
skok vysoký 1.50 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
skok vysoký 1.59 Bílina 26.05.2018
skok o tyči 2.50 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
skok o tyči 2.70 Bílina 19.05.2018
skok daleký 4.25 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
skok daleký 4.63 Bílina 09.05.2018
vrh koulí 3kg 08.10 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
vrh koulí 3kg 08.49 Bílina 05.05.2018
hod diskem 1kg 17.53 Praha - Eden 12.08.2018
hod oštěpem 500g 22.77 Praha - Eden 07.10.2018
pětiboj hala [Dky] 2399 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj [Dky] 3447 Praha - Eden 07.10.2018
desetiboj 3663 Praha - Eden 12.08.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Dky]/Dky 7 Praha - Eden 3447
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B02 4 Praha - Eden 29.51
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 2 Praha - Eden 17.53
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky Praha - Eden 1.51
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dky 13 Praha - Eden 4.41
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky/B01 6 Praha - Eden 2:38.84
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky 8 Praha - Eden 22.77
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky 9 Praha - Eden 08.42
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/Ž/F 6 Pacov 2.60
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Ž/F 9 Pacov 1.50
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 Pacov DNF
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 100 m/Dky/FB Chomutov 14.46
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 100 m/Dky/R02 3 Chomutov 14.45
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) trojskok/Dky Chomutov DNS
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) skok vysoký/Dky Chomutov 1.54
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 3 Kladno 77.27
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Ž Kladno 2.60
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Ž 4= Kladno 1.48
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dky Praha - Eden 3663
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky Praha - Eden 15.20
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dky Praha - Eden 4.47
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Eden 08.24
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky 1= Praha - Eden 1.50
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky Praha - Eden 73.23
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Praha - Eden 18.65
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Dky Praha - Eden 17.53
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Dky Praha - Eden 2.10
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky Praha - Eden 18.64
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dky Praha - Eden 6:28.41
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 2 Liberec 74.43
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) skok o tyči/Ž Liberec 2.50
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) skok vysoký/Ž Liberec 1.53
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) skok o tyči/Ž/F Děčín 2.50
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) skok vysoký/Ž/F 5 Děčín 1.52
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Děčín 18.39
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) skok o tyči/Ž Praha - Eden 2.50
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) skok vysoký/Ž Praha - Eden 1.56
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 4 Praha - Eden 18.33
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 1 Děčín 51.59
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) skok vysoký/Dky/F Děčín 1.51
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 2 Bílina 17.66
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 300 m překážek (0.76)/Dky/F Bílina 51.83
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) skok vysoký/Dky Bílina 1.59
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) skok o tyči/Dky Bílina 2.50
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 2 Bílina 17.80
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) skok vysoký/Ž/F 5 Bílina 1.51
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) skok o tyči/Ž/F Bílina 2.70
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) sedmiboj [Dky]/Dky 6 Česká Lípa 3178
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 200 m/Dky/B01 4 Česká Lípa 29.55
13.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 800 m/Dky 5 Česká Lípa 2:42.45
13.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) hod oštěpem 500g/Dky 7 Česká Lípa 19.30
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) vrh koulí 3kg/Dky 6 Česká Lípa 08.22
13.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) skok daleký/Dky 7 Česká Lípa 3.98
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) skok vysoký/Dky 4 Česká Lípa 1.46
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 1 Česká Lípa 17.43
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) skok daleký/Dky/F 4 Bílina 4.63
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) skok o tyči/Dky/F Bílina 2.30
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 5 Bílina 17.67
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) sedmiboj [Dky]/Dky 10 Bílina 3124
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 800 m/Dky 6 Bílina 2:40.25
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) hod oštěpem 500g/Dky/F 9 Bílina 16.10
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) vrh koulí 3kg/Dky/F 9 Bílina 08.49
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) skok daleký/Dky/F 11 Bílina 4.03
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) skok vysoký/Dky/F 8= Bílina 1.44
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 4 Bílina 17.79
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 200 m/Dky/B02 5 Bílina 29.39
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) skok daleký/Ž 12 Ústí nad Labem 4.13
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) 100 m/Dky/R02 3 Ústí nad Labem 14.87
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) hod oštěpem 500g/Dky 6 Ústí nad Labem 18.70
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 60 m/Ž/B03 4 Bílina 08.97
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) vrh koulí 3kg/Dky 6 Bílina 08.28
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) skok vysoký/Ž 3= Bílina 1.45
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/Ž/B01 6 Bílina 47.18
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) skok vysoký/Ž/F 6 Jablonec nad Nisou 1.50
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) skok o tyči/Ž/F Jablonec nad Nisou 2.50
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/B01 4 Jablonec nad Nisou 09.76
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Dky MS Praha-Stromovka 1.40
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) skok o tyči/Dky/F MS Praha - Stromovka 2.20
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 MS Praha - Stromovka 10.81
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B5 6 Jablonec nad Nisou 10.83
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dky/B2 9 Jablonec nad Nisou 2:50.14
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dky/FB 18 Jablonec nad Nisou 4.25
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 29 Jablonec nad Nisou 08.10
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Dky]/Dky 27 Jablonec nad Nisou 2399
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dky/FB Jablonec nad Nisou 1.48