Karta atleta

Export do excelu
  • Leona Zemčíková
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Znojmo, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.91 Břeclav 11.05.2014
60 m 09.68 h Olomouc 26.02.2016
150 m 23.66 h Ostrava 17.01.2016
150 m 23.48 Třinec 08.10.2016
200 m 32.13 h Praha - Strahov 21.01.2017
200 m 32.43 Třinec 07.05.2017
300 m 49.33 Břeclav 27.04.2016
400 m 72.10 h Ostrava 03.02.2018
600 m 2:11.73 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
800 m 2:48.17 Hodonín 03.06.2017
800 m 3:02.09 h Ostrava 13.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.34 Třinec 07.06.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 10.89 h Olomouc 26.02.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 11.55 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 18.12 Třinec 12.06.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 18.35 Třinec 07.05.2017
100 m překážek (0.84) 19.90 Jihlava 19.05.2018
200 m překážek (0.76) 34.38 Vyškov 29.05.2016
400 m překážek (0.76) 81.73 Břeclav 02.07.2017
skok vysoký 1.46 h Brno 21.12.2016
skok vysoký 1.45 Břeclav 10.06.2017
skok daleký 3.82 Třinec 07.06.2014
skok daleký 4.01 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
vrh koulí 3kg 06.05 h Ostrava 23.01.2016
vrh koulí 3kg 06.67 Třinec 08.10.2016
hod oštěpem 500g 23.09 Třinec 09.10.2016
hod oštěpem 600g 23.45 Hodonín 03.06.2017
hod kriketovým míčkem 26.87 Hodonín 12.06.2014
středoškolský pohár 1361 Městský stadion 18.09.2018
pětiboj 1541 Třinec 07.06.2014
pětiboj hala [Zky] 1642 h Ostrava 23.01.2016
pětiboj hala [Dky] 1782 h Ostrava 13.01.2018
sedmiboj [Zky] 2607 Třinec 09.10.2016
sedmiboj [Dky] 2548 Třinec 08.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 72.10 h Ostrava 03.02.2018
600 m 2:11.73 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
800 m 3:02.09 h Ostrava 13.01.2018
800 m 3:09.5 Městský stadion 18.09.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 11.55 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
100 m překážek (0.84) 19.90 Jihlava 19.05.2018
skok vysoký 1.45 h Hustopeče 27.01.2018
skok vysoký 1.45 Hodonín 30.06.2018
skok daleký 4.01 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
skok daleký 3.95 Znojmo 10.04.2018
vrh koulí 3kg 06.03 h Ostrava 13.01.2018
hod oštěpem 600g 22.16 Hodonín 30.06.2018
středoškolský pohár 1361 Městský stadion 18.09.2018
pětiboj hala [Dky] 1782 h Ostrava 13.01.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Znojmo (Jiří Mikulič,mikulic@gymzn.cz,602954133) středoškolský pohár/Dky 4 Městský stadion 1361
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Znojmo (Jiří Mikulič,mikulic@gymzn.cz,602954133) 800 m/Dky 8 Městský stadion 3:09.5
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Znojmo (Jiří Mikulič,mikulic@gymzn.cz,602954133) skok vysoký/Dky 7= Městský stadion 1.22
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) skok vysoký/Ž/F 9 Hodonín 1.45
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F 11 Hodonín 22.16
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 5 Hodonín 20.46
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Jky Břeclav NM
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Jky/B02 5 Břeclav 20.16
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) skok vysoký/Ž 11 Jihlava 1.33
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) hod oštěpem 600g/Ž 23 Jihlava 19.01
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m překážek (0.84)/Ž 4 Jihlava 19.90
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m překážek (0.84)/Jky/B02 5 Olomouc 19.95
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) skok vysoký/Jky Olomouc NM
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) hod oštěpem 600g/Jky 11 Olomouc 21.19
10.04.2018 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo) skok daleký/Dky 5 Znojmo 3.95
10.04.2018 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo) skok vysoký/Dky Znojmo 1.35
10.03.2018 Tradiční Valašská laťka (Valašské Meziříčí , ZŠ Masaryk) skok vysoký/Dky 7 Valašské Meziříčí 1.40
07.02.2018 Brněnská laťka (JAC Brno) skok vysoký/Žky MS Brno 1.42
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B4 5 Ostrava 72.10
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R3 6 Ostrava 11.83
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž/F Ostrava NM
27.01.2018 Hustopečské skákání AGROTEC 2018 (SK Atletika Hustopeče, z.s.) skok vysoký/Dky 10 Hustopeče 1.45
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj hala [Dky]/Dky 22 Ostrava 1782
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B4 5 Ostrava 11.58
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Dky 21= Ostrava 1.38
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 25 Ostrava 06.03
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky 22 Ostrava 3.63
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B2 10 Ostrava 3:02.09
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R4 5 Ostrava - Vítkovice 11.55
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 600 m/Ž/B3 7 Ostrava - Vítkovice 2:11.73
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky/F 21 Ostrava - Vítkovice 4.01