Karta atleta

Export do excelu
  • Burešová Veronika
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér Lucie Markusková
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.44 h Sokolov 14.01.2016
60 m 08.45 Chodov 30.04.2016
60 m 08.65 h Praha - Strahov 20.01.2019
100 m 13.76 Ostrov 08.05.2018
150 m 20.70 Stříbro 23.05.2015
200 m 27.43 Karlovy Vary 01.05.2016
200 m 27.94 h Praha - Stromovka 27.01.2018
300 m 43.54 Plzeň 16.08.2016
300 m 46.39 h Praha-Stromovka 23.01.2016
400 m 64.55 Nýřany 19.05.2018
400 m 61.93 h Praha - Stromovka 25.01.2020
800 m 2:31.40 Plzeň 15.06.2015
800 m 2:34.25 h Praha-Stromovka 30.01.2016
1000 m 3:27.72 Chodov 10.09.2014
1500 m 5:44.75 Stříbro 24.05.2014
1500 m 5:41.14 h Praha 06.12.2014
50 m překážek 09.02 h Sokolov 14.01.2016
60 m překážek 13.68 Chodov 10.09.2014
60 m překážek 10.07 h Praha-Strahov 13.02.2016
100 m překážek 15.82 Bílina 18.06.2016
200 m překážek 31.60 Bílina 18.06.2016
300 m překážek 50.03 Domažlice 26.05.2018
400 m překážek 70.19 Kladno 08.06.2019
skok daleký 4.51 Plzeň 16.08.2016
skok daleký 4.80 h Praha - Stromovka 26.01.2019
trojskok 10.25 Písek 31.08.2019
skok vysoký 1.35 Karlovy Vary 08.06.2016
Přespolní běh 0:04:26 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 61.93 h Praha - Stromovka 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 400 m př./Ž/B01 4 Stříbro 73.94
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B01 6 Plzeň 27.81
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 400 m př./Ž Plzeň 70.98
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/Dky/B05 1 Domažlice 27.93
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 300 m př./Dky/B01 2 Domažlice 50.03
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 400 m/Ž/B01 3 Nýřany 64.55
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m př./Ž/B01 4 Nýřany 23.95
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/Ž/B03 2 Ostrov 13.76
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 200 m př./Ž/B02 1 Chodov 33.00
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dky/B10 MS Praha - Stromovka 27.94
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 800 m/Dky/F Praha - Stromovka 2:35.96
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dky/B2 MS Praha - Strahov 67.79