Karta atleta

Export do excelu
  • Kucharčuková Klára
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér Vykydal Tomáš
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.30 Šumperk 26.04.2018
60 m 08.44 h Ostrava 04.02.2017
150 m 20.35 Šumperk 10.06.2015
200 m 28.10 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
300 m 43.69 Šumperk 04.05.2017
300 m 45.15 h Ostrava 29.01.2016
400 m 60.48 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
600 m 1:48.28 Jablonec nad Nisou 02.06.2015
800 m 2:37.7 Šumperk 07.05.2015
800 m 2:42.40 h Šumperk 22.09.2015
středoškolský pohár 2435 Stadion TJ Šumperk 19.09.2018
čtyřboj 2007 Šumperk 26.05.2016
vrh koulí 3kg 06.42 Šumperk 26.05.2016
vrh koulí 3kg 06.32 h Šumperk 22.09.2015
skok daleký 4.57 Šumperk 04.05.2017
skok daleký 4.39 h Olomouc 15.01.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) strPohar/Dky Stadion TJ Šumperk 2435
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 60 m/Dky/B01 4= Stadion TJ Šumperk 08.49
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 200 m/Dky/B02 4 Stadion TJ Šumperk 28.19
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B02 Hranice DNS
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/Ž/B01 Hranice DNS
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/Dky/R3 7 Praha-Juliska 61.86
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B02 1 Ostrava - Vítkovice 60.48
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B04 2 Ostrava - Vítkovice 28.10
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/Ž/B02 3 Hranice 63.18
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B02 3 Hranice 28.20
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Dky/B04 Olomouc DQ
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 400 m/Dky/B02 1 Olomouc 63.33
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) 300 m/Ž/B01 3 Šumperk 44.89
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) dálka/Ž/F 7 Šumperk 4.44
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) 60 m/Ž/B01 3 Šumperk 08.30