Karta atleta

Export do excelu
  • Dörflerová Tereza
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: ASK ELNA Počerady
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.99 Bílina 27.4.2019
60 m 08.93 h Praha - Strahov 4.2.2017
100 m 14.20 Ústí nad Labem 9.6.2019
150 m 21.40 Bílina 2.6.2015
150 m 21.68 h Praha-Strahov 6.2.2016
200 m 28.90 Děčín 16.6.2018
200 m 29.11 h Praha - Stromovka 18.2.2017
300 m 46.75 Děčín 7.6.2016
300 m 48.06 h Praha-Strahov 6.2.2016
400 m 66.80 Děčín 3.6.2017
400 m 76.21 h Praha - Strahov 29.1.2017
500 m 1:33.15 Chomutov 15.8.2017
500 m 1:33.85 h Jablonec nad Nisou 7.1.2015
600 m 2:07.52 h Jablonec nad Nisou 6.1.2016
300 m překážek 51.68 Děčín 5.6.2018
400 m překážek 79.74 Děčín 16.6.2018
středoškolský pohár 0429 Atletický stadion Velebudice 18.9.2018
skok daleký 4.71 Bílina 20.5.2017
skok daleký 4.24 h Praha - Strahov 27.1.2019
skok vysoký 1.40 Bílina 3.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.99 Bílina 27.4.2019
100 m 14.20 Ústí nad Labem 9.6.2019
200 m 29.24 Ústí nad Labem 9.6.2019
200 m 30.02 h Praha - Strahov 27.1.2019
300 m 47.40 Bílina 27.4.2019
400 m 68.85 Lovosice 8.5.2019
středoškolský pohár 0000 Velebudice, Most 25.9.2019
skok daleký 4.21 Ústí nad Labem 3.10.2019
skok daleký 4.24 h Praha - Strahov 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Abschlusssportfest (Dresdner SC 1898) 60 m/Dky/R2 4 Dresden 09.26
15.12.2018 Abschlusssportfest (Dresdner SC 1898) 200 m/Dky/B5 4 Dresden 31.05
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) strPohar/Dky 49 Ústí nad Labem 0389
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) dálka/Dky 12 Ústí nad Labem 4.05
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) výška/Dky 9= Ústí nad Labem 1.28
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Most (Milan Rybák, rybak.milan@seznam.cz, 603 397 790) strPohar/Dky 32= Atletický stadion Velebudice 0429
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Most (Milan Rybák, rybak.milan@seznam.cz, 603 397 790) dálka/Dky/F 7 Atletický stadion Velebudice 4.16
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Most (Milan Rybák, rybak.milan@seznam.cz, 603 397 790) výška/Dky/F 6 Atletický stadion Velebudice 1.32
02.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/Ž/B03 3 Děčín 30.85
02.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (ASK Děčín) výška/Ž/F 5 Děčín 1.29
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) 200 m/Ž/B03 2 Děčín 28.90
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) 400 m př./Ž/F Děčín 79.74
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 200 m/Dky/B03 3 Děčín 29.01
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 300 m př./Dky/B02 2 Děčín 51.68
31.05.2018 Atletický mítink královského města (Atletika Kadaň) 200 m/Ž/B02 4 Kadaň 29.21
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 300 m př./Dky/F Bílina 53.96
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 200 m/Dky/B01 6 Bílina 29.65
20.05.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 300 m př./Ž/B01 6 Chomutov 55.00
20.05.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 300 m/Ž/B02 5 Chomutov 47.71
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) 200 m/Ž/B04 5 Meziboří 29.60
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) 400 m př./Ž Meziboří 80.62
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/R01 5 Bílina 14.73
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) dálka/Dky/F 7 Bílina 4.36
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 60 m/Ž/B03 Bílina DNS
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/Ž/B04 Bílina DNS
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 200 m/Ž/B05 2 Jablonec nad Nisou 30.33
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) dálka/Ž/F 12 Jablonec nad Nisou 4.21
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B11 1 Praha-Stromovka 09.17
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B11 5 Praha-Stromovka 30.47
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B20 4 Praha - Strahov 22.40
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B14 2 Praha - Strahov 49.46