Karta atleta

Export do excelu
  • Hluchá Adéla
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.40 Havířov 11.6.2015
60 m 09.89 h Ostrava 16.1.2014
150 m 22.55 Třinec 12.5.2015
200 m 28.46 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
300 m 44.96 Frýdek-Místek 16.6.2016
600 m 1:47.47 Plzeň 3.6.2014
600 m 1:58.29 h Ostrava 16.2.2014
800 m 2:14.55 Třinec 18.5.2019
800 m 2:16.09 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
1000 m 3:20.00 Havířov 11.6.2015
1500 m 4:37.81 Třinec 3.6.2017
1500 m 4:36.85 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
3000 m 10:16.08 Praha - Přátelství 30.5.2017
3000 m 10:23.31 h Ostrava 3.2.2018
60 m překážek 13.48 h Ostrava 16.1.2014
pohár rozhlasu 0850 Kladno 6.6.2017
středoškolský pohár 2094 Opava 2.10.2018
středoškolský pohár 1443 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
hod kriketovým míčkem 38.73 Třinec 23.5.2014
skok daleký 3.92 Havířov 11.6.2015
skok daleký 3.27 h Ostrava 20.2.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:14.55 Třinec 18.5.2019
800 m 2:16.09 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
1500 m 4:44.44 Třinec 18.5.2019
1500 m 4:36.85 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B01 5 Ostrava - Vítkovice 28.46
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dky 26 Ostrava - Vítkovice 1443
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/B01 2 Ostrava - Vítkovice 2:18.18
24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Plzeňský krajský atletický svaz) Přespolní běh/Jky Kostelec-Alfrédov DNS
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) strPohar/Dky Opava 2094
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) 800 m/Dky/B01 1 Opava 2:17.42
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 1500 m/Dky/F Opava 4:44.72
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) strPohar/Dky Tyršův stadion 2092
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) 800 m/Dky/B02 1 Tyršův stadion 2:18.29
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 1500 m/Ž/F 4 Ústí nad Labem 4:42.12
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B1 2 Ostrava - Vítkovice 2:25.52
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/U23Z/R2 5 Ostrava 2:17.66
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/U23Z 11 Ostrava 4:48.99
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Ž/F 6 Břeclav 4:48.83
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/F Ostrava - Vítkovice 2:18.93
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 1500 m/Dky Praha-Juliska DNS
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 1500 m/Ž Ostrava - Vítkovice DNS
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/F 4 Ostrava - Vítkovice 2:20.78
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Dky/F Břeclav DNS
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 1500 m/Ž/B1 1 Opava 4:48.38
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 800 m/Ž/F 4 Olomouc 2:16.83
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 1500 m/Dky/F Olomouc 4:41.63
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 1500 m/Dky Ostrava 4:37.02
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 3000 m/Ž 9 Praha - Stromovka 10:26.17
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Ž/B 1 Ostrava 4:43.47
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Ž/F Ostrava 10:23.31
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Ž/B1 2 Ostrava 4:42.58