Karta atleta

Export do excelu
  • Hluchá Tereza
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér Jan Škrabal
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.30 Havířov 11.6.2015
60 m 09.44 h Ostrava 16.1.2014
150 m 23.12 Opava 16.9.2014
300 m 47.32 Opava 16.5.2016
400 m 63.40 Opava 17.8.2019
600 m 1:47.98 Plzeň 3.6.2014
600 m 1:57.60 h Ostrava 16.2.2014
800 m 2:17.49 Opava 17.8.2019
800 m 2:30.59 h Bratislava 31.1.2015
1000 m 3:17.00 Praha Juliska 11.9.2015
1500 m 4:39.14 Praha - Eden 15.6.2019
1500 m 4:49.21 h Ostrava 13.2.2018
3000 m 10:29.45 Olomouc 28.6.2019
3000 m 10:25.98 h Ostrava 3.2.2018
60 m překážek 13.23 h Ostrava 16.1.2014
1500 m překážek 5:02.56 Opava 20.8.2019
středoškolský pohár 0816 Tyršův stadion 19.9.2018
hod kriketovým míčkem 34.53 Opava 16.9.2014
skok daleký 4.33 Havířov 11.6.2015
skok daleký 3.42 h Ostrava 20.2.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 63.40 Opava 17.8.2019
800 m 2:17.49 Opava 17.8.2019
1500 m 4:39.14 Praha - Eden 15.6.2019
1500 m 4:49.31 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
3000 m 10:29.45 Olomouc 28.6.2019
3000 m 10:45.91 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
1500 m překážek 5:02.56 Opava 20.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Plzeňský krajský atletický svaz) Přespolní běh/Jky Kostelec-Alfrédov DNS
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) strPohar/Dky 37 Opava 0816
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) 800 m/Dky/B01 3 Opava 2:20.56
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 3000 m/Dky Opava 10:31.44
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) strPohar/Dky 20 Tyršův stadion 0816
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) 800 m/Dky/B02 2 Tyršův stadion 2:20.54
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 1500 m/Ž/F 6 Ústí nad Labem 4:52.48
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B1 3 Ostrava - Vítkovice 2:25.56
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/U23Z 9 Ostrava 4:47.14
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Ž/F 4 Břeclav 4:45.65
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/F Ostrava - Vítkovice 2:24.89
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) 800 m/Ž/B1 3 Opava 2:22.33
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 3000 m/Ž/B 3 Uherské Hradiště 10:41.16
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 3000 m/Dky 4 Praha-Juliska 10:37.52
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 1500 m/Ž 15 Ostrava - Vítkovice 4:54.41
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Ž/F 4 Třinec 4:58.43
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dky/F Ostrava - Vítkovice 10:57.44
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 3000 m/Ž/F Olomouc DNF
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 2000 m př./Dky/F Olomouc DNS
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 1500 m/Dky 8 Ostrava 5:00.50
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 3000 m/Dky Ostrava 10:39.14
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 3000 m/Ž 10 Praha - Stromovka 10:27.97
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Ž/B 4 Ostrava 4:49.21
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Ž/F Ostrava 10:25.98
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Ž/B1 3 Ostrava 4:51.57