Karta atleta

Export do excelu
  • Hněvkovská Vendula
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.62 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
100 m 13.71 Kladno 11.5.2019
200 m 28.95 Kolín 3.10.2018
300 m 48.62 h Praha - Strahov 10.12.2017
800 m 3:07.4 Beroun 13.10.2018
5000 m 26:00.27 Pacov 30.6.2018
60 m překážek 09.96 h Praha - Strahov 12.1.2019
100 m překážek 15.70 Stará Boleslav 5.5.2018
300 m překážek 49.37 Kladno 26.5.2018
400 m překážek 73.48 Praha - Eden 28.9.2018
2000 m překážek 8:57.11 Hradec Králové 15.9.2018
středoškolský pohár 1092 Kolín 3.10.2018
sedmiboj 2988 Beroun 13.10.2018
hod oštěpem 500g 12.66 Beroun 13.10.2018
vrh koulí 3kg 06.93 Beroun 13.10.2018
skok daleký 4.88 Kolín 1.5.2019
skok daleký 4.90 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
trojskok 11.10 Praha - Eden 8.6.2019
trojskok 10.20 h Praha - Strahov 12.1.2019
skok vysoký 1.47 Beroun 13.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.62 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
100 m 13.71 Kladno 11.5.2019
60 m překážek 09.96 h Praha - Strahov 12.1.2019
100 m překážek 18.01 Kolín 25.5.2019
400 m překážek 74.50 Kladno 4.5.2019
skok daleký 4.88 Kolín 1.5.2019
skok daleký 4.90 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
trojskok 11.10 Praha - Eden 8.6.2019
trojskok 10.20 h Praha - Strahov 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Jky/B05 Praha - Strahov DNS
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Dky Praha - Strahov 10.21
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) sedmiboj/Dky/F Beroun 2988
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) výška/Dky Beroun 1.47
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Dky Beroun 4.48
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 3kg/Dky 4 Beroun 06.93
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 500g/Dky Beroun 12.66
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m př./Dky Beroun 16.3
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Dky Beroun 3:07.4
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/Dky 4 Beroun 28.9
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dky 31 Kolín 1092
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) výška/Dky Kolín 1.42
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 200 m/Dky/B03 1 Kolín 28.95
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 2000 m př./Jky 9 Praha - Eden 9:01.87
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m př./Jky/B03 4 Praha - Eden 73.48
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Beroun (Tomáš Sládek, tsladek@atlas.cz, 724951157) strPohar/Dky 8 Beroun 1060
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Beroun (Tomáš Sládek, tsladek@atlas.cz, 724951157) výška/Dky 3= Beroun 1.35
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Beroun (Tomáš Sládek, tsladek@atlas.cz, 724951157) 200 m/Dky 2= Beroun 28.4
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m př./Jky/B03 4 Hradec Králové 74.10
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 2000 m př./Jky/F 10 Hradec Králové 8:57.11
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m př./Dky/F Vlašim 17.21
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Dky/F 5 Vlašim 14.07
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m př./Ž/B02 5 Stará Boleslav 74.11
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m př./Ž/B02 Pacov DNS
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R01 5 Pacov 14.04
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 5000 m/Ž/F 8 Pacov 26:00.27
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/Ž/B02 MS Beroun 13.96
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m př./Ž/F MS Beroun 16.25
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 300 m př./Dky/B02 2 Kladno 49.37
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Dky/B02 3 Kladno 16.06
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Dky/F 4 Stará Boleslav 15.70
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dky/B3 5 Stará Boleslav 29.34
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Dky/F Stará Boleslav DNF
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m/Dky/R4 2 Praha - Strahov 08.92