Karta atleta

Export do excelu
  • Vendula Hněvkovská
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.62 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
100 m 13.54 Kladno 13.06.2020
200 m 27.76 h Praha - Strahov 11.01.2020
200 m 27.77 Kladno 13.06.2020
300 m 48.62 h Praha - Strahov 10.12.2017
800 m 3:07.4 Beroun 13.10.2018
1500 m 6:48.74 Kladno 27.06.2020
3000 m 15:28.90 Praha - Eden 26.09.2020
5000 m 26:00.27 Pacov 30.06.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 10.21 h Praha - Strahov 08.12.2018
60 m překážek (0.84) 09.96 h Praha - Strahov 12.01.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 15.70 Stará Boleslav 05.05.2018
100 m překážek (0.84) 16.25 Beroun 02.06.2018
300 m překážek (0.76) 49.37 Kladno 26.05.2018
400 m překážek (0.76) 73.48 Praha - Eden 28.09.2018
2000 m překážek (0.76) 8:57.11 Hradec Králové 15.09.2018
3000 m překážek 14:46.70 Kolín 15.09.2019
skok vysoký 1.47 Beroun 13.10.2018
skok daleký 4.90 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
skok daleký 5.06 Praha - Hostivař 11.06.2021
trojskok 11.23 Stará Boleslav 23.06.2019
trojskok 10.78 h Praha - Strahov 02.02.2020
vrh koulí 3kg 06.93 Beroun 13.10.2018
hod oštěpem 500g 12.66 Beroun 13.10.2018
středoškolský pohár 1092 Kolín 03.10.2018
sedmiboj [Dky] 2988 Beroun 13.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.92 h Praha - Strahov 13.01.2018
100 m 13.96 Beroun 02.06.2018
200 m 28.95 Kolín 03.10.2018
800 m 3:07.4 Beroun 13.10.2018
5000 m 26:00.27 Pacov 30.06.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 10.21 h Praha - Strahov 08.12.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 15.70 Stará Boleslav 05.05.2018
100 m překážek (0.84) 16.25 Beroun 02.06.2018
300 m překážek (0.76) 49.37 Kladno 26.05.2018
400 m překážek (0.76) 73.48 Praha - Eden 28.09.2018
2000 m překážek (0.76) 8:57.11 Hradec Králové 15.09.2018
skok vysoký 1.47 Beroun 13.10.2018
skok daleký 4.48 Beroun 13.10.2018
vrh koulí 3kg 06.93 Beroun 13.10.2018
hod oštěpem 500g 12.66 Beroun 13.10.2018
středoškolský pohár 1092 Kolín 03.10.2018
sedmiboj [Dky] 2988 Beroun 13.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Jky/B05 Praha - Strahov DNS
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky Praha - Strahov 10.21
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) sedmiboj [Dky]/Dky/F Beroun 2988
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Dky Beroun 1.47
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Dky Beroun 4.48
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 4 Beroun 06.93
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Beroun 12.66
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Beroun 16.3
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Dky Beroun 3:07.4
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/Dky 4 Beroun 28.9
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) středoškolský pohár/Dky 31 Kolín 1092
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok vysoký/Dky Kolín 1.42
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 200 m/Dky/B03 1 Kolín 28.95
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 2000 m překážek (0.76)/Jky 9 Praha - Eden 9:01.87
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.76)/Jky/B03 4 Praha - Eden 73.48
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Beroun (Tomáš Sládek, tsladek@atlas.cz, 724951157) středoškolský pohár/Dky 8 Beroun 1060
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Beroun (Tomáš Sládek, tsladek@atlas.cz, 724951157) skok vysoký/Dky 3= Beroun 1.35
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Beroun (Tomáš Sládek, tsladek@atlas.cz, 724951157) 200 m/Dky 2= Beroun 28.4
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m překážek (0.76)/Jky/B03 4 Hradec Králové 74.10
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 2000 m překážek (0.76)/Jky/F 10 Hradec Králové 8:57.11
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Vlašim 17.21
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Dky/F 5 Vlašim 14.07
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 5 Stará Boleslav 74.11
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 Pacov DNS
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R01 5 Pacov 14.04
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 5000 m/Ž/F 8 Pacov 26:00.27
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/Ž/B02 MS Beroun 13.96
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/F MS Beroun 16.25
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 2 Kladno 49.37
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 3 Kladno 16.06
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 4 Stará Boleslav 15.70
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dky/B3 5 Stará Boleslav 29.34
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Dky/F Stará Boleslav DNF
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dky/R4 2 Praha - Strahov 08.92