Karta atleta

Export do excelu
  • Bumbálková Hana
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SK Speed Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.75 Praha - Děkanka 5.6.2016
60 m 07.72 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
100 m 12.06 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
150 m 18.80 Vyškov 29.5.2016
150 m 18.87 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 24.94 Vyškov 11.5.2019
200 m 25.28 h Praha - Stromovka 23.2.2019
300 m 43.00 Brno 23.4.2016
400 m 66.8 Čáslav 7.7.2016
sprintérský trojboj 2377 Přerov 1.5.2015
středoškolský pohár 2672 Brno 20.9.2017
hod kriketovým míčkem 37.04 Brno 6.5.2014
vrh koulí 3kg 06.57 Čáslav 7.7.2016
skok daleký 4.70 Vyškov 29.9.2013
skok daleký 4.90 h Olomouc 19.12.2014
skok vysoký 1.40 Čáslav 9.7.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.72 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
100 m 12.10 Vyškov 11.5.2019
150 m 18.87 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 24.94 Vyškov 11.5.2019
200 m 25.28 h Praha - Stromovka 23.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) strPohar/Dky 5 VUT Pod Palackého vrchem 1582
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 200 m/Dky VUT Pod Palackého vrchem 26.10
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 60 m/Dky VUT Pod Palackého vrchem 08.18
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/B1 2 Ostrava - Vítkovice 12.51
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/U23Z/R1 4 Ostrava 12.50
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R01 2 Břeclav 12.85
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/FA 4 Břeclav 12.88
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 100 m/Ž/B02 1 Zlín 12.56
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B01 Břeclav DNS
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B01 Břeclav DNS
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/FA Opava 12.32
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 200 m/Ž/B1 8 Opava 25.63
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/R02 2 Opava 12.35
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 200 m/Ž/F 4 Olomouc 25.77
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/Ž/F 6 Olomouc 12.57
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/Ž/R02 2 Olomouc 12.43
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/Dky/B01 2 Olomouc 25.61
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Dky/B01 3 Olomouc 12.36
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/R1 1 Ostrava 07.76
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/F Ostrava 07.79
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dky/R1 3 Ostrava 25.81
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/R3 3 Praha - Stromovka 07.77
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R1 2 Ostrava 07.79
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/F1 Ostrava DNS
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B3 1 Ostrava 25.63
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R1 3 Ostrava 07.84
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/F Ostrava 07.73
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B1 2 Ostrava 26.22
28.01.2018 Elan Indoor Meeting 60 m/Ž/B1 7 Bratislava 07.95
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R1 4 Ostrava 07.89
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/F 4 Ostrava 07.82
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B2 1 Ostrava 25.82
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R1 1 Ostrava - Vítkovice 07.93
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/F Ostrava - Vítkovice 07.90
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dky/B1 1 Ostrava - Vítkovice 19.07