Karta atleta

Export do excelu
  • Tichá Michaela
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SK Speed Brno, spolek
  • Trenér Martina Pavlištíková
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.14 Praha - Děkanka 5.6.2016
60 m 08.07 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
100 m 12.65 Olomouc 8.5.2016
150 m 18.65 Brno 22.7.2019
150 m 19.48 h Praha - Strahov 13.1.2017
200 m 25.06 Brno 1.6.2019
200 m 25.83 h Praha - Stromovka 23.2.2019
300 m 43.01 Brno 24.7.2017
400 m 56.88 Uherské Hradiště 22.6.2019
400 m 59.34 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
300 m překážek 53.0 Brno 15.8.2016
sprintérský trojboj 2250 Přerov 1.5.2017
středoškolský pohár 1402 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
hod kriketovým míčkem 27.51 Brno 6.5.2014
vrh koulí 3kg 07.28 Čáslav 7.7.2016
skok daleký 4.69 Brno 23.4.2016
skok daleký 4.00 h Olomouc 19.12.2014
skok vysoký 1.30 Čáslav 9.7.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.07 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
100 m 12.65 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
150 m 18.65 Brno 22.7.2019
200 m 25.06 Brno 1.6.2019
200 m 25.83 h Praha - Stromovka 23.2.2019
400 m 56.88 Uherské Hradiště 22.6.2019
400 m 59.34 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) strPohar/Dky 6 VUT Pod Palackého vrchem 1402
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 200 m/Dky VUT Pod Palackého vrchem 27.06
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 60 m/Dky VUT Pod Palackého vrchem 08.52
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/Dky/R1 2 Praha-Juliska 57.67
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/Dky/F 4 Praha-Juliska 57.57
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B01 1 Ostrava - Vítkovice 57.30
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B01 1 Ostrava - Vítkovice 25.50
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/Ž/B01 3 Znojmo 58.14
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/Ž/B01 2 Znojmo 25.66
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/F Ostrava - Vítkovice 25.71
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B03 2 Břeclav 13.03
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B08 2 Břeclav 26.25
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 200 m/Ž Jihlava 26.35
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m/Ž Jihlava 58.81
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/Dky/B01 4 Olomouc 26.04
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Dky/B01 4 Olomouc 12.69