Karta atleta

Export do excelu
  • Pavlína Vašinová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.89 Přerov 28.09.2014
60 m 08.44 Přerov 12.05.2016
60 m 08.52 h Olomouc 10.03.2018
100 m 13.28 Přerov 01.05.2018
150 m 20.21 Olomouc 23.08.2017
200 m 27.37 Přerov 01.05.2017
200 m 28.47 h Ostrava 20.01.2018
300 m 44.87 h Ostrava 29.01.2016
300 m 44.19 Přerov 30.06.2016
400 m 62.99 Hodonín 09.09.2017
600 m 2:14.47 Přerov 18.06.2013
800 m 2:40.18 Uherské Hradiště 13.06.2015
800 m 2:53.97 h Ostrava 23.01.2016
1500 m 6:54.86 Přerov 05.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.42 Přerov 24.06.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 11.42 h Olomouc 12.12.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 10.42 h Olomouc 16.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 10.65 h Ostrava 04.02.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 18.68 Olomouc 24.06.2015
100 m překážek (0.84) 18.13 Přerov 05.10.2019
200 m překážek (0.76) 32.57 Šumperk 21.06.2016
300 m překážek (0.76) 49.88 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
400 m překážek (0.76) 73.04 Šumperk 22.06.2019
skok vysoký 1.35 Přerov 25.06.2015
skok vysoký 1.36 h Olomouc 11.03.2017
skok o tyči 1.91 Přerov 05.10.2019
skok daleký 5.13 h Olomouc 27.01.2018
skok daleký 5.24 Šumperk 25.08.2018
vrh koulí 3kg 07.85 h Olomouc 11.03.2017
vrh koulí 3kg 07.57 Přerov 31.03.2017
vrh koulí 4kg 07.83 Přerov 04.10.2019
hod diskem 1kg 21.47 Přerov 05.10.2019
hod oštěpem 500g 23.75 Přerov 21.10.2016
hod oštěpem 600g 30.06 Přerov 09.10.2019
hod kriketovým míčkem 29.60 Frýdek-Místek 07.09.2014
středoškolský pohár 1212 Olomouc 03.10.2017
pětiboj 1913 Přerov 24.09.2014
pětiboj hala [Zky] 2114 h Olomouc 19.03.2016
pětiboj hala [Dky] 1992 h Olomouc 11.03.2017
sedmiboj [Zky] 2993 Přerov 26.06.2015
čtyřboj 2081 Šumperk 26.05.2016
desetiboj 3922 Přerov 05.10.2019
sprintérský trojboj 2133 Přerov 01.05.2018
vrhačský trojboj 1133 Přerov 09.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.52 h Olomouc 10.03.2018
100 m 13.28 Přerov 01.05.2018
200 m 28.47 h Ostrava 20.01.2018
200 m 27.71 Olomouc 05.05.2018
300 m překážek (0.76) 51.29 Břeclav 26.05.2018
skok daleký 5.13 h Olomouc 27.01.2018
skok daleký 5.24 Šumperk 25.08.2018
středoškolský pohár 1196 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018
sprintérský trojboj 2133 Přerov 01.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) středoškolský pohár/Dky 15 Šumperk 1143
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 200 m/Dky 5 Šumperk 28.02
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) skok daleký/Dky 6 Šumperk 4.83
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) středoškolský pohár/Dky 6 Stadion SK Přerov 1908 1196
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) 200 m/Dky/B02 1 Stadion SK Přerov 1908 28.06
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) skok daleký/Dky Stadion SK Přerov 1908 5.04
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m překážek (0.76)/Dky/B2 Ostrava - Vítkovice DNS
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky/F Ostrava - Vítkovice DNS
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B02 3 Šumperk 28.13
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Ž/F Šumperk 5.24
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky/F 7 Ostrava - Vítkovice 4.95
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B03 Ostrava - Vítkovice DNS
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok daleký/Ž/F 8 Hranice 5.07
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky/F Ostrava - Vítkovice 5.12
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Dky 8 Břeclav 4.96
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 3 Břeclav 51.29
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 200 m/Ž/B1 6 Olomouc 28.38
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) skok daleký/Ž 11 Olomouc 4.77
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/Dky/B02 5 Olomouc 27.71
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) skok daleký/Dky Olomouc NM
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Ž 10 Přerov 2133
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Ž/B02 2 Přerov 08.34
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Ž/B02 2 Přerov 13.28
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Ž/B02 4 Přerov 27.57
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Ž Přerov 5.09
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Dky Olomouc 08.52
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Dky Olomouc 4.89
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B2 6 Ostrava 28.91
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky/F 17 Ostrava 4.82
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Dky/F Olomouc 5.13
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dky/R02 1 Olomouc 08.59
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dky/FB Olomouc 08.60
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky 9 Ostrava 4.83
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B2 5 Ostrava 28.47
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dky/R3 Olomouc DNS
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Dky Olomouc DNS
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky/F 7 Ostrava - Vítkovice 4.97