Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Sedlecká
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SC Start Karlovy Vary
  • Trenér: Ptáček Arnošt
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.69 Chodov 30.04.2016
60 m 08.97 h Praha - Stromovka 22.01.2017
100 m 14.30 Chodov 29.04.2017
150 m 21.19 Stříbro 23.05.2015
150 m 22.05 h Praha-Stromovka 23.01.2016
200 m 29.72 Karlovy Vary 03.05.2015
200 m 29.23 h Praha - Stromovka 27.01.2018
300 m 45.20 Chodov 05.05.2018
400 m 62.31 Sušice 19.05.2019
500 m 1:21.78 Cheb 27.04.2019
600 m 1:46.20 Kolín 21.06.2014
600 m 1:42.24 h Praha-Strahov 11.01.2019
800 m 2:22.58 h Praha - Stromovka 03.02.2019
800 m 2:21.42 Písek 25.05.2019
1000 m 3:07.97 Karlovy Vary 01.05.2019
1500 m 5:20.14 h Praha 28.11.2015
1500 m 5:22.82 Brno 06.09.2016
2000 m 7:47.86 Praha - Děkanka 05.06.2016
10 km silnice 47:38 Běchovice-Praha 30.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.80 Mariánské Lázně 14.05.2014
skok daleký 3.91 h Praha-Strahov 15.02.2014
skok daleký 4.16 Sokolov 19.05.2015
vrh koulí 2kg 06.90 Stříbro 24.05.2014
vrh koulí 3kg 05.90 h Praha-Stromovka 24.01.2015
vrh koulí 3kg 07.27 Chodov 08.09.2016
hod diskem 0,75kg 18.06 Karlovy Vary 08.06.2016
hod kriketovým míčkem 25.29 Mariánské Lázně 14.05.2014
pětiboj 1489 Mariánské Lázně 14.05.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 29.23 h Praha - Stromovka 27.01.2018
300 m 45.20 Chodov 05.05.2018
400 m 62.66 Plzeň 09.06.2018
500 m 1:23.00 Cheb 28.04.2018
800 m 2:23.86 Sušice 17.06.2018
1000 m 3:14.94 Karlovy Vary 01.05.2018
1500 m 5:23.65 Nové Město nad Metují 21.07.2018
10 km silnice 47:38 Běchovice-Praha 30.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2018 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Sdružení závodů Běchovice) 10 km silnice/Jky 12 Běchovice-Praha 47:38
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Ž/B02 4 Pacov 2:28.85
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Jky/B01 4 Písek 64.06
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 800 m/Ž/B01 1 Sušice 2:24.60
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 400 m/Ž/B01 3 Sušice 63.97
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 800 m/Ž 4 Bílina 2:27.95
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 1500 m/Ž/F 14 Nové Město nad Metují 5:23.65
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Ž/B01 3 Vlašim 2:26.67
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m/Ž/B02 3 Vlašim 63.36
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky/R2 5 Praha-Juliska 2:25.12
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 800 m/Jky Sušice 2:23.86
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/Ž/B02 2 Plzeň 62.66
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Ž/F Plzeň 2:24.65
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 800 m/Dky/F 4 Domažlice 2:26.97
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/B02 2 Praha - Děkanka 63.65
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 800 m/Ž/B01 3 Praha - Děkanka 2:26.80
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 300 m/Ž/B01 5 Chodov 45.20
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 1000 m/Ž/F Karlovy Vary 3:14.94
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 500 m/Ž/B01 2 Cheb 1:23.00
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Dky 19 Dolní Dobrouč 13:10
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dky/B12 MS Praha - Stromovka 29.23