Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Budařová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.57 Přerov 28.09.2014
60 m 08.59 h Olomouc 12.02.2016
60 m 08.44 Třinec 12.06.2016
100 m 13.64 Šumperk 01.07.2017
150 m 21.15 Olomouc 24.08.2016
150 m 21.69 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 30.22 h Ostrava 04.02.2017
200 m 29.06 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
300 m 50.69 Olomouc 24.06.2015
800 m 3:11.8 Přerov 09.10.2013
800 m 3:26.97 h Olomouc 11.03.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.73 Přerov 24.09.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 12.20 h Olomouc 11.03.2017
200 m překážek (0.76) 40.2 Přerov 15.04.2015
skok vysoký 1.32 h Olomouc 11.03.2017
skok daleký 3.78 Přerov 24.06.2014
skok daleký 4.09 h Olomouc 26.02.2016
vrh koulí 3kg 08.11 h Olomouc 10.03.2018
vrh koulí 3kg 08.41 Přerov 18.04.2018
vrh koulí 4kg 07.45 Přerov 12.06.2019
vrh koulí 4kg 07.38 h Olomouc 18.01.2020
hod oštěpem 500g 15.29 Přerov 21.10.2016
hod kriketovým míčkem 21.55 Přerov 24.06.2014
pohár rozhlasu 0949 Přerov 11.05.2017
středoškolský pohár 1135 Přerov 24.09.2019
pětiboj 1445 Přerov 24.09.2014
pětiboj hala [Dky] 1301 h Olomouc 11.03.2017
čtyřboj 1498 Přerov 21.09.2016
sprintérský trojboj 1809 Přerov 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.70 h Olomouc 10.03.2018
100 m 13.98 Olomouc 19.05.2018
150 m 21.69 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
150 m 21.10 Přerov 25.04.2018
200 m 30.77 h Ostrava 03.02.2018
200 m 29.74 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
vrh koulí 3kg 08.11 h Olomouc 10.03.2018
vrh koulí 3kg 08.41 Přerov 18.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.10.2018 3.podzimní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Přerov 07.71
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/B3 7 Ostrava - Vítkovice 14.29
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/R04 6 Ostrava - Vítkovice 14.03
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B05 2 Ostrava - Vítkovice 29.74
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/B03 1 Hranice 14.22
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B03 4 Hranice 30.08
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B01 5 Břeclav 14.12
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B06 3 Břeclav 30.33
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m/Ž/B02 6 Olomouc 13.98
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 200 m/Ž/B03 4 Olomouc 30.29
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Ž Přerov DNF
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Ž/B03 3 Přerov 08.64
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Ž/B05 Přerov DNS
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 150 m/Ž/B02 2 Přerov 21.10
18.04.2018 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Přerov 08.41
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Dky Olomouc 08.70
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Olomouc 08.11
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R5 3 Ostrava 08.72
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B5 6 Ostrava 30.77
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R3 6 Ostrava - Vítkovice 08.74
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dky/B4 2 Ostrava - Vítkovice 21.69