Karta atleta

Export do excelu
  • Jedličková Marie
  • Narozen: 18.9.2001
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SK Speed Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.42 Vyškov 29.5.2016
60 m 08.35 h Ostrava 3.2.2018
100 m 13.29 Znojmo 10.6.2018
150 m 20.30 Vyškov 29.5.2016
150 m 20.72 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
200 m 27.38 Olomouc 5.5.2018
300 m 45.72 Brno 7.9.2015
800 m 2:57.90 Brno 26.4.2014
sprintérský trojboj 1852 Přerov 1.5.2015
středoškolský pohár 1315 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
skok daleký 3.96 Vyškov 9.5.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.54 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
60 m 08.35 h Ostrava 3.2.2018
100 m 13.29 Znojmo 10.6.2018
150 m 20.72 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
200 m 27.38 Olomouc 5.5.2018
středoškolský pohár 1315 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) strPohar/Dky 8 VUT Pod Palackého vrchem 1315
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 60 m/Dky VUT Pod Palackého vrchem 08.54
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 200 m/Dky VUT Pod Palackého vrchem 28.08
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/B2 2 Ostrava - Vítkovice 13.36
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B2 2 Ostrava - Vítkovice 28.10
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Ž/B02 2 Vyškov 27.76
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/R02 5 Vyškov 13.61
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/R02 4 Ostrava - Vítkovice 13.57
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B02 7 Ostrava - Vítkovice 28.46
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/R02 2= Znojmo 13.39
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/Ž/B03 4 Znojmo 27.65
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/FB Znojmo 13.29
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B01 3 Břeclav 13.51
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B03 3 Břeclav 27.77
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/R03 4 Jihlava 13.50
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/Ž/R03 4 Olomouc 13.71
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Dky/B02 4 Olomouc 13.37
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/Dky/B02 3 Olomouc 27.38
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R4 1 Ostrava 08.35
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R2 5 Ostrava - Vítkovice 08.55
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dky/B1 4 Ostrava - Vítkovice 20.72