Karta atleta

Export do excelu
  • Kupková Adéla
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.19 Praha - Děkanka 5.6.2016
60 m 08.06 h Praha-Stromovka 16.1.2018
100 m 12.93 Stará Boleslav 23.6.2019
150 m 19.81 Kladno-Sletiště 11.6.2016
150 m 19.40 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 26.03 Třebíč 18.5.2019
200 m 26.07 h Praha - Stromovka 2.2.2019
800 m 3:04.73 Kladno 30.4.2014
60 m překážek 10.79 Vlašim 11.5.2014
60 m překážek 09.00 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
100 m překážek 15.1 Beroun 13.10.2018
200 m překážek 30.6 Kolín 7.5.2016
pohár rozhlasu 1487 Beroun 9.5.2017
pětiboj 1966 Kladno 30.4.2014
sedmiboj 3157 Beroun 13.10.2018
hod kriketovým míčkem 23.80 Kladno 30.4.2014
vrh koulí 3kg 06.61 Beroun 13.10.2018
skok daleký 4.87 Ostrava 24.9.2016
skok daleký 4.93 h Praha-Strahov 6.2.2016
skok vysoký 1.50 Beroun 13.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.12 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m 12.93 Stará Boleslav 23.6.2019
150 m 19.40 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 26.03 Třebíč 18.5.2019
200 m 26.07 h Praha - Stromovka 2.2.2019
60 m překážek 09.56 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
100 m překážek 15.54 Praha - Eden 8.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Dky Praha - Strahov 09.24
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Jky/FA 4 Praha - Strahov 08.15
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Jky/R01 4 Praha - Strahov 08.32
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) sedmiboj/Dky/F Beroun 3157
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) výška/Dky Beroun 1.50
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Dky Beroun 4.82
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 3kg/Dky 5 Beroun 06.61
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 500g/Dky Beroun NM
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m př./Dky Beroun 15.1
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Dky 4 Beroun 3:21.3
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/Dky Beroun 26.6
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B03 4 Praha - Eden 26.73
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m př./Jky/B02 6 Praha - Eden 16.12
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m př./Jky/B02 6 Hradec Králové 17.34
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Jky/R03 5 Hradec Králové 13.21
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m př./Dky/F Vlašim 15.93
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Dky/F Vlašim 13.36
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/R02 5 Stará Boleslav 13.47
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B03 4 Stará Boleslav 27.23
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Ž/F 12 Pacov 4.97
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R03 4 Pacov 13.13
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m př./Dky/B02 MS Sušice 15.58
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 200 m/Dky/B01 MS Sušice 27.12
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m př./Dky/B02 MS Praha - Juliska 15.98
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R01 4 Praha - Eden 13.15
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B03 6 Praha - Eden 27.01
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/FB 6 Praha - Eden 13.15
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B01 5 Kolín 26.80
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/B02 2 Kolín 15.94
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Ž/R01 Praha - Přátelství DNS
10.05.2018 Velká cena města Klatov (Atletika Klatovy) 100 m př./Dky Klatovy 15.42
10.05.2018 Velká cena města Klatov (Atletika Klatovy) 150 m/Ž/B02 2 Klatovy 19.31
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Dky/F Stará Boleslav 15.31
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dky/B2 1 Stará Boleslav 26.21
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/R1 7 Ostrava 08.09
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Dky/R2 7 Ostrava 09.47
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m/Ž/R03 MS Jablonec nad Nisou 08.08
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m př./Dky/F MS Jablonec nad Nisou 09.00
31.01.2018 4. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dky Jablonec nad Nisou 09.52
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Dky/R04 MS Praha - Stromovka 08.07
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m př./Dky/B03 MS Praha - Stromovka 09.15
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/B1 3 Praha-Stromovka 09.12
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B5 2 Praha-Stromovka 08.06
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Dky/B3 1 Praha - Strahov 09.15
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dky/F Praha - Strahov 08.12
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dky/R5 1 Praha - Strahov 08.13
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Dky/B2 3 Jablonec nad Nisou 09.46
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/FB Jablonec nad Nisou 08.19
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/R2 5 Jablonec nad Nisou 08.25