Karta atleta

Export do excelu
  • Denisa Špániková
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér: Kratochvílová Jarmila
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.61 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
60 m 08.21 Litomyšl 05.08.2017
100 m 12.99 Kolín 22.08.2018
150 m 19.47 Kolín 20.05.2020
200 m 26.31 Svitavy 03.06.2018
200 m 26.47 h Praha - Strahov 12.01.2019
300 m 51.56 Svitavy 18.09.2013
300 m 41.93 h Bratislava 26.01.2019
400 m 59.22 h Praha - Stromovka 22.01.2019
400 m 58.84 Kolín 25.05.2019
800 m 2:25.24 Pardubice 25.09.2018
800 m 2:24.00 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
300 m překážek (0.76) 52.15 SK Nové Město nad Metují 22.08.2017
skok daleký 4.42 Split 15.05.2019
vrh koulí 3kg 07.96 Pardubice 18.09.2019
sprintérský trojboj 2300 Kolín 22.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.28 Kolín 22.08.2018
100 m 12.99 Kolín 22.08.2018
200 m 26.31 Svitavy 03.06.2018
400 m 59.26 Trutnov 26.08.2018
800 m 2:25.24 Pardubice 25.09.2018
800 m 2:24.00 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
sprintérský trojboj 2300 Kolín 22.08.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) středoškolský pohár/Dky 66 Ostrava - Vítkovice 0770
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/B01 6 Ostrava - Vítkovice 2:24.00
25.09.2018 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Iva Toušová , ivatousova@seznam.cz, 775907122) středoškolský pohár/Dky 24 Pardubice 0754
25.09.2018 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Iva Toušová , ivatousova@seznam.cz, 775907122) 800 m/Dky/F Pardubice 2:25.24
17.09.2018 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) středoškolský pohár/Dky 15 Městský stadion Pardubice, Dukla 0735
17.09.2018 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) 800 m/Dky/F Městský stadion Pardubice, Dukla 2:26.66
26.08.2018 4. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Trutnov 26.32
26.08.2018 4. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 400 m/Ž/F Trutnov 59.26
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/Ž 5 Kolín 2300
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B2 3 Kolín 08.28
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B1 3 Kolín 26.37
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B1 5 Kolín 12.99
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/Ž 4 Litomyšl 2147
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B01 4 Litomyšl 08.37
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B01 4 Litomyšl 13.36
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B01 5 Litomyšl 27.13
17.06.2018 3. kolo KPD mužů a žen (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/F Hradec Králové 12.9
17.06.2018 3. kolo KPD mužů a žen (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/Ž/B01 1 Hradec Králové 59.8
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 100 m/Dky/F Ústí nad Orlicí 13.07
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 400 m/Dky Ústí nad Orlicí 59.69
03.06.2018 2. kolo společného KPD mužů a žen (TJ Svitavy, z.s.) 200 m/Ž/B01 2 Svitavy 26.31
03.06.2018 2. kolo společného KPD mužů a žen (TJ Svitavy, z.s.) 400 m/Ž/F Svitavy 60.45
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Dky/B01 3 Nové Město nad Metují 59.37
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dky/B01 4 Nové Město nad Metují 26.45
20.05.2018 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (SK Týniště nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/R01 1 Týniště nad Orlicí 13.18
20.05.2018 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (SK Týniště nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/FA Týniště nad Orlicí 13.18
20.05.2018 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (SK Týniště nad Orlicí, z.s.) 400 m/Ž/B01 1 Týniště nad Orlicí 61.02
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Dky/B02 1 Pardubice 61.70
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Dky/B01 2 Pardubice 26.59