Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Krupicová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Buzek Michal
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Trojskok 752 904
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - 1 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.43 Třinec 07.06.2014
60 m 08.43 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
100 m 13.72 Ostrava 01.06.2020
150 m 20.52 Opava 06.08.2019
200 m 28.10 Třinec 12.05.2018
300 m 45.91 Rybnik 24.09.2016
600 m 2:23.89 h Ostrava 16.01.2014
800 m 2:47.84 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
800 m 2:50.58 Třinec 11.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.44 Frýdek-Místek 07.09.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 11.38 h Olomouc 12.12.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 09.24 h Ostrava 20.01.2018
60 m překážek (0.84) 09.49 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 15.18 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
100 m překážek (0.84) 15.80 Třinec 11.05.2019
200 m překážek (0.76) 32.12 Třinec 12.06.2016
200 m překážek (0.76) 32.17 Ostrava - Vítkovice 21.08.2018
200 m překážek (0.76) 32.38 Ostrava - Vítkovice 20.08.2019
300 m překážek (0.76) 49.12 Olomouc 05.05.2018
skok vysoký 1.65 h Banská Bystrica 06.02.2018
skok vysoký 1.68 Ostrava 19.09.2018
skok daleký 5.43 Břeclav 14.09.2019
skok daleký 5.50 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
trojskok 12.06 Praha-Juliska 23.06.2018
trojskok 12.16 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
vrh koulí 2kg 06.81 h Ostrava 23.01.2014
vrh koulí 3kg 08.48 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 3kg 08.38 Třinec 12.05.2018
vrh koulí 4kg 07.58 Třinec 11.05.2019
vrh koulí 4kg 08.43 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
hod diskem 1kg 17.72 Ostrava - Vítkovice 20.08.2019
hod oštěpem 500g 19.41 Třinec 12.05.2018
hod oštěpem 600g 17.91 Šumperk 13.05.2017
hod kriketovým míčkem 26.60 Třinec 07.06.2014
středoškolský pohár 1395 Ostrava 19.09.2018
pětiboj hala [Zky] 2300 h Ostrava 23.01.2016
pětiboj hala [Dky] 3012 h Ostrava 13.01.2018
pětiboj hala [Z] 3064 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sedmiboj [Zky] 3493 Třinec 06.05.2016
sedmiboj [Dky] 3921 Třinec 12.05.2018
sedmiboj [Z] 3698 Třinec 11.05.2019
sprintérský trojboj 1751 Ostrava - Poruba 23.04.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.60 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
100 m 13.91 Ostrava - Vítkovice 21.08.2018
150 m 21.54 Ostrava - Vítkovice 02.10.2018
200 m 28.10 Třinec 12.05.2018
300 m 46.42 Olomouc 02.05.2018
800 m 2:52.54 h Ostrava 13.01.2018
800 m 2:54.33 Třinec 12.05.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 09.24 h Ostrava 20.01.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 15.18 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
200 m překážek (0.76) 32.17 Ostrava - Vítkovice 21.08.2018
300 m překážek (0.76) 49.12 Olomouc 05.05.2018
skok vysoký 1.65 h Banská Bystrica 06.02.2018
skok vysoký 1.68 Ostrava 19.09.2018
skok daleký 5.30 h Ostrava 13.01.2018
skok daleký 5.35 Opava 28.09.2018
trojskok 11.85 h Ostrava 24.02.2018
trojskok 12.06 Praha-Juliska 23.06.2018
vrh koulí 3kg 08.48 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 3kg 08.38 Třinec 12.05.2018
hod diskem 1kg 15.25 Ostrava - Vítkovice 02.10.2018
hod oštěpem 500g 19.41 Třinec 12.05.2018
středoškolský pohár 1395 Ostrava 19.09.2018
pětiboj hala [Dky] 3012 h Ostrava 13.01.2018
sedmiboj [Dky] 3921 Třinec 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.12.2018 Tradiční Silvestrovská laťka (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž Ostrava - Vítkovice 1.60
28.12.2018 Tradiční Silvestrovská laťka (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž Ostrava - Vítkovice 1.49
19.12.2018 Vánoční laťka Hády (JAC Brno) skok vysoký/Ž 3= Brno - ZŠ Horníkova 1.58
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) středoškolský pohár/Dky 15 Opava 1273
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) skok daleký/Dky Opava 5.09
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) skok vysoký/Dky Opava 1.56
02.10.2018 Podzimní úterý (SSK Vítkovice, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 4 Ostrava - Vítkovice 15.25
02.10.2018 Podzimní úterý (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Ž 4 Ostrava - Vítkovice 21.54
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) trojskok/Dky Opava 11.86
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) skok daleký/Dky 9 Opava 5.35
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Dky 4 Opava 1.66
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Ostrava (Vladimír Černý, vladek.cerny@centrum.cz, 731152426) středoškolský pohár/Dky 8 Ostrava 1395
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Ostrava (Vladimír Černý, vladek.cerny@centrum.cz, 731152426) skok daleký/Dky/F Ostrava 5.02
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Ostrava (Vladimír Černý, vladek.cerny@centrum.cz, 731152426) skok vysoký/Dky/F Ostrava 1.68
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 2 Ostrava - Vítkovice 15.50
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Dky/F 4 Ostrava - Vítkovice 1.63
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky/F 5 Ostrava - Vítkovice 5.09
08.09.2018 Finálové závody škol v rámci Kontinentálního poháru (ČAS) skok daleký/Jky Ostrava - Vítkovice 5.17
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/U23Z 12= Ostrava 1.58
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/U23Z 9 Ostrava 11.28
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) trojskok/Ž/F Šumperk 11.04
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Ž/F Šumperk 1.60
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Ž/F 4 Šumperk 5.04
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/R1 Ostrava - Vítkovice DNS
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Dky/B1 2 Ostrava - Vítkovice 32.17
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Ostrava - Vítkovice DNS
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/F 5 Ostrava - Vítkovice 13.91
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž/F 4 Ostrava - Vítkovice 1.55
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) trojskok/Ž 8 Kladno 11.82
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 4 Hranice 15.92
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok vysoký/Ž/F 10 Hranice 1.50
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok daleký/Ž/F 5 Hranice 5.13
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) trojskok/Dky Praha-Juliska 12.06
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 6 Ostrava - Vítkovice 15.18
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky/F Ostrava - Vítkovice 5.27
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/R03 Ostrava - Vítkovice DNS
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) skok vysoký/Ž Ostrava - Vítkovice 1.62
09.06.2018 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek trojskok/Dky 4 Ptuj 11.75
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Dky/F 4= Ostrava - Vítkovice 1.58
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Dky 4 Břeclav 1.63
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Dky Břeclav 11.71
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 4 Břeclav 15.70
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) trojskok/Ž Olomouc 11.02
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) skok daleký/Ž 7 Olomouc 5.07
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) skok vysoký/Ž Olomouc 1.60
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) sedmiboj [Dky]/Dky 4 Třinec 3921
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky/F 6 Třinec 28.10
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Dky/F 4 Třinec 2:54.33
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 5 Třinec 15.58
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Dky/F 6 Třinec 19.41
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Dky/F 6 Třinec 08.38
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Dky/F Třinec 5.24
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Dky/F Třinec 1.64
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 4 Olomouc 15.46
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 3 Olomouc 49.12
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) skok daleký/Dky 6 Olomouc 5.06
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) 300 m/Ž Olomouc 46.42
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Olomouc 16.16
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) skok daleký/Ž Olomouc 5.15
10.03.2018 Tradiční Valašská laťka (Valašské Meziříčí , ZŠ Masaryk) skok vysoký/Dky Valašské Meziříčí 1.60
27.02.2018 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky 2= Ostrava - Vítkovice 1.45
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/Dky Ostrava 11.85
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž/F 6 Ostrava 1.56
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Ž/F Ostrava 11.68
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Ž/F1 8 Ostrava 5.09
06.02.2018 Banskobystrická laťka - High Jump Meeting (HJC PROsport Banská Bystrica) skok vysoký/Dky Banská Bystrica 1.65
26.01.2018 Latka 5 miest skok vysoký/Ž 5 Bratislava 1.58
25.01.2018 Mítink EA - Czech Indoor Gala (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Ž 4 Ostrava 5.30
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky Ostrava 5.22
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž 10 Ostrava 1.57
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R1 1 Ostrava 09.24
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 5 Ostrava 09.52
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj hala [Dky]/Dky 10 Ostrava 3012
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 4 Ostrava 09.48
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Dky 6= Ostrava 1.56
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 16 Ostrava 08.48
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky Ostrava 5.30
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B1 10 Ostrava 2:52.54
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R3 4 Ostrava - Vítkovice 08.60
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R2 3 Ostrava - Vítkovice 09.76
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky/F 6 Ostrava - Vítkovice 5.03
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž 10= Ostrava - Vítkovice 1.54