Karta atleta

Export do excelu
  • Ryba David
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.59 Litomyšl 27.7.2019
60 m 07.48 h Praha - Stromovka 8.2.2019
100 m 11.89 Ústí nad Orlicí 16.6.2018
150 m 19.41 Pardubice 10.6.2015
150 m 19.26 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
200 m 24.83 Hradec Králové 3.9.2019
300 m 45.55 Pardubice 15.9.2015
300 m 46.82 h Jablonec nad Nisou 1.2.2015
400 m 54.08 Zlín 31.5.2019
1000 m 2:58.93 Olomouc 26.5.2017
1000 m 2:55.18 h Praha - Stromovka 8.2.2019
1500 m 4:45.54 Zlín 31.5.2019
60 m překážek 09.10 h Praha - Stromovka 8.2.2019
100 m překážek 14.96 Svitavy 11.6.2017
110 m překážek 16.19 Zlín 31.5.2019
sprintérský trojboj 1904 Hradec Králové 3.9.2019
pohár rozhlasu 1099 Pardubice 24.4.2017
středoškolský pohár 1119 Pardubice 25.9.2018
středoškolský pohár 1075 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
sedmiboj hala 4428 h Praha - Stromovka 8.2.2019
devítiboj 5225 Olomouc 26.5.2017
desetiboj 6016 Zlín 31.5.2019
hod diskem 1kg 50.65 Pardubice 23.8.2017
hod diskem 1,5kg 41.73 Praha - Eden 14.9.2019
hod diskem 2kg 37.13 Litomyšl 3.8.2019
hod kladivem 4kg 50.02 Břeclav 23.9.2017
hod kladivem 5kg 51.99 Praha - Eden 14.9.2019
hod oštěpem 600g 38.42 Olomouc 26.5.2017
hod oštěpem 700g 43.78 Kolín 1.6.2018
hod oštěpem 800g 33.08 Pardubice 29.8.2019
vrh koulí 4kg 13.60 Pardubice 23.8.2017
vrh koulí 4kg 11.63 h Praha - Stromovka 10.2.2017
vrh koulí 5kg 12.91 Zlín 31.5.2019
vrh koulí 5kg 12.78 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok daleký 6.37 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok daleký 6.31 h Praha - Stromovka 8.2.2019
trojskok 12.94 Jablonec nad Nisou 15.9.2018
trojskok 12.94 h Praha - Stromovka 23.2.2019
skok o tyči 3.85 Pardubice 9.6.2018
skok o tyči 3.80 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok vysoký 1.78 Litomyšl 28.7.2018
skok vysoký 1.71 h Praha - Stromovka 8.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.59 Litomyšl 27.7.2019
60 m 07.48 h Praha - Stromovka 8.2.2019
100 m 11.95 Zlín 31.5.2019
200 m 24.83 Hradec Králové 3.9.2019
400 m 54.08 Zlín 31.5.2019
1000 m 2:55.18 h Praha - Stromovka 8.2.2019
1500 m 4:45.54 Zlín 31.5.2019
60 m překážek 09.10 h Praha - Stromovka 8.2.2019
110 m překážek 16.19 Zlín 31.5.2019
sprintérský trojboj 1904 Hradec Králové 3.9.2019
sedmiboj hala 4428 h Praha - Stromovka 8.2.2019
desetiboj 6016 Zlín 31.5.2019
hod diskem 1,5kg 41.73 Praha - Eden 14.9.2019
hod diskem 2kg 37.13 Litomyšl 3.8.2019
hod kladivem 5kg 51.99 Praha - Eden 14.9.2019
hod oštěpem 700g 43.20 Pardubice 25.5.2019
hod oštěpem 800g 33.08 Pardubice 29.8.2019
vrh koulí 5kg 12.91 Zlín 31.5.2019
vrh koulí 5kg 12.78 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok daleký 6.37 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok daleký 6.31 h Praha - Stromovka 8.2.2019
trojskok 12.62 Praha - Eden 14.9.2019
trojskok 12.94 h Praha - Stromovka 23.2.2019
skok o tyči 3.80 Pardubice 25.5.2019
skok o tyči 3.80 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok vysoký 1.75 Zlín 31.5.2019
skok vysoký 1.71 h Praha - Stromovka 8.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dci 56 Ostrava - Vítkovice 1075
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) dálka/Dci/F 20 Ostrava - Vítkovice 5.74
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) výška/Dci/F 11 Ostrava - Vítkovice 1.70
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) trojskok/Dci 5 Opava 12.68
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) tyč/Dci Opava 3.75
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) disk 1,5kg/Dci 9 Opava 34.36
25.09.2018 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Iva Toušová , ivatousova@seznam.cz, 775907122) strPohar/Dci 17 Pardubice 1119
25.09.2018 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Iva Toušová , ivatousova@seznam.cz, 775907122) koule 5kg/Dci/F 6 Pardubice 11.48
25.09.2018 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Iva Toušová , ivatousova@seznam.cz, 775907122) výška/Dci/F 5 Pardubice 1.70
17.09.2018 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) strPohar/Dci 14 Městský stadion Pardubice, Dukla 1112
17.09.2018 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) dálka/Dci/F Městský stadion Pardubice, Dukla 5.91
17.09.2018 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) koule 5kg/Dci/F 8 Městský stadion Pardubice, Dukla 10.98
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dci/F Jablonec nad Nisou NM
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Dci/F 4 Jablonec nad Nisou 12.94
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Dci/F Jablonec nad Nisou 3.70
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) dálka/M/F 4 Čáslav 6.37
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) tyč/M/F 5 Čáslav 3.50
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m/M/R04 4 Čáslav 12.44
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) oštěp 700g/Dci 10 Jablonec nad Nisou 36.76
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m př./Dci 7 Jablonec nad Nisou 16.63
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dci Jablonec nad Nisou 1.70
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Dci Litomyšl 12.13
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Dci Litomyšl 07.71
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Dci Litomyšl 6.36
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) disk 1,5kg/Dci Litomyšl 38.11
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) koule 5kg/Dci Litomyšl 11.42
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) výška/Dci Litomyšl 1.78
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) výška/M 11 Ústí nad Orlicí 1.71
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) tyč/M Ústí nad Orlicí 3.70
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/M/FB 6 Ústí nad Orlicí 12.05
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/M/R03 3 Ústí nad Orlicí 11.95
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) tyč/Dci 10 Praha-Juliska 3.75
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 110 m př./Dci Ústí nad Orlicí 16.44
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) disk 1,5kg/Dci Ústí nad Orlicí 34.60
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 100 m/Dci/F Ústí nad Orlicí 11.89
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) výška/M/F 9 Pardubice 1.75
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) tyč/M/F 5 Pardubice 3.85
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) desetiboj/Dci/F 5 Kolín 5658
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/B2 5 Kolín 12.12
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dci 9 Kolín 5.98
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 5kg/Dci 9 Kolín 11.26
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Dci 7 Kolín 1.75
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B3 2 Kolín 54.79
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Dci 9 Kolín 5:08.37
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./Dci/B2 5 Kolín 16.59
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Dci 5 Kolín 3.60
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1,5kg/Dci 5 Kolín 32.23
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 700g/Dci/F 4 Kolín 43.78
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) tyč/Dci/F Nové Město nad Metují 3.60
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) disk 1,5kg/Dci/F 5 Nové Město nad Metují 34.43
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 110 m př./Dci/B02 3 Nové Město nad Metují 16.49
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m př./J/F Praha - Eden DNS
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) disk 2kg/M 14 Litomyšl 28.06
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/M 8 Litomyšl 6.16
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) tyč/M 5 Litomyšl 3.30
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) desetiboj/Dci/F Ústí nad Orlicí 5465
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 100 m/Dci Ústí nad Orlicí 11.91
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 400 m/Dci 4 Ústí nad Orlicí 54.96
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 1500 m/Dci Ústí nad Orlicí 5:02.49
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 110 m př./Dci 4 Ústí nad Orlicí 17.57
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) disk 1,5kg/Dci Ústí nad Orlicí 32.37
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) oštěp 700g/Dci 4 Ústí nad Orlicí 34.01
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) koule 5kg/Dci Ústí nad Orlicí 11.69
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) dálka/Dci 4 Ústí nad Orlicí 5.92
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) tyč/Dci Ústí nad Orlicí 3.60
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) výška/Dci Ústí nad Orlicí 1.71
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 700g/Dci/F 7 Pardubice 37.74
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) tyč/Dci/F Pardubice 3.50
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 110 m př./Dci/B01 5 Pardubice 17.06
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m př./Dci/F Jablonec nad Nisou 10.70
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/M/R01 4 Jablonec nad Nisou 07.89
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) výška/M/F 5 Jablonec nad Nisou 1.60
20.01.2018 Veřejné halové závody - skoky (AC Pardubice) výška/M 9 Pardubice 1.68
20.01.2018 Veřejné halové závody - skoky (AC Pardubice) dálka/M Pardubice 6.08
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) sedmiboj h/Dci 6 Ostrava 3831
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/B1 8 Ostrava 07.70
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci 7 Ostrava 5.94
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) koule 5kg/Dci 4 Ostrava 10.93
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Dci 5= Ostrava 1.68
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/B1 7 Ostrava 09.65
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Dci 8 Ostrava 2.75
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 1000 m/Dci 6 Ostrava 3:03.53