Karta atleta

Export do excelu
  • Mikeš Ondřej
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.54 Trutnov 21.5.2017
60 m 07.41 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
100 m 11.32 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
150 m 17.36 Nové Město nad Metují 17.6.2017
150 m 18.71 h Jablonec nad Nisou 15.2.2017
200 m 22.58 Pardubice 9.6.2018
200 m 24.62 h Praha - Stromovka 18.2.2017
300 m 36.12 Brno 26.6.2017
300 m 38.20 h Jablonec nad Nisou 18.3.2017
400 m 50.12 Praha-Juliska 23.6.2018
400 m 50.64 h Ostrava 24.2.2018
800 m 2:07.32 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
1000 m 2:46.77 Olomouc 26.5.2017
1000 m 2:46.06 h Praha - Stromovka 9.2.2018
1500 m 4:44.68 Kolín 1.6.2018
60 m překážek 08.34 h Praha - Stromovka 9.2.2018
100 m překážek 14.49 Jablonec nad Nisou 10.6.2017
110 m překážek 15.26 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
200 m překážek 30.52 Nová Paka 15.7.2017
pohár rozhlasu 1838 Lázně Bělohrad 4.5.2017
sedmiboj hala 4535 h Praha - Stromovka 9.2.2018
devítiboj 5462 Olomouc 26.5.2017
desetiboj 6476 Kolín 1.6.2018
klasický pětiboj 3058 Kolín 23.8.2017
vrhačský trojboj 1925 Kolín 8.7.2017
vrhačský čtyřboj 2366 Kolín 8.7.2017
čtyřboj 2573 Týniště nad Orlicí 18.5.2017
trojboj 0961 h Jablonec nad Nisou 30.1.2015
hod diskem 1kg 37.44 Trutnov 2.8.2017
hod diskem 1,5kg 41.15 Pardubice 4.5.2019
hod kladivem 4kg 35.63 Kolín 8.7.2017
hod kladivem 5kg 24.94 Kolín 27.10.2018
hod oštěpem 600g 57.94 Brno 26.6.2017
hod oštěpem 700g 63.93 Jablonec nad Nisou 15.9.2018
hod kriketovým míčkem 68.19 Dvůr Králové nad Labem 3.9.2015
vrh koulí 3kg 11.62 h Jablonec nad Nisou 27.12.2015
vrh koulí 4kg 13.37 Kolín 8.7.2017
vrh koulí 4kg 12.17 h Jablonec nad Nisou 15.2.2017
vrh koulí 5kg 12.79 Rumburk 13.10.2018
vrh koulí 5kg 12.93 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
skok daleký 6.60 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok daleký 6.30 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok o tyči 3.70 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
skok o tyči 3.10 h Praha - Stromovka 9.2.2018
skok vysoký 1.71 Pardubice 4.5.2019
skok vysoký 1.69 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.64 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
200 m 22.78 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
400 m 50.74 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
800 m 2:07.32 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
1500 m 4:58.19 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
110 m překážek 15.72 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
desetiboj 6014 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
hod diskem 1,5kg 41.15 Pardubice 4.5.2019
hod oštěpem 700g 60.26 Jičín 5.5.2019
vrh koulí 5kg 12.55 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
vrh koulí 5kg 12.93 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
skok daleký 6.60 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok o tyči 3.70 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
skok vysoký 1.71 Pardubice 4.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 5kg/Dci 5 Kolín 24.94
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 5kg/Dci Kolín 10.86
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1,5kg/Dci Kolín 36.56
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 700g/Dci Kolín 55.58
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. tr./Dci Kolín 1804
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. čtyř/Dci Kolín 2074
13.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) 100 m/M Rumburk 11.68
13.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) dálka/M Rumburk 5.48
13.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) koule 5kg/Dci Rumburk 12.79
13.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) výška/M Rumburk 1.70
13.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) 400 m/M Rumburk 52.00
13.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) 110 m př./Dci Rumburk 15.34
13.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) disk 1,5kg/Dci Rumburk 29.18
13.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) tyč/M Rumburk 3.60
13.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) oštěp 700g/Dci Rumburk 54.52
13.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) 1500 m/M Rumburk 5:04.61
13.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) desetiboj/Dci Rumburk 6286
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) tyč/Dci 7 Opava 3.55
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) disk 1,5kg/Dci 17 Opava 27.80
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) oštěp 700g/Dci Opava 54.19
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/M/F Stříbro 6.46
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/FA 6 Stříbro 11.70
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 400 m/M/B01 1 Stříbro 51.71
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/R03 1 Stříbro 11.62
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dci/B01 2 Jablonec nad Nisou 51.36
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/B01 4 Jablonec nad Nisou 22.95
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) oštěp 700g/Dci/F Jablonec nad Nisou 63.93
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/B01 2 Jablonec nad Nisou 23.12
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Dci 5 Jablonec nad Nisou 3.50
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) oštěp 700g/Dci Jablonec nad Nisou 54.38
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) dálka/M Ústí nad Orlicí 6.47
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/M/B01 2 Ústí nad Orlicí 22.62
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/Dci/R1 1 Praha-Juliska 50.12
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/Dci/F 4 Praha-Juliska 50.46
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) dálka/Dci 16 Praha-Juliska 5.99
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) oštěp 700g/Dci 8 Praha-Juliska 53.79
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/M/B01 2 Pardubice 22.58
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) tyč/M/F 10 Pardubice 3.45
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/M/F Pardubice 6.57
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) desetiboj/Dci/F Kolín 6476
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/B1 2 Kolín 11.56
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dci 4 Kolín 6.36
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 5kg/Dci 4 Kolín 12.05
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Dci 10 Kolín 1.66
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B1 1 Kolín 50.24
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Dci Kolín 4:44.68
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./Dci/B1 3 Kolín 15.46
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Dci 4 Kolín 3.60
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1,5kg/Dci Kolín 34.96
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 700g/Dci/F Kolín 52.58
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 110 m př./Dci/B01 3 Nové Město nad Metují 15.62
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) tyč/Dci/F 3= Nové Město nad Metují 3.10
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) disk 1,5kg/Dci/F 4 Nové Město nad Metují 34.61
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/M 5= Litomyšl 6.39
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m/M Litomyšl 50.62
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) desetiboj/Dci/F Ústí nad Orlicí 6130
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 100 m/Dci Ústí nad Orlicí 11.32
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 400 m/Dci Ústí nad Orlicí 50.83
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 1500 m/Dci Ústí nad Orlicí 5:07.87
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 110 m př./Dci Ústí nad Orlicí 15.26
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) disk 1,5kg/Dci Ústí nad Orlicí 31.64
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) oštěp 700g/Dci Ústí nad Orlicí 51.75
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) koule 5kg/Dci Ústí nad Orlicí 11.90
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) dálka/Dci Ústí nad Orlicí 6.10
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) tyč/Dci Ústí nad Orlicí 3.10
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) výška/Dci Ústí nad Orlicí 1.68
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 110 m př./Dci/R01 Kolín DNS
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) koule 5kg/Dci Kolín DNS
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 700g/Dci/F Pardubice 54.08
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) tyč/Dci/F 4= Pardubice 2.90
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Dci/B01 1 Pardubice 50.61
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) koule 5kg/Dci Kolín 11.57
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) výška/M/F Kolín 1.57
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dci Ostrava 50.74
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dci/F Ostrava 50.64
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Dci/R2 6 Ostrava 08.81
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/B1 4 Praha - Stromovka 07.44
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Dci Praha - Stromovka 2:46.06
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci/B1 2 Praha - Stromovka 08.34
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Dci 5 Praha - Stromovka 1.63
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) tyč/Dci Praha - Stromovka 3.10
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Dci 4 Praha - Stromovka 6.29
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 5kg/Dci 7 Praha - Stromovka 11.54
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj h/Dci/F 4 Praha - Stromovka 4535
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) koule 5kg/Dci/F Jablonec nad Nisou 11.50
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) tyč/M/F Jablonec nad Nisou 3.00
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/M/R02 1 Jablonec nad Nisou 07.41
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/M/F 5 Jablonec nad Nisou 07.43
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B1 1 Jablonec nad Nisou 3:00.12
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B1 2 Jablonec nad Nisou 07.42
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dci/B1 3 Jablonec nad Nisou 08.65
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dci Jablonec nad Nisou 6.30
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 5kg/Dci 4 Jablonec nad Nisou 12.52
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj h/Dci 5 Jablonec nad Nisou 4362
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Dci 15 Jablonec nad Nisou 2.80
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dci/FB 10 Jablonec nad Nisou 1.69
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m př./Dci 4 Jablonec nad Nisou 08.78
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 400 m/M/B3 1 Jablonec nad Nisou 51.88
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) dálka/M/F 22 Jablonec nad Nisou 6.28