Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Mikeš
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: Nosek Miroslav
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 1 - 1 - -
- - - - - - - - - 3 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.41 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
60 m 07.41 Pardubice 27.05.2020
100 m 11.32 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
150 m 18.71 h Jablonec nad Nisou 15.02.2017
150 m 16.72 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
200 m 24.62 h Praha - Stromovka 18.02.2017
200 m 22.58 Pardubice 09.06.2018
300 m 38.20 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
300 m 35.56 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
400 m 50.64 h Ostrava 25.02.2018
400 m 49.90 Zlín 31.05.2019
800 m 2:07.32 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
1000 m 2:46.77 Olomouc 27.05.2017
1000 m 2:46.06 h Praha - Stromovka 11.02.2018
1500 m 4:41.43 Zlín 01.06.2019
60 m překážek (0.84) 09.39 h Jablonec nad Nisou 22.02.2017
60 m překážek (0.91) 08.34 h Praha - Stromovka 11.02.2018
60 m překážek (0.99) 09.35 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
100 m překážek (0.84) 14.49 Jablonec nad Nisou 10.06.2017
110 m překážek (0.91) 14.93 Litomyšl 21.09.2019
200 m překážek (0.76) 30.52 Nová Paka 15.07.2017
300 m překážek (0.84) 41.52 Chrudim 31.08.2019
skok vysoký 1.69 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
skok vysoký 1.71 Pardubice 04.05.2019
skok o tyči 3.10 h Praha - Stromovka 11.02.2018
skok o tyči 4.00 Zlín 01.06.2019
skok daleký 6.30 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
skok daleký 6.66 Zlín 31.05.2019
vrh koulí 3kg 11.62 h Jablonec nad Nisou 27.12.2015
vrh koulí 4kg 12.17 h Jablonec nad Nisou 15.02.2017
vrh koulí 4kg 13.37 Kolín 08.07.2017
vrh koulí 5kg 12.79 Rumburk 13.10.2018
vrh koulí 5kg 12.93 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
vrh koulí 6kg 10.93 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
vrh koulí 6kg 12.43 Rumburk 17.05.2020
hod diskem 1kg 37.44 Trutnov 02.08.2017
hod diskem 1,5kg 41.15 Pardubice 04.05.2019
hod diskem 1,75kg 38.14 Nové Město nad Metují 29.08.2020
hod kladivem 4kg 35.63 Kolín 08.07.2017
hod kladivem 5kg 35.21 Kolín 26.10.2019
hod oštěpem 600g 57.94 Brno 26.06.2017
hod oštěpem 700g 65.28 Jičín 22.09.2019
hod oštěpem 800g 61.15 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
hod kriketovým míčkem 68.19 Dvůr Králové nad Labem 03.09.2015
pohár rozhlasu 1838 Lázně Bělohrad 04.05.2017
čtyřboj 2573 Týniště nad Orlicí 18.05.2017
sedmiboj hala [Dci] 4535 h Praha - Stromovka 11.02.2018
trojboj 0961 h Jablonec nad Nisou 30.01.2015
devítiboj 5462 Olomouc 27.05.2017
desetiboj [Dci] 6928 Zlín 01.06.2019
klasický pětiboj 3316 Kolín 21.08.2019
vrhačský trojboj 1961 Kolín 26.10.2019
vrhačský čtyřboj 2396 Kolín 26.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.41 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
100 m 11.32 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
200 m 22.58 Pardubice 09.06.2018
400 m 50.64 h Ostrava 25.02.2018
400 m 50.12 Praha-Juliska 23.06.2018
1000 m 2:46.06 h Praha - Stromovka 11.02.2018
1500 m 4:44.68 Kolín 02.06.2018
60 m překážek (0.91) 08.34 h Praha - Stromovka 11.02.2018
110 m překážek (0.91) 15.26 Ústí nad Orlicí 13.05.2018
skok vysoký 1.69 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
skok vysoký 1.70 Rumburk 13.10.2018
skok o tyči 3.10 h Praha - Stromovka 11.02.2018
skok o tyči 3.60 Kolín 02.06.2018
skok daleký 6.30 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
skok daleký 6.57 Pardubice 09.06.2018
vrh koulí 5kg 12.52 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
vrh koulí 5kg 12.79 Rumburk 13.10.2018
hod diskem 1,5kg 36.56 Kolín 27.10.2018
hod kladivem 5kg 24.94 Kolín 27.10.2018
hod oštěpem 700g 63.93 Jablonec nad Nisou 15.09.2018
sedmiboj hala [Dci] 4535 h Praha - Stromovka 11.02.2018
desetiboj [Dci] 6476 Kolín 02.06.2018
vrhačský trojboj 1804 Kolín 27.10.2018
vrhačský čtyřboj 2074 Kolín 27.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 5kg/Dci 5 Kolín 24.94
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 5kg/Dci Kolín 10.86
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,5kg/Dci Kolín 36.56
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 700g/Dci Kolín 55.58
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrhačský trojboj/Dci Kolín 1804
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrhačský čtyřboj/Dci Kolín 2074
13.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) 100 m/M Rumburk 11.68
13.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) skok daleký/M Rumburk 5.48
13.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci Rumburk 12.79
13.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) skok vysoký/M Rumburk 1.70
13.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) 400 m/M Rumburk 52.00
14.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci Rumburk 15.34
14.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci Rumburk 29.18
14.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) skok o tyči/M Rumburk 3.60
14.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) hod oštěpem 700g/Dci Rumburk 54.52
14.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) 1500 m/M Rumburk 5:04.61
14.10.2018 Hvězdičky - Hvězdám - podzimní víceboje (AC Rumburk, z.s.) desetiboj [Dci]/Dci Rumburk 6286
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Dci 7 Opava 3.55
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) hod diskem 1,5kg/Dci 17 Opava 27.80
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 700g/Dci Opava 54.19
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/M/F Stříbro 6.46
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/FA 6 Stříbro 11.70
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 400 m/M/B01 1 Stříbro 51.71
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/R03 1 Stříbro 11.62
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dci/B01 2 Jablonec nad Nisou 51.36
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/B01 4 Jablonec nad Nisou 22.95
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod oštěpem 700g/Dci/F Jablonec nad Nisou 63.93
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/B01 2 Jablonec nad Nisou 23.12
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Dci 5 Jablonec nad Nisou 3.50
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod oštěpem 700g/Dci Jablonec nad Nisou 54.38
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/M Ústí nad Orlicí 6.47
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/M/B01 2 Ústí nad Orlicí 22.62
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/Dci/R1 1 Praha-Juliska 50.12
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/Dci/F 4 Praha-Juliska 50.46
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dci 16 Praha-Juliska 5.99
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 700g/Dci 8 Praha-Juliska 53.79
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/M/B01 2 Pardubice 22.58
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok o tyči/M/F 10 Pardubice 3.45
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/M/F Pardubice 6.57
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) desetiboj [Dci]/Dci/F Kolín 6476
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/B1 2 Kolín 11.56
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dci 4 Kolín 6.36
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 5kg/Dci 4 Kolín 12.05
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dci 10 Kolín 1.66
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B1 1 Kolín 50.24
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Dci Kolín 4:44.68
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 3 Kolín 15.46
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Dci 4 Kolín 3.60
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,5kg/Dci Kolín 34.96
02.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 700g/Dci/F Kolín 52.58
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 3 Nové Město nad Metují 15.62
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) skok o tyči/Dci/F 3= Nové Město nad Metují 3.10
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) hod diskem 1,5kg/Dci/F 4 Nové Město nad Metují 34.61
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/M 5= Litomyšl 6.39
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m/M Litomyšl 50.62
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) desetiboj [Dci]/Dci/F Ústí nad Orlicí 6130
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 100 m/Dci Ústí nad Orlicí 11.32
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 400 m/Dci Ústí nad Orlicí 50.83
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 1500 m/Dci Ústí nad Orlicí 5:07.87
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 110 m překážek (0.91)/Dci Ústí nad Orlicí 15.26
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) hod diskem 1,5kg/Dci Ústí nad Orlicí 31.64
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) hod oštěpem 700g/Dci Ústí nad Orlicí 51.75
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) vrh koulí 5kg/Dci Ústí nad Orlicí 11.90
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) skok daleký/Dci Ústí nad Orlicí 6.10
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) skok o tyči/Dci Ústí nad Orlicí 3.10
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) skok vysoký/Dci Ústí nad Orlicí 1.68
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci/R01 Kolín DNS
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) vrh koulí 5kg/Dci Kolín DNS
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) hod oštěpem 700g/Dci/F Pardubice 54.08
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) skok o tyči/Dci/F 4= Pardubice 2.90
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Dci/B01 1 Pardubice 50.61
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) vrh koulí 5kg/Dci Kolín 11.57
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) skok vysoký/M/F Kolín 1.57
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dci Ostrava 50.74
25.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dci/F Ostrava 50.64
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m překážek (0.91)/Dci/R2 6 Ostrava 08.81
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/B1 4 Praha - Stromovka 07.44
11.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Dci Praha - Stromovka 2:46.06
11.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 2 Praha - Stromovka 08.34
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dci 5 Praha - Stromovka 1.63
11.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dci Praha - Stromovka 3.10
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dci 4 Praha - Stromovka 6.29
10.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci 7 Praha - Stromovka 11.54
11.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [Dci]/Dci/F 4 Praha - Stromovka 4535
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) vrh koulí 5kg/Dci/F Jablonec nad Nisou 11.50
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) skok o tyči/M/F Jablonec nad Nisou 3.00
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/M/R02 1 Jablonec nad Nisou 07.41
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/M/F 5 Jablonec nad Nisou 07.43
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B1 1 Jablonec nad Nisou 3:00.12
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B1 2 Jablonec nad Nisou 07.42
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 3 Jablonec nad Nisou 08.65
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dci Jablonec nad Nisou 6.30
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 4 Jablonec nad Nisou 12.52
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [Dci]/Dci 5 Jablonec nad Nisou 4362
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Dci 15 Jablonec nad Nisou 2.80
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dci/FB 10 Jablonec nad Nisou 1.69
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.91)/Dci 4 Jablonec nad Nisou 08.78
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 400 m/M/B3 1 Jablonec nad Nisou 51.88
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) skok daleký/M/F 22 Jablonec nad Nisou 6.28