Karta atleta

Export do excelu
  • Lenomar Pavel
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletický klub AHA Vyškov, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.77 Brno 26.6.2017
60 m 07.85 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
100 m 12.42 Brno 30.7.2018
150 m 17.87 Vyškov 6.3.2019
150 m 18.32 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 24.84 Vyškov 25.8.2018
200 m 24.15 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
300 m 38.55 Břeclav 8.8.2018
300 m 38.42 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
400 m 53.19 Brno 30.7.2018
400 m 52.40 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
600 m 1:30.61 Břeclav 2.8.2017
600 m 1:30.22 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
800 m 2:02.84 Praha-Juliska 23.6.2018
800 m 1:59.37 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
1000 m 2:38.50 Vyškov 27.6.2018
1000 m 2:51.32 h Praha - Stromovka 9.12.2017
1500 m 4:27.60 Znojmo 10.6.2018
1500 m 4:44.68 h Praha - Stromovka 4.3.2017
1 anglická míle 4:45.39 Vyškov 8.9.2018
3000 m 09:47.39 Ostrava - Vítkovice 15.9.2018
3000 m 10:40.01 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
5000 m 18:12.84 Vyškov 6.3.2019
200 m překážek 32.76 Vyškov 25.5.2017
sprintérský trojboj 1656 Břeclav 26.7.2017
pohár rozhlasu 1309 Vyškov 10.5.2018
hod oštěpem 700g 14.18 Břeclav 22.8.2018
vrh koulí 4kg 07.39 Brno 16.8.2017
vrh koulí 5kg 07.08 Vyškov 16.4.2019
skok daleký 5.32 Vyškov 19.6.2018
skok daleký 4.66 h Olomouc 27.1.2017
skok vysoký 1.45 Vyškov 9.10.2018
skok vysoký 1.40 h Vyškov 31.1.2017
Přespolní běh 0:07:08 Kozlany u Vyškova 27.8.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.85 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
150 m 17.87 Vyškov 6.3.2019
150 m 18.32 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
200 m 24.15 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
300 m 38.42 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
400 m 52.40 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
600 m 1:30.22 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
800 m 2:03.83 Vyškov 6.3.2019
800 m 1:59.37 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
5000 m 18:12.84 Vyškov 6.3.2019
vrh koulí 5kg 07.08 Vyškov 16.4.2019
skok daleký 4.70 Vyškov 16.4.2019
skok vysoký 1.40 h Vyškov 15.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.10.2018 Mistrovství Jihomoravského kraje v přespolním běhu (Atletický klub Hodonín,z.s.) Přespolní běh/Dci/F Hodonín 0:12:18
09.10.2018 Závod ve skoku vysokém (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) výška/Dci/F Vyškov 1.45
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 800 m/Dci/F 6 Opava 2:03.58
25.09.2018 Atletický čtyřboj (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) 150 m/M/B01 1 Vyškov 18.54
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dci/F Ostrava - Vítkovice 09:47.39
08.09.2018 Vyškovská míle, Běh naděje, Velká cena města Vyškova ve skoku vysokém a vložené disciplíny (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1 míle/M/F 7 Vyškov 4:45.39
08.09.2018 Vyškovská míle, Běh naděje, Velká cena města Vyškova ve skoku vysokém a vložené disciplíny (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m př./M/F 5 Vyškov 40.32
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/M/B01 3 Vyškov 24.84
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/M/F 6 Vyškov 2:04.41
22.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 700g/Dci/F 4 Břeclav 14.18
22.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/M/B02 1 Břeclav 08.02
22.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/M/B02 2 Břeclav 18.48
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B02 4 Břeclav 12.77
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F 10 Břeclav 4.72
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B01 4 Břeclav 25.01
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/M/F 5 Brno 4.96
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m/M/B06 1 Brno 25.15
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/M/B02 2 Brno 1:30.65
08.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/M/F Břeclav 38.55
08.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/M/B02 3 Břeclav 08.04
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 5kg/Dci/F Brno 06.04
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 3000 m/M/F Brno 10:11.08
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 400 m/M/B01 3 Brno 53.19
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m/M/B01 5 Brno 12.42
23.07.2018 II. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/M/B01 1 Brno 39.01
23.07.2018 II. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/M/B02 3 Brno 17.91
18.07.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 1000 m/M 4 Břeclav 2:44.54
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) 60 m/M Brno - Horníkova 08.07
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) dálka/M Brno - Horníkova 4.81
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) 200 m/Mix Brno - Horníkova 26.85
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) 200 m/M Brno - Horníkova 25.88
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 800 m/M/F 4 Hodonín 2:06.69
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 200 m/M/B04 2 Hodonín 25.14
27.06.2018 Malečkův memoriál (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) výška/M/F 7 Vyškov 1.45
27.06.2018 Malečkův memoriál (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1000 m/M/F Vyškov 2:38.50
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/Dci/R3 8 Praha-Juliska 55.55
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Dci/R2 5 Praha-Juliska 2:02.84
19.06.2018 ADEX nanukový klubový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) 60 m/Žci Vyškov 08.10
19.06.2018 ADEX nanukový klubový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) dálka/Žci Vyškov 5.32
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/B01 4 Ostrava - Vítkovice 2:03.85
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/M/B02 1 Znojmo 4:27.60
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R01 Jablonec nad Nisou DNS
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/M/B02 2 Jablonec nad Nisou 53.81
30.05.2018 Čokoládová tretra Vyškov - základní kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Dci Vyškov 2:06.38
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Dci/F 7 Břeclav 2:04.21
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B05 4 Břeclav 24.91
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m/M Jihlava 54.40
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie IV (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) poharR/Žci Vyškov 1309
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie IV (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) poharR/Žci Vyškov 1234
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie IV (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) 60 m/Žci Vyškov 08.14
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie IV (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) 1500 m/Žci Vyškov 4:34.76
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 400 m/Dci/B01 5 Olomouc 57.51
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 800 m/Dci/F 6 Olomouc 2:07.65
10.04.2018 Velká cena ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole a Města Vyškova (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Dci Vyškov 4.75
10.04.2018 Velká cena ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole a Města Vyškova (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) koule 5kg/Dci 6 Vyškov 06.56
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Dci/R1 7 Ostrava 2:09.37
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci Ostrava 2:13.52
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/B1 8 Ostrava 2:11.49
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Dci Olomouc DNS
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dci/R03 Olomouc DNS
23.01.2018 Velká cena Vyškova ve skoku vysokém (Atletický klub AHA Vyškov, z. s. ) výška/Dci 4 Vyškov 1.35
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R5 5 Ostrava 07.96
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B4 1 Ostrava 55.27