Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Kudrnovský
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér: Mastík Rudolf
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
1 - - - - - - - - 3 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
1 - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.14 h Praha-Stromovka 03.02.2018
60 m 08.23 Praha-Juliska 01.05.2018
100 m 12.76 Praha-Stromovka 22.05.2018
150 m 22.91 Praha 12.06.2014
150 m 19.88 h Praha - Stromovka 02.12.2017
200 m 26.33 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 25.71 Brno 25.05.2019
300 m 42.77 Praha-Juliska 01.05.2018
300 m 42.73 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 59.47 Praha - Kotlářka 17.05.2019
600 m 1:58.94 Praha 21.05.2015
800 m 2:57.34 Praha - Strahov 18.09.2014
800 m 2:41.98 h Praha-Stromovka 22.12.2016
60 m překážek (0.76) 13.14 Praha - Strahov 18.09.2014
60 m překážek (0.84) 11.72 h Praha-Stromovka 22.12.2016
skok vysoký 1.20 Praha-Jeseniova 24.09.2015
skok daleký 4.57 h Praha - Stromovka 01.02.2017
skok daleký 5.28 Praha - Děkanka 15.05.2019
vrh koulí 4kg 08.90 h Praha-Stromovka 22.12.2016
vrh koulí 4kg 08.92 Praha - Jeseniova 24.04.2017
vrh koulí 5kg 10.81 h Praha - Stromovka 03.02.2019
vrh koulí 5kg 11.34 Praha - Děkanka 23.09.2019
vrh koulí 6kg 10.45 h Praha - Stromovka 02.02.2020
vrh koulí 6kg 10.26 Kolín 30.07.2020
hod diskem 1kg 30.39 Praha - Vinohrady 13.09.2017
hod diskem 1,5kg 36.29 Praha - Vinohrady 14.10.2019
hod diskem 1,75kg 33.49 Praha - Vinohrady 08.06.2020
hod diskem 2kg 26.28 Olomouc 16.08.2019
hod kladivem 5kg 26.40 Praha - Vinohrady 14.10.2019
hod oštěpem 700g 23.43 Praha - Eden 03.09.2019
hod oštěpem 800g 26.75 Sofia 29.06.2018
hod kriketovým míčkem 36.11 Praha 21.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.14 h Praha-Stromovka 03.02.2018
60 m 08.23 Praha-Juliska 01.05.2018
100 m 12.76 Praha-Stromovka 22.05.2018
200 m 27.60 h Praha-Stromovka 23.01.2018
200 m 25.89 Sofia 01.07.2018
300 m 42.77 Praha-Juliska 01.05.2018
skok daleký 5.08 Brno 02.06.2018
vrh koulí 5kg 08.83 h Praha - Stromovka 09.01.2018
vrh koulí 5kg 08.73 Praha-Stromovka 22.05.2018
hod diskem 1,5kg 31.19 Praha-Vinohrady 27.06.2018
hod oštěpem 800g 26.75 Sofia 29.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B05 6 Praha - Podvinný mlýn 26.71
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R06 3 Praha - Podvinný mlýn 12.98
29.06.2018 4th European Deaf Athletics Junior Championships hod oštěpem 800g/J 5 Sofia 26.75
01.07.2018 4th European Deaf Athletics Junior Championships 200 m/Dci/R1 6 Sofia 25.89
01.07.2018 4th European Deaf Athletics Junior Championships hod diskem 1,5kg/Dci 4 Sofia 27.40
27.06.2018 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1,5kg/Dci/F Praha-Vinohrady 31.19
02.06.2018 Mistrovství ČR neslyšících (SKN Brno) 200 m/M 7 Brno 28.16
02.06.2018 Mistrovství ČR neslyšících (SKN Brno) skok daleký/M Brno 5.08
02.06.2018 Mistrovství ČR neslyšících (SKN Brno) hod diskem 1,5kg/Dci Brno 29.23
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R05 5 Praha - Eden 13.05
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,5kg/Dci 15 Praha - Eden 21.98
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 16 Praha-Stromovka 08.73
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B05 5 Praha-Stromovka 12.76
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) skok daleký/M 21 Praha - Podvinný mlýn 4.90
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R01 5 Praha - Podvinný mlýn 12.77
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B06 3 Praha - Juliska 26.43
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) hod diskem 1,5kg/Dci 16 Praha - Juliska 22.99
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B03 7 Praha-Juliska 08.23
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/M/B03 6 Praha-Juliska 42.77
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R3 7 Praha-Stromovka 08.14
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B14 4 Praha-Stromovka 27.60
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 13 Praha - Stromovka 08.83