Karta atleta

Export do excelu
  • Miroslav Kozák
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Talácko Zdeněk
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.53 Praha - Děkanka 26.04.2018
60 m 07.18 Praha - Děkanka 14.06.2017
60 m 07.17 h Ostrava 24.02.2018
100 m 11.18 Kladno 19.05.2018
150 m 17.32 h Praha - Stromovka 02.12.2017
150 m 16.94 Praha-Juliska 01.05.2018
200 m 22.26 Praha-Juliska 24.06.2018
200 m 22.73 h Praha - Stromovka 26.01.2019
300 m 36.50 Brno 28.06.2017
300 m 36.74 h Praha - Stromovka 09.12.2017
400 m 54.06 Praha - Kotlářka 05.10.2018
1000 m 3:22.34 Olomouc 25.09.2017
skok daleký 5.61 h Praha - Strahov 27.01.2017
skok daleký 5.54 Praha - Děkanka 07.10.2017
vrh koulí 4kg 09.15 Olomouc 25.09.2017
hod kriketovým míčkem 36.27 Olomouc 22.09.2016
pohár rozhlasu 0713 Olomouc 10.05.2017
středoškolský pohár 1402 Praha - Kotlářka 05.10.2018
čtyřboj 1652 Olomouc 25.09.2017
sprintérský trojboj 1853 Praha - Děkanka 30.06.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 10.53 Praha - Děkanka 26.04.2018
60 m 07.17 h Ostrava 24.02.2018
60 m 07.28 Praha - Děkanka 26.04.2018
100 m 11.18 Kladno 19.05.2018
150 m 16.94 Praha-Juliska 01.05.2018
200 m 22.78 h Ostrava 25.02.2018
200 m 22.26 Praha-Juliska 24.06.2018
300 m 37.04 Praha-Juliska 01.05.2018
400 m 54.06 Praha - Kotlářka 05.10.2018
pohár rozhlasu 0436 Olomouc 09.05.2018
středoškolský pohár 1402 Praha - Kotlářka 05.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 středoškolský pohár/Dci 11= Praha - Kotlářka 1402
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 60 m/Dci/B04 1 Praha - Kotlářka 07.34
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 400 m/Dci/B04 1 Praha - Kotlářka 54.06
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/R1 2 Praha-Juliska 11.19
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/F 6 Praha-Juliska 11.29
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/R2 1 Praha-Juliska 22.52
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/F Praha-Juliska 22.26
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/J/B01 2 Praha - Juliska 22.58
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B01 Praha - Juliska DNS
13.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 100 m/M/B3 4 Ostrava - Vítkovice 11.23
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B01 4 Praha - Eden 22.57
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R01 3 Praha - Eden 11.34
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/FB Praha - Eden 11.40
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 200 m/M/B2 6 Praha 22.30
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/FA 4 Praha - Eden 11.35
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R02 1 Praha - Eden 11.35
26.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B01 1 Praha - Eden 22.41
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B01 4 Praha-Stromovka 11.33
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R03 4 Kladno 11.30
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B02 4 Kladno 22.97
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FB Kladno 11.18
13.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/M/B04 1 Praha - Přátelství 22.99
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/M/R07 1 Praha - Přátelství 11.49
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/M/FA 5 Praha - Přátelství 11.47
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B01 2 Praha - Juliska 22.61
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B01 2 Praha - Juliska 11.33
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) 60 m/Žci/B1 5 Olomouc 08.45
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) vrh koulí 4kg/Žci Olomouc DNS
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) pohár rozhlasu/Žci 59 Olomouc 0436
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B01 3 Praha-Juliska 07.31
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/M/B01 2 Praha-Juliska 37.04
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/M/B01 1 Praha-Juliska 16.94
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B01 2 Praha - Děkanka 07.28
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 yardů/M/B01 2 Praha - Děkanka 10.53
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/R3 2 Ostrava 07.17
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/F Ostrava DQ
25.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/R2 2 Ostrava 22.78
04.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B2 2 Praha-Stromovka 23.04
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/FA 5 Praha-Stromovka 07.30
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R6 1 Praha-Stromovka 07.40
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dci/B05 MS Praha - Stromovka 23.05
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/M/B2 4 Praha-Strahov 07.40
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B6 4 Praha-Stromovka 07.43
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B11 1 Praha-Stromovka 23.30
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Dci/B7 1 Praha - Strahov 23.36
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Dci/R1 3 Praha - Strahov 07.37