Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Soukup
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC Domažlice, z. s.
  • Trenér: Carda Václav
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.84 Plzeň - Skvrňany 22.05.2018
60 m 07.71 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 12.08 Nýřany 12.09.2020
150 m 19.41 h Praha - Stromovka 02.12.2017
150 m 18.97 Stříbro 18.05.2021
200 m 25.93 h Praha - Strahov 02.02.2020
200 m 24.91 Sušice 30.05.2020
300 m 39.3 Domažlice 26.05.2020
400 m 56.54 Plzeň 20.06.2020
1500 m 5:25.81 Plzeň 21.06.2020
skok vysoký 1.53 Plzeň 20.06.2020
skok o tyči 2.50 Plzeň 21.06.2020
skok daleký 5.51 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok daleký 5.68 České Budějovice 30.08.2020
vrh koulí 4kg 10.89 Plzeň - Skvrňany 22.05.2018
vrh koulí 6kg 09.84 Plzeň 20.06.2020
hod diskem 1,75kg 28.65 Písek 10.07.2021
hod diskem 2kg 26.47 Nýřany 12.09.2020
hod oštěpem 700g 37.12 Domažlice 17.08.2019
hod oštěpem 800g 38.73 Písek 10.07.2021
pohár rozhlasu 2141 Plzeň - Skvrňany 22.05.2018
středoškolský pohár 0619 Domažlice 07.09.2018
desetiboj [J] 4133 Plzeň 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.01 h Praha - Strahov 20.01.2018
60 m 07.84 Plzeň - Skvrňany 22.05.2018
200 m 26.62 h Praha - Strahov 20.01.2018
skok daleký 4.90 Plzeň - Skvrňany 22.05.2018
vrh koulí 4kg 10.89 Plzeň - Skvrňany 22.05.2018
pohár rozhlasu 2141 Plzeň - Skvrňany 22.05.2018
středoškolský pohár 0619 Domažlice 07.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2018 Okresní kolo SAP - Domažlice (Jan Andrle, AnderleJan@seznam.cz, 776 588 686) středoškolský pohár/Dci 17 Domažlice 0619
07.09.2018 Okresní kolo SAP - Domažlice (Jan Andrle, AnderleJan@seznam.cz, 776 588 686) 60 m/M/B01 2= Domažlice 07.8
07.09.2018 Okresní kolo SAP - Domažlice (Jan Andrle, AnderleJan@seznam.cz, 776 588 686) skok daleký/M 7 Domažlice 4.69
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) vrh koulí 5kg/Dci Sušice DNS
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) hod oštěpem 700g/Dci Sušice DNS
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) skok daleký/Žci 11 Plzeň - Skvrňany 4.90
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) vrh koulí 4kg/Žci 7 Plzeň - Skvrňany 10.89
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) pohár rozhlasu/Žci Plzeň - Skvrňany 2141
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 60 m/Žci/B02 2 Plzeň - Skvrňany 07.84
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Dci/R03 Praha - Stromovka DNS
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dci/B03 Praha - Stromovka DNS
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Dci/B3 4 Praha - Strahov 26.62
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Dci/R3 5 Praha - Strahov 08.01