Karta atleta

Export do excelu
  • Aleš Březina
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 30.12.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.01 h Olomouc 15.12.2017
60 m 07.80 Šumperk 18.09.2019
100 m 12.24 Olomouc 19.05.2018
150 m 20.00 Šumperk 17.05.2017
200 m 25.17 Olomouc 05.05.2018
300 m 41.36 Šumperk 26.04.2018
800 m 3:19.40 Šumperk 24.09.2014
800 m 3:02.70 h Šumperk 22.09.2015
60 m překážek (0.76) 11.75 Přerov 24.06.2014
60 m překážek (0.84) 09.97 h Olomouc 26.02.2016
skok daleký 4.98 h Olomouc 13.01.2018
skok daleký 5.03 Olomouc 05.05.2018
vrh koulí 4kg 09.97 h Olomouc 15.12.2017
vrh koulí 5kg 11.45 TJ Lokomotiva Olomouc 01.10.2019
hod kriketovým míčkem 42.60 h Šumperk 22.09.2015
hod kriketovým míčkem 44.10 Šumperk 14.10.2015
pohár rozhlasu 0967 Šumperk 11.05.2017
pětiboj 1466 Šumperk 14.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.06 h Olomouc 13.01.2018
100 m 12.24 Olomouc 19.05.2018
200 m 25.17 Olomouc 05.05.2018
300 m 41.36 Šumperk 26.04.2018
skok daleký 4.98 h Olomouc 13.01.2018
skok daleký 5.03 Olomouc 05.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m/M/B04 1 Olomouc 12.24
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 200 m/M/B04 2 Olomouc 25.23
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Dci/B03 4 Olomouc 12.16
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/Dci/B05 5 Olomouc 25.17
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) skok daleký/Dci 24 Olomouc 5.03
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) 100 m/M/B04 3 Šumperk 12.55
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) 100 m/M/B02 Šumperk DNS
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) 300 m/M/B01 5 Šumperk 41.36
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dci/R4 4 Olomouc 08.06
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Dci 14 Olomouc 4.98