Karta atleta

Export do excelu
  • Oulický Jáchym
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.84 Praha - Děkanka 14.06.2017
60 m 07.84 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 11.91 Praha - Eden 25.05.2019
150 m 18.20 Praha-Juliska 01.05.2018
150 m 19.15 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 24.10 Praha - Eden 25.05.2019
200 m 24.80 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m 43.02 Praha - Juliska 28.04.2017
300 m 39.40 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 54.38 Bílina 18.05.2019
400 m 57.38 h Jablonec nad Nisou 14.02.2018
500 m 1:10.21 Praha-Juliska 01.05.2018
600 m 1:51.87 Praha 11.06.2015
600 m 1:31.83 h Praha - Strahov 12.01.2018
800 m 2:09.15 Stříbro 22.09.2018
800 m 2:16.17 h Praha-Stromovka 03.02.2018
1000 m 3:03.28 Praha - Přátelství 06.06.2017
1000 m 3:01.91 h Praha - Strahov 19.01.2018
1500 m 5:05.45 Praha - Eden 06.09.2017
60 m překážek 11.60 Praha 23.04.2015
1500 m překážek 5:30.61 Praha - Děkanka 31.05.2017
pětiboj 1321 Praha 23.04.2015
trojboj 1285 Praha-Radotín 01.10.2016
hod kriketovým míčkem 40.20 Praha 11.06.2015
vrh koulí 3kg 07.69 Praha-Jeseniova 24.09.2015
vrh koulí 4kg 09.86 Praha - Radotín 07.10.2017
skok daleký 5.97 Praha - Eden 25.05.2019
skok daleký 4.93 h Praha - Strahov 28.01.2017
skok vysoký 1.28 Praha 21.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.80 Praha - Radotín 04.05.2019
60 m 07.84 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 11.91 Praha - Eden 25.05.2019
150 m 19.15 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 24.10 Praha - Eden 25.05.2019
200 m 24.80 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m 39.40 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 54.38 Bílina 18.05.2019
500 m 1:10.67 Praha - Eden 07.05.2019
skok daleký 5.97 Praha - Eden 25.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/M/F 19 Stříbro 5.11
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/M/B02 3 Stříbro 2:09.15
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B04 2 Praha - Podvinný mlýn 25.18
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R03 4 Praha - Podvinný mlýn 12.36
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Dci/B02 7 Praha - Přátelství 12.81
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dci/B04 5 Praha - Přátelství 26.02
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B04 Praha - Juliska DQ
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) dálka/Dci 8 Praha - Juliska 5.66
28.05.2018 II. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/M/B02 4 Praha - Stadion mládeže 24.96
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B02 2 Praha - Eden 54.64
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/Dci/F 6 Praha - Eden 2:11.18
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B01 3 Praha-Stromovka 54.90
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B03 3 Praha-Stromovka 12.07
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 400 m/M/B04 2 Praha - Podvinný mlýn 55.67
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R03 4 Praha - Podvinný mlýn 12.69
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/M/B02 10 Praha - Přátelství 2:18.22
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B05 2 Praha - Juliska 12.21
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 800 m/Dci/B01 5 Praha - Juliska 2:10.12
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/M/B02 2 Praha-Juliska 18.20
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 500 m/M/F Praha-Juliska 1:10.21
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/M/B02 4 Jablonec nad Nisou 57.38
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 800 m/M/F Jablonec nad Nisou DNS
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dci/F 8 Praha-Stromovka 2:16.17
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 1000 m/M/B4 9 Praha - Strahov 3:01.91
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B9 6 Praha-Stromovka 07.90
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B6 5 Praha-Stromovka 39.69
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B15 1 Praha - Strahov 40.54
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 600 m/M/B3 5 Praha - Strahov 1:31.83
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B5 8 Praha - Stromovka 07.86