Karta atleta

Export do excelu
  • Martínek David
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.0 h Český Brod 17.1.2015
60 m 08.32 Opava 18.5.2017
60 m 08.7 h Český Brod 14.11.2015
300 m 44.88 Kolín 1.9.2017
800 m 2:07.39 Stará Boleslav 29.8.2018
800 m 2:06.84 h Praha - Stromovka 22.1.2019
1000 m 2:46.94 Stará Boleslav 22.8.2018
1000 m 2:47.22 h Praha - Strahov 19.1.2018
1500 m 4:20.72 Stará Boleslav 5.5.2018
1500 m 4:19.31 h Praha - Stromovka 27.1.2019
3000 m 09:30.40 Stará Boleslav 12.9.2018
3000 m 09:20.3 h Praha-Stromovka 13.3.2019
10 km silnice 38:32 Běchovice-Praha 30.9.2018
60 m překážek 11.3 h Český Brod 14.11.2015
300 m překážek 45.97 Kladno 4.5.2019
400 m překážek 65.72 Stará Boleslav 23.6.2019
1500 m překážek 4:52.10 Břeclav 23.9.2017
2000 m překážek 6:37.56 Praha-Juliska 23.6.2018
3000 m překážek 10:36.12 Praha - Eden 8.6.2019
pohár rozhlasu 1196 Nymburk 16.5.2017
středoškolský pohár 0779 Břeclav 10.10.2017
středoškolský pohár 0795 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
hod oštěpem 700g 22.46 Kladno 4.5.2019
vrh koulí 4kg 08.61 Vlašim 5.5.2017
skok daleký 4.36 h Český Brod 16.1.2016
skok vysoký 1.65 Nymburk 16.5.2017
skok vysoký 1.48 h Český Brod 16.1.2016
Přespolní běh 14:14 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:06.84 h Praha - Stromovka 22.1.2019
1000 m 2:48.51 Stará Boleslav 21.8.2019
1000 m 2:51.57 h Praha-Strahov 18.1.2019
1500 m 4:29.22 Stará Boleslav 23.6.2019
1500 m 4:19.31 h Praha - Stromovka 27.1.2019
3000 m 09:41.01 Kladno 11.5.2019
3000 m 09:20.3 h Praha-Stromovka 13.3.2019
300 m překážek 45.97 Kladno 4.5.2019
400 m překážek 65.72 Stará Boleslav 23.6.2019
2000 m překážek 6:37.57 Olomouc 28.6.2019
3000 m překážek 10:36.12 Praha - Eden 8.6.2019
hod oštěpem 700g 22.46 Kladno 4.5.2019
Přespolní běh 14:14 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dci 63 Ostrava - Vítkovice 0795
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 1500 m/Dci/B01 5 Ostrava - Vítkovice 4:22.41
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dci 43 Kolín 0727
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 1500 m/Dci/B01 6 Kolín 4:32.70
30.09.2018 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek 10 km/J 20 Běchovice-Praha 38:32
25.09.2018 Okresní kolo SAP - Stará Boleslav (Eva Bukačová, bukacka@seznam.cz, ) strPohar/Dci 18 Stará Boleslav 0690
25.09.2018 Okresní kolo SAP - Stará Boleslav (Eva Bukačová, bukacka@seznam.cz, ) 1500 m/Dci/F Stará Boleslav 4:38.50
12.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 3000 m/M/F 4 Stará Boleslav 09:30.40
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m/M 11 Stará Boleslav 4:24.94
29.08.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/M 6 Stará Boleslav 2:07.39
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/M Stará Boleslav NM
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m/M/F 11 Stará Boleslav 4:27.77
22.08.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1000 m/M Stará Boleslav 2:46.94
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/J MS Jablonec nad Nisou 4:32.28
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m př./M/B03 5 Pacov 68.15
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/M/F 16 Pacov 4:27.48
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 2000 m př./Dci 7 Praha-Juliska 6:37.56
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 1500 m/M 15 Praha - Eden 4:29.12
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m př./M/B02 Praha - Eden DNS
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 3000 m/J/F Kolín 10:04.07
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 2000 m př./Dci/F01 Kladno 6:46.04
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 3000 m př./M/B01 11 Kladno 10:51.63
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m/J/F&n Stará Boleslav 4:20.72
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 3000 m/M/F 8 Kolín 09:36.80
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Dci 28 Dolní Dobrouč 15:04
10.02.2018 Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m a 31. ročník Memoriálu Karla Líbala (SPA a TJ LIAZ Jablonec n/N., z) 3000 m/M/B9 3 Jablonec nad Nisou 09:49.62
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/M/B2 6 Praha-Strahov 2:11.22
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 1000 m/M/B3 6 Praha - Strahov 2:47.22
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/M/B2 5 Praha-Stromovka 4:32.98
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 3000 m/Dci/F Praha - Strahov 10:03.13
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/M/B1 5 Praha - Stromovka 2:10.30