Karta atleta

Export do excelu
  • Theo Bébar
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletický klub Bohumín, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.33 Opava 05.06.2018
60 m 08.30 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
300 m 46.43 Bohumín 04.10.2018
400 m 66.43 Olomouc 05.05.2018
1000 m 3:35.56 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
60 m překážek (0.91) 11.28 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
110 m překážek (1.06) 22.08 Olomouc 19.05.2018
400 m překážek (0.91) 76.71 Hranice 18.05.2019
2000 m překážek 9:53.70 Břeclav 26.05.2018
skok vysoký 1.50 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
skok o tyči 3.41 Bohumín 04.10.2018
skok o tyči 3.61 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
skok daleký 4.95 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
vrh koulí 5kg 08.79 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
sedmiboj hala [Dci] 2747 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.33 Opava 05.06.2018
300 m 46.43 Bohumín 04.10.2018
400 m 66.43 Olomouc 05.05.2018
110 m překážek (1.06) 22.08 Olomouc 19.05.2018
2000 m překážek 9:53.70 Břeclav 26.05.2018
skok o tyči 3.41 Bohumín 04.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2018 VC Bohumína (Atletický klub Bohumín, z.s.) skok o tyči/M 6 Bohumín 3.41
04.10.2018 VC Bohumína (Atletický klub Bohumín, z.s.) 60 m/M 7 Bohumín 08.41
04.10.2018 VC Bohumína (Atletický klub Bohumín, z.s.) 300 m/M 6 Bohumín 46.43
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m překážek/Dci/F Ostrava - Vítkovice DNS
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Dci/F 8= Ostrava - Vítkovice 3.01
28.08.2018 7. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M 5 Opava 3.21
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B02 4 Šumperk 23.24
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok o tyči/M/F Šumperk NM
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/M/F 4 Ostrava - Vítkovice 3.02
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B03 2 Hranice 23.21
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok o tyči/M/F 6 Hranice 3.00
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Dci/F 7 Ostrava - Vítkovice 3.11
12.06.2018 4. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M Opava 2.96
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok o tyči/M/F 6 Hranice 3.25
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B02 3 Hranice 24.60
05.06.2018 3. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M 4 Opava 2.75
05.06.2018 3. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M/F 5 Opava 08.33
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/Dci 7 Břeclav 3.05
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 2000 m překážek/Dci/F 7 Břeclav 9:53.70
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) skok o tyči/M 8 Olomouc 2.81
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 110 m překážek (1.06)/M/B1 6 Olomouc 22.08
15.05.2018 II. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M Opava 08.39
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 400 m/Dci/B03 6 Olomouc 66.43
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) skok o tyči/Dci 6 Olomouc 2.81
17.04.2018 I. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M 7 Opava 08.23
17.04.2018 I. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M Opava 2.75
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Dci/F Ostrava NM