Karta atleta

Export do excelu
  • Zasadil Jan
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.75 Praha - Kotlářka 11.09.2019
60 m 07.71 h Praha-Strahov 16.12.2017
100 m 12.07 Praha - Kotlářka 17.05.2019
150 m 18.23 Praha - Kotlářka 21.06.2017
150 m 18.51 h Praha - Stromovka 02.12.2017
200 m 24.50 Praha - Juliska 11.05.2019
300 m 39.18 Praha - Eden 30.08.2017
300 m 38.61 h Praha-Strahov 16.12.2017
400 m 54.45 Praha - Stadion mládeže 28.06.2018
400 m 54.10 h Praha - Stromovka 17.02.2018
600 m 2:23.53 Praha 20.06.2013
800 m 2:13.49 h Praha-Stromovka 21.12.2017
1000 m 3:06.63 Praha - Eden 30.09.2017
60 m překážek 13.90 Praha 05.06.2013
60 m překážek 09.61 h Praha-Stromovka 21.12.2017
100 m překážek 16.33 Praha - Eden 30.09.2017
110 m překážek 20.42 Praha - Eden 06.10.2018
sprintérský trojboj 1852 Praha - Děkanka 03.07.2018
středoškolský pohár 1124 Praha - Strahov 05.10.2018
devítiboj 4359 Praha - Eden 30.09.2017
vrhačský trojboj 1786 Praha - Kotlářka 19.09.2017
vrhačský čtyřboj 1778 Kolín 14.04.2018
hod diskem 1kg 45.35 Praha - Eden 06.09.2017
hod diskem 1,5kg 37.36 Praha - Juliska 09.05.2018
hod diskem 2kg 32.98 Praha - Děkanka 03.07.2018
hod kladivem 4kg 30.89 Praha - Eden 30.08.2017
hod kladivem 5kg 22.81 Kolín 14.04.2018
hod oštěpem 600g 39.40 Praha - Kotlářka 19.09.2017
hod oštěpem 700g 42.58 Praha - Vokovice 18.09.2018
hod oštěpem 800g 45.08 Praha - Juliska 11.05.2019
hod kriketovým míčkem 37.70 Praha - Strahov 18.09.2014
vrh koulí 3kg 11.09 Kolín 27.09.2015
vrh koulí 3kg 12.16 h Praha-Stromovka 21.12.2015
vrh koulí 4kg 12.68 Praha - Kotlářka 19.09.2017
vrh koulí 4kg 12.45 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 5kg 12.15 Praha-Stromovka 22.05.2018
vrh koulí 5kg 11.28 h Praha-Stromovka 03.02.2018
skok daleký 5.37 Praha - Eden 30.09.2017
skok daleký 5.40 h Praha-Stromovka 21.12.2017
skok vysoký 1.40 Praha - Eden 30.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci Praha - Eden DNF
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B03 7 Praha - Eden 20.42
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Dci 23 Praha - Eden 5.08
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci Praha - Eden DNS
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci Praha - Eden 36.06
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci Praha - Eden DNS
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci 6 Praha - Eden 11.07
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) tyč/Dci Praha - Eden DNS
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B03 5 Praha - Eden 56.25
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Dci Praha - Eden NM
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B02 4 Praha - Eden 12.46
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 strPohar/Dci 17 Praha - Strahov 1124
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 400 m/Dci/B02 1 Praha - Strahov 55.77
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 koule 5kg/Dci/F 5 Praha - Strahov 11.17
25.09.2018 Vrhačský trojboj žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh. tr./Dci Praha - Stadion mládeže 1517
25.09.2018 Vrhačský trojboj žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 5kg/Dci Praha - Stadion mládeže 11.38
25.09.2018 Vrhačský trojboj žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 700g/Dci Praha - Stadion mládeže 39.95
25.09.2018 Vrhačský trojboj žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) disk 1,5kg/Dci Praha - Stadion mládeže 32.16
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) disk 1,5kg/Dci Praha - Vokovice 33.53
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 5kg/Dci Praha - Vokovice 11.96
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 700g/Dci Praha - Vokovice 42.58
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh. tr./Dci Praha - Vokovice 1618
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/FB Praha - Podvinný mlýn 12.17
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R04 2 Praha - Podvinný mlýn 12.21
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) oštěp 800g/M/F 4 Praha - Podvinný mlýn 43.62
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci 13 Praha - Eden 11.06
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 5 Praha - Eden 41.29
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) sprint. tr/M 5 Praha - Děkanka 1852
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/M/B05 1 Praha - Děkanka 12.15
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B04 2 Praha - Děkanka 07.85
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) disk 2kg/M Praha - Děkanka 32.98
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/M/B03 2 Praha - Děkanka 24.76
28.06.2018 III. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/R04 4 Praha - Stadion mládeže 12.39
28.06.2018 III. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 400 m/M/B01 2 Praha - Stadion mládeže 54.45
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) disk 1,5kg/Dci MS Liberec 33.16
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) disk 1,5kg/Dci 11 Praha - Juliska 26.30
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) koule 5kg/Dci 7 Praha - Juliska 11.40
28.05.2018 II. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/M/B03 3 Praha - Stadion mládeže 25.01
28.05.2018 II. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/M 13 Praha - Stadion mládeže 5.22
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci 7 Praha - Eden 11.51
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci Praha - Eden 37.08
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 18 Praha - Eden 32.19
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 4 Praha-Stromovka 12.15
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B04 3 Praha-Stromovka 12.20
19.05.2018 8. veřejné závody PAS - hod oštěpem (do 17 let) (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci Praha - Eden NM
18.05.2018 Veřejné závody staršího žactva + vložený závod dospělých, juniorů a dorostu v chůzi na 3000m (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) disk 1,5kg/Dci/F Praha-Vinohrady 34.17
12.05.2018 7. veřejné závody PAS - hod oštěpem (do 17 let) (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 6 Praha - Eden 42.01
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/M/B11 1 Praha - Přátelství 25.06
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/M/R06 7 Praha - Přátelství 12.67
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) disk 1,5kg/Dci Praha - Juliska 37.36
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) koule 5kg/Dci 8 Praha - Juliska 10.98
05.05.2018 6. veřejné závody PAS - hod oštěpem (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 11 Praha - Eden 35.27
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) sprint. tr/M 9 Praha - Kotlářka 1707
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 60 m/M/B02 5 Praha - Kotlářka 07.90
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 100 m/M/B02 2 Praha - Kotlářka 12.54
26.04.2018 VZ PAS - Sprinterský trojboj žactva (SK Kotlářka) 200 m/M/B02 5 Praha - Kotlářka 25.44
14.04.2018 1. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 5kg/Dci 5 Kolín 11.82
14.04.2018 1. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1,5kg/Dci Kolín 37.05
14.04.2018 1. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 5kg/Dci 9 Kolín 22.81
14.04.2018 1. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 700g/Dci Kolín 33.02
14.04.2018 1. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. tr./Dci Kolín 1542
14.04.2018 1. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. čtyř/Dci 5 Kolín 1778
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dci 5 Ostrava 54.10
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 400 m/M/R3 6 Praha - Stromovka 54.10
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B3 4 Praha-Stromovka 54.16
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R6 5 Praha-Stromovka 07.79
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dci/F 7 Praha-Stromovka 2:13.68
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 6 Praha-Stromovka 11.28
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m/M/B6 2 Praha-Strahov 54.21
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B5 5 Praha - Stromovka 07.79
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 5 Praha - Stromovka 10.64
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B3 3 Praha - Stromovka 38.82