Karta atleta

Export do excelu
  • Kratochvíl Lukáš
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.86 Praha - Eden 30.9.2017
60 m 07.75 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.29 Praha - Eden 10.6.2018
150 m 18.76 Praha - Stromovka 17.5.2017
150 m 18.91 h Praha - Strahov 12.1.2018
200 m 25.01 Liberec 1.7.2018
200 m 24.73 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m 39.61 Praha - Děkanka 14.6.2017
300 m 39.40 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 55.14 Praha - Děkanka 4.5.2019
400 m 55.08 h Praha-Stromovka 3.2.2018
500 m 1:15.37 h Praha - Strahov 19.1.2018
600 m 1:53.24 Praha-Podvinný Mlýn 11.6.2015
600 m 1:36.10 h Praha - Strahov 12.1.2018
800 m 2:29.37 Praha - Jeseniova 24.4.2017
1000 m 3:06.94 Praha - Eden 30.9.2017
1500 m 5:01.52 Praha - Děkanka 4.5.2019
60 m překážek 11.68 Praha 28.9.2015
60 m překážek 09.56 h Praha-Stromovka 23.1.2018
100 m překážek 15.17 Praha - Eden 30.9.2017
110 m překážek 17.20 Praha - Děkanka 4.5.2019
200 m překážek 28.56 Stará Boleslav 13.9.2017
300 m překážek 42.25 Praha - Eden 7.5.2019
400 m překážek 61.81 Praha - Eden 10.6.2018
1500 m překážek 5:06.92 Břeclav 23.9.2017
středoškolský pohár 2009 Praha - Eden 2.10.2019
pětiboj 1560 Praha 28.9.2015
devítiboj 4379 Praha - Eden 30.9.2017
desetiboj 5003 Praha - Děkanka 4.5.2019
vrhačský trojboj 1387 Praha - Kotlářka 19.9.2017
hod diskem 1kg 33.51 Praha - Kotlářka 19.9.2017
hod diskem 1,5kg 29.96 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 600g 39.57 Praha - Eden 30.9.2017
hod oštěpem 700g 46.17 Praha - Eden 3.9.2019
hod oštěpem 800g 43.12 Rumburk 22.6.2019
hod kriketovým míčkem 46.96 Praha 28.9.2015
vrh koulí 3kg 09.71 Praha-Děkanka 17.9.2015
vrh koulí 3kg 07.77 h Praha-Stromovka 19.12.2014
vrh koulí 4kg 10.88 Praha - Kotlářka 21.6.2017
vrh koulí 4kg 10.87 h Praha-Strahov 16.12.2017
vrh koulí 5kg 11.95 Praha - Eden 6.10.2018
vrh koulí 5kg 10.71 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok daleký 5.68 Praha - Děkanka 4.5.2019
skok daleký 3.54 h Praha - Juliska 9.1.2014
trojskok 12.83 Olomouc 28.6.2019
trojskok 12.79 h Praha - Stromovka 23.2.2019
skok o tyči 2.70 Praha - Eden 30.9.2017
skok vysoký 1.68 Praha - Eden 6.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.75 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.34 Praha - Děkanka 4.5.2019
300 m 39.40 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 55.14 Praha - Děkanka 4.5.2019
1500 m 5:01.52 Praha - Děkanka 4.5.2019
60 m překážek 09.61 h Praha - Stromovka 22.1.2019
110 m překážek 17.20 Praha - Děkanka 4.5.2019
300 m překážek 42.25 Praha - Eden 7.5.2019
středoškolský pohár 2009 Praha - Eden 2.10.2019
desetiboj 5003 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod diskem 1,5kg 29.96 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 700g 46.17 Praha - Eden 3.9.2019
hod oštěpem 800g 43.12 Rumburk 22.6.2019
vrh koulí 5kg 11.23 Praha - Děkanka 4.5.2019
vrh koulí 5kg 10.71 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok daleký 5.68 Praha - Děkanka 4.5.2019
trojskok 12.83 Olomouc 28.6.2019
trojskok 12.79 h Praha - Stromovka 23.2.2019
skok o tyči 2.40 Praha - Děkanka 4.5.2019
skok vysoký 1.63 Praha - Děkanka 4.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci 6 Praha - Eden 4944
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Dci 14 Praha - Eden 5.47
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci 11 Praha - Eden 5:06.89
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci 6 Praha - Eden 29.84
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 6 Praha - Eden 37.48
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci Praha - Eden 11.95
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) tyč/Dci 16 Praha - Eden 2.60
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B03 3 Praha - Eden 55.62
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Dci 5 Praha - Eden 1.68
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B02 3 Praha - Eden 17.49
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B02 5 Praha - Eden 12.60
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 strPohar/Dci 4= Praha - Kotlářka 0000
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 dálka/Dci 8 Praha - Kotlářka 5.47
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 60 m/Dci/B04 5 Praha - Kotlářka 07.89
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/J/B04 5 Praha - Přátelství 25.38
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/J/B03 5 Praha - Přátelství 12.57
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B02 5 Praha - Eden 55.85
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/J 14 Praha - Eden 35.96
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) oštěp 800g/M 8 Kladno 42.41
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/M/B02 3 Liberec 55.43
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B03 5 Liberec 25.01
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/J/B04 1 Praha - Juliska 25.10
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B04 2 Praha - Juliska 12.74
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) dálka/J 11 Praha - Juliska 5.17
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 400 m př./M/B02 4 Praha - Eden 61.81
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 100 m/M/R03 5 Praha - Eden 12.29
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/F Praha - Eden 43.66
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci 13 Praha - Eden 23.61
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 13 Praha - Eden 37.67
12.05.2018 7. veřejné závody PAS - hod oštěpem (do 17 let) (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 9 Praha - Eden 38.16
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B04 5 Praha - Juliska 25.15
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) disk 1,5kg/Dci 19 Praha - Juliska 16.53
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B07 6 Praha - Eden 18.53
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B02 1 Praha - Eden 43.14
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/M/B03 3 Praha - Děkanka 40.40
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B02 6 Praha - Děkanka 08.08
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B7 3 Praha-Stromovka 24.73
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B4 2 Praha-Stromovka 55.08
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R5 5 Praha-Stromovka 07.86
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m př./Dci/B2 3 Praha-Strahov 09.88
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m/M/B8 2 Praha-Strahov 56.37
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci 8 Praha-Stromovka 09.56
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B4 5 Praha-Stromovka 25.17
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 500 m/M/B4 6 Praha - Strahov 1:15.37
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B11 6 Praha-Stromovka 08.06
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B4 4 Praha-Stromovka 40.08
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B27 3 Praha - Strahov 18.91
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 600 m/M/B4 4 Praha - Strahov 1:36.10