Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Kratochvíl
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Vlach Jan
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.86 Praha - Eden 01.10.2017
60 m 07.75 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 12.29 Praha - Eden 10.06.2018
150 m 18.76 Praha - Stromovka 17.05.2017
150 m 18.91 h Praha - Strahov 12.01.2018
200 m 24.73 h Praha-Stromovka 04.02.2018
200 m 25.01 Liberec 01.07.2018
300 m 39.61 Praha - Děkanka 14.06.2017
300 m 39.40 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 55.08 h Praha-Stromovka 03.02.2018
400 m 55.14 Praha - Děkanka 04.05.2019
500 m 1:15.37 h Praha - Strahov 19.01.2018
600 m 1:53.24 Praha-Podvinný Mlýn 11.06.2015
600 m 1:36.10 h Praha - Strahov 12.01.2018
800 m 2:29.37 Praha - Jeseniova 24.04.2017
1000 m 3:06.94 Praha - Eden 01.10.2017
1500 m 5:01.52 Praha - Děkanka 05.05.2019
60 m překážek (0.76) 11.68 Praha 28.09.2015
60 m překážek (0.91) 09.56 h Praha-Stromovka 23.01.2018
100 m překážek (0.84) 15.17 Praha - Eden 30.09.2017
110 m překážek (0.91) 17.20 Praha - Děkanka 05.05.2019
110 m překážek (1.06) 18.05 Turnov 22.08.2020
200 m překážek (0.76) 28.86 Praha - Eden 06.09.2017
300 m překážek (0.84) 42.25 Praha - Eden 07.05.2019
400 m překážek (0.91) 61.81 Praha - Eden 10.06.2018
1500 m překážek 5:06.92 Břeclav 23.09.2017
3000 m překážek 12:08.29 Liberec 19.07.2020
skok vysoký 1.68 Praha - Eden 06.10.2018
skok o tyči 2.70 Praha - Eden 30.09.2017
skok daleký 3.54 h Praha - Juliska 09.01.2014
skok daleký 5.68 Praha - Děkanka 04.05.2019
trojskok 12.79 h Praha - Stromovka 24.02.2019
trojskok 12.83 Olomouc 30.06.2019
vrh koulí 3kg 07.77 h Praha-Stromovka 19.12.2014
vrh koulí 3kg 09.71 Praha-Děkanka 17.09.2015
vrh koulí 4kg 10.88 Praha - Kotlářka 21.06.2017
vrh koulí 4kg 10.87 h Praha-Strahov 16.12.2017
vrh koulí 5kg 11.95 Praha - Eden 06.10.2018
vrh koulí 5kg 10.71 h Praha - Stromovka 03.02.2019
hod diskem 1kg 33.51 Praha - Kotlářka 19.09.2017
hod diskem 1,5kg 29.96 Praha - Juliska 13.10.2019
hod diskem 1,75kg 33.90 Praha - Jeseniova 17.06.2020
hod oštěpem 600g 39.57 Praha - Eden 30.09.2017
hod oštěpem 700g 46.17 Praha - Eden 03.09.2019
hod oštěpem 800g 47.94 Praha - Jeseniova 08.06.2020
hod kriketovým míčkem 46.96 Praha 28.09.2015
středoškolský pohár 2009 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj 1560 Praha 28.09.2015
devítiboj 4379 Praha - Eden 01.10.2017
desetiboj [Dci] 5003 Praha - Děkanka 04.05.2019
vrhačský trojboj 1387 Praha - Kotlářka 19.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.86 h Praha-Stromovka 03.02.2018
60 m 08.08 Praha - Děkanka 26.04.2018
100 m 12.29 Praha - Eden 10.06.2018
150 m 18.91 h Praha - Strahov 12.01.2018
200 m 24.73 h Praha-Stromovka 04.02.2018
200 m 25.01 Liberec 01.07.2018
300 m 40.08 h Praha-Stromovka 16.01.2018
300 m 40.40 Praha - Děkanka 26.04.2018
400 m 55.08 h Praha-Stromovka 03.02.2018
400 m 55.43 Liberec 01.07.2018
500 m 1:15.37 h Praha - Strahov 19.01.2018
600 m 1:36.10 h Praha - Strahov 12.01.2018
1500 m 5:06.89 Praha - Eden 07.10.2018
60 m překážek (0.91) 09.56 h Praha-Stromovka 23.01.2018
110 m překážek (0.91) 17.49 Praha - Eden 07.10.2018
300 m překážek (0.84) 43.14 Praha - Eden 04.05.2018
400 m překážek (0.91) 61.81 Praha - Eden 10.06.2018
skok vysoký 1.68 Praha - Eden 06.10.2018
skok o tyči 2.60 Praha - Eden 07.10.2018
skok daleký 5.47 Praha - Eden 06.10.2018
vrh koulí 5kg 11.95 Praha - Eden 06.10.2018
hod diskem 1,5kg 29.84 Praha - Eden 07.10.2018
hod oštěpem 700g 38.16 Praha - Eden 12.05.2018
hod oštěpem 800g 42.41 Kladno 25.08.2018
středoškolský pohár 0000 Praha - Kotlářka 05.10.2018
desetiboj [Dci] 4944 Praha - Eden 07.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj [Dci]/Dci 6 Praha - Eden 4944
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dci 14 Praha - Eden 5.47
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci 11 Praha - Eden 5:06.89
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,5kg/Dci 6 Praha - Eden 29.84
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 700g/Dci 6 Praha - Eden 37.48
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 5kg/Dci Praha - Eden 11.95
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Dci 16 Praha - Eden 2.60
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B03 3 Praha - Eden 55.62
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dci 5 Praha - Eden 1.68
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 3 Praha - Eden 17.49
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B02 5 Praha - Eden 12.60
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 středoškolský pohár/Dci 4= Praha - Kotlářka 0000
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 skok daleký/Dci 8 Praha - Kotlářka 5.47
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 60 m/Dci/B04 5 Praha - Kotlářka 07.89
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/J/B04 5 Praha - Přátelství 25.38
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/J/B03 5 Praha - Přátelství 12.57
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B02 5 Praha - Eden 55.85
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/J 14 Praha - Eden 35.96
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 800g/M 8 Kladno 42.41
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/M/B02 3 Liberec 55.43
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B03 5 Liberec 25.01
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/J/B04 1 Praha - Juliska 25.10
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B04 2 Praha - Juliska 12.74
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok daleký/J 11 Praha - Juliska 5.17
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 400 m překážek (0.91)/M/B02 4 Praha - Eden 61.81
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 100 m/M/R03 5 Praha - Eden 12.29
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/F Praha - Eden 43.66
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,5kg/Dci 13 Praha - Eden 23.61
26.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 700g/Dci 13 Praha - Eden 37.67
12.05.2018 7. veřejné závody PAS - hod oštěpem (do 17 let) (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 700g/Dci 9 Praha - Eden 38.16
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B04 5 Praha - Juliska 25.15
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) hod diskem 1,5kg/Dci 19 Praha - Juliska 16.53
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B07 6 Praha - Eden 18.53
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B02 1 Praha - Eden 43.14
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/M/B03 3 Praha - Děkanka 40.40
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B02 6 Praha - Děkanka 08.08
04.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B7 3 Praha-Stromovka 24.73
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B4 2 Praha-Stromovka 55.08
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R5 5 Praha-Stromovka 07.86
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B2 3 Praha-Strahov 09.88
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m/M/B8 2 Praha-Strahov 56.37
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci 8 Praha-Stromovka 09.56
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B4 5 Praha-Stromovka 25.17
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 500 m/M/B4 6 Praha - Strahov 1:15.37
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B11 6 Praha-Stromovka 08.06
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B4 4 Praha-Stromovka 40.08
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B27 3 Praha - Strahov 18.91
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 600 m/M/B4 4 Praha - Strahov 1:36.10